Ana Sayfa Dul Bayanlar Van Dul Bayan İlanları

Van Dul Bayan İlanları

Güncelleme : Haziran 8, 2019
2408

Van bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, edremit, Erciş, gevaş, flor başta olmak üzere banın çevre köylerinden de Sitemize dul bayan arkadaşlık ilanları giriliyor. Eğer sizlerde yanınıza yakışan güzel ve genç kadınlar ya da kızlar arıyorsanız sitemizde bunları bulabilirsiniz. Herkes koluna güzel bir kadını takıp dışarıya poz atmak, gezmek ister.

Artık günümüzde de arkadaşlık kurulan yerler kafeler barlar değilde internet üzerindeki arkadaşlık siteleridir. Ayrıca artık dışarıya çıkıp, kafeye ya da herhangi bir yere gidip para harcayarak sevgili bulmak yerine telefondan internete girerek bedava olarak kendimize kız arkadaş erkek arkadaş bulabiliyoruz.

Van Dul Bayanların Whatsapp ve Cep Telefon Numarası

Van’da yaşayan dul bayanlarla tanışmak için sitemiz bütün araçlarınız için uygundur. Eğer van’da yaşayan dul bayanların WhatsApp veya cep telefon numaralarını ulaşmak istiyorsanız da sitemizde ilan vermiş olan dul kadınlarla İletişim kurarak kendilerinden telefon numaralarını almanız mümkündür.

Sitemize ilan veren bir çok dul kadın belirli aralıklarla sitemizi tekrardan ziyaret ederek ilanların altına yazmış olduğunuz yorumları kontrol ediyorlar. Böylelikle kafalarına uyan beni gördükleri zaman yorumlar üzerinden konuşarak gerek email gerek Facebook gerek Instagram gerekse WhatsApp yolu ile sizlerle iletişime geçiyorlar.

Van Dul Bayan Evlilik İlanları

Van gelenek ve göreneklerinden ayrıca toplumsal yapısından dolayı kadınların uzun süre tok kalmalarına engel olan bir düzene sahiptir. Bu yüzden van’da bulunan dul kadınlar küçük bir ihtimal de olsa boşandıktan sonra hemen tekrardan evlendiriyorlar.

Çünkü orada doğup kadınlar biraz hor görülüyor. Ailelerinin kendilerine koca bulmasını istemiyordu bayanlar ise internet üzerinden sitemize girerek ilan veriyorlar. Sizlerde Van’da evlilik isteyen dul bayanların ilanlarına göz atmak için sayfamıza bakabilirsiniz.

Van Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Diğer illerimizde bir çok dul bayan kendine yalnızca sevgili arıyor. Ancak bu anda bu pek mümkün değil. Gerilerde bir kadın ve bir erkek aynı evde yaşadığı zaman çok büyük bir problem olmuyor. Ancak van’da bir erkekle sevgili olmak flört etmek ya da kafe kafe gezmek bile bazen fav karşılarına biliyor.

Orada namus kavramı Nirvana da olduğundan dolayı bu tarz şeyler hoş karşılanmıyor. Bu yüzden van’da ancak ciddi evlilik gerçekleştirebileceğinize bir dul bayan bulabilirsiniz.

♥️ BERFİN

27 yaşında istanbulda yaşayan dul bir kadınım. Ailem van’da yaşıyor. Ben ise boşandıktan sonra da İstanbul’da yaşamaya devam ettim. Zaten ailem dul bir kadın olduğun için seni tekrardan van’a istemediklerini söylediler. Ayrıca evlenene kadar da oraya gitmemem konusunda beni uyardılar. Bu yüzden de manda evlilik gerçekleştirebilecek bir erkek arkadaş arıyorum.

Öncesinde İstanbul’a gelirseniz ya da eğer burada yaşıyorsanız tanışıp kaynaşa biliriz. Sonrasında da evli düşünebiliriz. Benim aileme karşı onurumu yüceltecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here