Türkiye’nin Her Yerinden Dul Bayan Evlilik ilanları

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 21, 2019
0
848

Daha önce evlenmiş fakat eşi vefat ettiğinden dolayı ya da anlaşamadığından dolayı boşanmış olan dul bayanlar yeniden evlenmek ve mutlu bir yuva kurabilmek için sosyal medya hesapları olan Facebook, Twitter, ve Instagram gibi yerlerin haricinde arkadaşlık sitelerini daha fazla tercih etmeye ve daha fazla rağbet göstermeye başladılar. Elbette evlenmek isteyen dul bayanların en doğal hakkıdır bu…

Gerçek bir evlilik yapmak ve ciddi bir İslami bir evlilik düşünen türbanlı bayanlar, olgun dul ve tesettürlü ve başı kapalı bayanlar Sitemize gelerek evlenmek istediklerini talep eden profiller oluşturuyorlar. Aynı şekilde dul erkekler evlenmek için sevgili ya da bayan arkadaş arayabiliyorlar. Türkiye’nin en kaliteli ve seviyeli evlilik ve arkadaşlık sitesi olarak evlenmek isteyen dul bayanlara sitemizde yer veriyoruz. Aynı şekilde evlenmek isteyen dul erkeklerde sitemizi ücretsiz bir üyeliksi olarak kullanabiliyorlar. Mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız ve çoluk çocuğa karışmak istiyorsanız bu sayfa sayesinde bunu yapabilirsiniz.

Evlenmek isteyen dul bayanlar

Evlenmek isteyen dul bayanlar ile iletişime geçmek isteyenlere bu sayfayı bedava yaptık. Yani Üye olmana falan gerek yok. Gerçekten amacın ciddi ve güzel bir evlilik gerçekleştirmek ve çoluğa çocuğa karışıp mutlu bir yuva kurmak ise senden para istemiyoruz. Zaten böyle bir hakkımız olduğunu da düşünmüyoruz. Bu sitenin açılış amacı evlenmek isteyen dul bayanların ve erkeklerin bir araya gelerek iletişim kurmasıdır.

Gerçek bir evlilik yapmak, evlenmek isteyen dul bayanların ve dul erkeklerin en doğal hakkıdır. Bulunduğunuz bölgeden, kasabadan ya da köyden size yakın olan bir dul bayan arkadaş ile tanışarak karşılıklı anlaştıktan sonra önce bir sevgili hayatı ve dost hayatı daha sonrasında ciddi bir evlilik yapabilirsiniz. İlk evliliğinde sıkıntı yaşamış olan güzel bayanlar, yakışıklı beyefendiler ikinci evlilik şansını kafa yapısı uygun olan bir insana verebilir. İkinci evlilik şansınız ve hayatınızın ikinci baharını değerlendirmek için hemen şimdi aşağıdaki yorum bölümünden kendinizi tanıtmaya başlayın. Ya da sitemizin dul bayan WhatsApp cep telefon Ve sohbet bölümünü kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Evlenmek isteyen dul bayanların ilanları

Sitemizde ciddi evlilik düşünen ve evlilik arayan dul bayanların ilanları her gün güncel olarak yayınlanmaktadır. Sitemiz Türkiye’nin bütün şehirlerinden ve köylerinden hatta kasabalarından bile dul bayanlar tarafından her gün ziyaret ediliyor. Bu nedenle her gün yeni bir bayan arkadaş ile iletişime geçme şansınız var. Aynı şekilde; Dul erkek arkadaşlar da bu sayfadan faydalanabiliyorlar. Yani Dul ve Boşanmış olan tüm  erkeklerde sitemize bayan arkadaş arayabilmek ve bulabilmek için ücretsiz bir şekilde ilan verebiliyorlar. Türkiye’de bulunan bütün dullar sitemizde diledikleri gibi ilan vererek kalbindeki boşluğu doldurabilecek ikinci bir evlilik hakkını kendisinde bulabilirler.

İstanbullu dilara

Kolay Yoldan En Basit Taktikler ile Kız Arkadaş Sevgili ve Bayan Arkadaş Nasıl Bulunur Bayan Arkadaş Bulmanın En Kolay Yolları Nelerdir

Selam arkadaşlar 24 yaşındayım İstanbul’da üniversite okurken burada aşık olduğum bir adamla evlendim. Ancak adamın ailesi adanalıydı ve beni kabul etmediler. Küçük yaşta evlendiğimizi düşünerek bizim boşanmamızı istediler ve şaşıracaksınız ama adam ressmen beni boşadı. Boşandıktan sonra onun ne kadar kalitesiz bir insan olduğunu anladım ama artık İstanbul’da yaşamak zorundayım. Dolayısıyla 24 yaşında genç ve güzel bir kız olarak artık burada tek başıma ayakta duramıyorum ve ciddi ve gerçek bir evlilik yapmam gerektiğini düşünüyorum.

Dürüst güvenilir aklı başında bir beyefendi ile tanışıp öncesinde güzel bir sevgili hayatı daha sonra da gerçek bir evlilik yapmak istiyorum. Şu anda İstanbul Beylikdüzünde yalnız yaşıyorum. Yalnızlık canıma tak etti. Sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Yanlış anlaşılmasın, benim kimsenin parasında pulun da gözüm yok. Çok şükür maddi durumum yerinde çünkü deliler gibi çalışıyorum. Günün 10 saatini çalışarak geçirdiğimden dolayı kendimi ayıracak hiç zamanım kalmadı. Bu nedenle evlendiğim kişiyle birlikte hayatını zorlukların altından kalkmak istiyorum.

Evlenmek için dürüst bir adam arıyorum

Selamlar benim adım gülseren. Twitter’da dolaşırken bu sayfayı tesadüfen gördüm ve tayfayı biraz kontrol ettiğimde çok güzel olduğunu fark ettim. Ben de bir ilan verirsen belki aradığım erkeği bulurum diye düşünerek buraya ilan verme gereği duydum. Bilmiyorum doğru mu yaptım yanlış mı yaptım ama inşallah aradığım adam bu site dedir. Belki aradığım ve aşık olacağım kişi de benim gibi tesadüfen buraya girer ve bu ilanı görüp bana yazar diye düşündüm.

Aslen İzmirliyim. Ama şu anda bursada yaşıyorum. Bursa’da özel bir şirkette sekreter olarak çalışıyorum. Patronum olacak karektersiz insan her gün bacaklarıma bakıp duruyor. Bana çok kısa etekler giymemi benden çok hoşlandığını ve benimle farklı şeyler yaşamak istediğini söylüyor. Artık bu durumdan son derece rahatsız olmaya başladım ama ekmek parası için mecburen sesimi çıkarmıyorum. Arkadaşlar Türkiye şartlarında dul bir kadın olmak ve tek başına ayakların üzerinde durmak ne kadar zor hepiniz çok iyi bilirsiniz. Şu anda belki bazılarınız beni çok yanlış anlıyorsunuz ama lütfen beni yanlış anlamayın.

Böyle karaktersiz bir insanın yanında hala niye duruyorsun diye soracaksınız ama yapacak hiçbir şansım yok. Şu anda Çocuğum falan yok ama artık bir çocuk sahibi olmak ve mutlu bir yuva içerisinde huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorum. Kendine çok iyi bakan gayet kültürlü elit bir hanımefendi olduğumu da söylemek istiyorum. Birlikte olacağım adama hiçbir şekilde hiçbir ortamda utandırmayan, evinde evinin kadını dışarda ise kültürlü elit bir hanımefendi ile ömrünü geçirmek isteyen beyefendilerin mesajlarını bekliyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here