Ana Sayfa Dul Bayanlar Tunceli Dul Bayan İlanları

Tunceli Dul Bayan İlanları

Güncelleme : Haziran 8, 2019
894

Tunceli çemişgezek, hozat, mazgirt, merkez, nazımiye, ovacık, pertek, pülümür başta olmak üzere civar köylerinden dahi sitemiz ilan alıyor. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde yalnızlıktan sıkıldıysanız ve Tunceliden arkadaş olabileceğiniz dul bayan arkadaş arıyorsanız sitemizde aradığınız tüm kriterlere uygun bir eş bulabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz sadece Tunceli dul bayan ilanları ile sınırlı değildir. Dilerseniz 81 ilimizin hepsinden dul bayan ilanlarına bakabilirsiniz. Sonuçta belki de hayatınızın aşkı, musmutlu bir yuva kuracağınız kadın bambaşka bir şehirde ikamet ediyor olabilir.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Tunceli Dul Bayanların Whatsapp ve Cep Telefon Numaraları

Günümüzde artık internet üzerinden dolandırıcılık olayları çok arttığından dolayı kadınlar artık internete cep telefon veya WhatsApp numaraları paylaşmakta tereddüt ediyorlar. Eğer sizler Tunceli dul bayanların WhatsApp veya cep telefon numaralarını almak istiyorsanız bunu kendi çabalarınızla yapmanız gerekiyor.

Aynı zamanda tunceli’de yaşayan bekar genç ve güzel kızların da cep telefon veya WhatsApp numaralarını sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tunceli Dul Bayanlar Evlilik İlanları

Eğer Tunceliden evlilik arayan dul bayanlarla tanışmak ve kendileriyle yeni bir evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır; Öncelikle karşınızdaki kadın dul olduğundan dolayı geçmişte evlenip boşanmış ve olgun bir kadındır.

Bu yüzden 20 yaşında genç ve güzel bir kızı kandırır gibi karşınızdaki dul bayanı kandıramazsınız. Bu yüzden ilişkinize yalansız başlamanız sizler için daha iyi olacaktır.

Tunceli Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Tunceli’de evlilik arayan dul bayanların aksine sevgili arayan dul bayanlar da vardır. Herkes evlenmek zorunda diye bir şey yoktur. Bu yüzden Tunceli’deki bazı doğu kadınlar kendilerine dost, erkek arkadaş, hayat arkadaşı adı altında kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve manevi olarak kendilerini iyi hissettirecek erkekler ararlar.

Eğer sizlerde dul bir kadına yetebileceğinize inanıyorsanız onlarla olmamanız İçin hiçbir sebep yoktur. Önemli olan tek şey ilişkiye güzel başlamanızdır. Çünkü bir ilişki başlangıçta ne kadar iyi başlarsa sonu da o kadar iyi olur. Karşınızdaki insana her konuda dürüst olarak konuşarak her şeyi çözüme kavuştura bilirsiniz.

♥️ AHU

merhaba. 28 yaşında dul bir kadının. 20 yaşındayken bir evlilik gerçekleştirdim. Ancak bir yıl sonrasında boşandım. Şuan tuncelide yalnız yaşıyorum.

Bu zamana kadar hayatıma girmiş olan bütün erkekler bana hep yamuk yanlış işler yaptılar. Ben artık hayatımda bana yamuk yanlış yapmayacak aklı başında dürüst güvenilir bir insan istiyorum. İnsanlar mutlu olmak için çok çeşitli yollar deniyorlar ancak bir türlü mutlu olamıyorlar. Hem iş yerimde hem de arkadaş çevrem de şöyle dönüp bir baktım zaman gerçekten insanların ne kadar mutsuz olduğunu net bir şekilde görebiliyorum.

Aslında ben çok kaliteli ve güzel bir insan sarrafıyım. İnsanları çok iyi anlıyorum ve insanların yaşam tarzları benim hiç hoşuma gitmiyor. Bu dediklerimden bir anlam çıkarmış olan yakışıklı bir beyefendi ile birlikte bütün ömrümü tamamlamak ve huzur içerisinde musmutlu çoluk çocuk dolu bir ev içerisinde evimin kadını çocuklarımın annesi olarak yaşamak istiyorum.

♥️ Halime

Selamlar benim adım halime bir 72 boyunda esmer oldukça bakımlı güzel bir kızım. 23 yaşındayım ve şu anda tunceli’de yaşıyorum çünkü üniversiteden sonra bulduğum kişi tunceli’de olduğundan dolayı burada kaldım.

Tunceli’de yalnız yaşayan bir kız olmak çok zor. Sokakta yürürken bana laf atıyorlar bu durum beni çok üzüyor. Tunceli’de güzel bir kızın sokakta girmesi gerçekten çok zor oluyor. Sadece sokakta yürümek değil, arada sırada bir kafeye çıkıp güzel bir kahve içmek ve kafamı dinlemek istediğimde bile hemen birisine aşık bana çıkma teklif ediyor ya da benimle evlenir misin diye soruyor.

Ancak ben böyle bir erkekle kesinlikle birlikte olmam. Benim birlikte olacağım erkek bana bu şekilde yaklaşmamalı. Artık yalnızlıktan çok sıkıldım ve tunceli’de benimle benim evimi paylaşacak aklı başında, işinde gücünde bir beyefendi ile tanışmak ve sevgili olmak istiyorum. Lütfen bana mesaj göndermekten çekinmeyin. Mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here