Tunceli Dul Bayan İlanları

Tunceli çemişgezek, hozat, mazgirt, merkez, nazımiye, ovacık, pertek, pülümür başta olmak suretiyle yöre köylerinden dahi sitemiz ilan alıyor. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde yalnızlıktan sıkıldıysanız ve Tunceliden arkadaş olabileceğiniz dul bayan arkadaş arıyorsanız sitemizde aradığınız tüm kriterlere uygun bir eş bulabilirsiniz.

Ek olarak sitemiz bir tek Tunceli dul bayan ilanları ile sınırı olan değildir. Isterseniz 81 ilimizin hepsinden dul bayan ilanlarına bakabilirsiniz. Sonuçta kim bilir hayatınızın aşkı, musmutlu bir yuva kuracağınız bayan Tamamıyla değişik bir şehirde ikamet ediyor olabilir.

Tunceli Dul Bayanların Whatsapp ve Cep Telefon Numaraları

Günümüzde artık web üstünden dolandırıcılık vakaları fazla arttığından dolayı bayanlar artık internete cep telefon veya WhatsApp numaraları paylaşmakta kaygı ediyorlar. Eğer sizler Tunceli dul bayanların WhatsApp veya cep telefon numaralarını almak istiyorsanız bunu kendi çabalarınızla yapmanız gerekiyor.

Hem de tunceli’de yaşayan bekar genç ve güzel kızların da cep telefon veya WhatsApp numaralarını sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tunceli Dul Bayanlar Evlilik İlanları

Eğer Tunceliden evlilik arayan dul bayanlarla tanışmak ve kendileriyle yeni bir evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız dikkatli olmanız gerekmekte olan bazı hususlar vardır; Ilk önce karşınızdaki bayan dul olduğundan geçmişte evlenip boşanmış ve olgun bir hanımdır.

Bundan dolayı 20 yaşlarında genç ve güzel bir kızı kandırır gibi karşınızdaki dul bayanı kandıramazsınız. Bundan dolayı arkadaşlığınıza yalansız başlamanız sizler için daha iyi olacaktır.

Tunceli Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Tunceli’de evlilik arayan dul bayanların bunun tam tersine sevgili arayan dul bayanlar da vardır. Tamamımız evlenmek mecburiyetinde diye bir şey yoktur. Bundan dolayı Tunceli’deki bazı doğu bayanlar kendilerine arkadaş, erkek arkadaş, hayat arkadaşı adı altında kendi gereksinimlerini karşılayabilecekleri ve manevi anlamda kendilerini iyi hissettirecek erke arkadaş ararlar.

Eğer sizlerde dul bir hanım ile mutlu olacağınıza inanıyorsanız onlarla olmamanız İçin hiçbir sebep yoktur. Önemli olan tek şey arkadaşlığa güzel başlamanızdır. Bu nedenle bir arkadaşlık ilk ilk evrede ne kadar iyi başlarsa sonu da o denli iyi olur. Karşınızdaki insana her mevzuda dürüst olarak konuşarak her şeyi çözüme kavuştura bilirsiniz.

♥️ AHU

merhaba. 28 yaşlarında dul bir bayanın. 20 yaşlarındayken bir evlilik gerçekleştirdim. Ancak bir yıl sonrasında boşandım. Şuan tuncelide yalnız yaşıyorum.

Bu zamana kadar hayatıma girmiş olan bütün erkekler bana hep yamuk doğru olmayan işler yaptılar. Ben artık hayatımda bana yamuk doğru olmayan yapmayacak aklı başlangıcında dürüst güvenilir bir insan isterim. İnsanlar mutlu olmak için fazla türlü türlü yollar deniyorlar ancak bir türlü mutlu olamıyorlar. Hem iş yerimde hem de arkadaş çevrem de şöyleki dönerek bir baktım zaman hakikaten insanların ne kadar mutsuz olduğunu net bir halde görebiliyorum.

Aslen ben fazla kaliteli ve güzel bir insan sarrafıyım. İnsanları fazla iyi anlıyorum ve insanların hayat tarzları benim hiç hoşuma gitmiyor. Bu dediklerimden bir anlam çıkarmış olan yakışıklı bir beyefendi ile bütün ömrümü tamamlamak ve refah içerisinde musmutlu çoluk çocuk dolu bir ev içerisinde evimin bayanı çocuklarımın anası olarak yaşamak isterim.

♥️ Halime

Merhabalar benim adım halime bir 72 uzunlukta esmer son aşama bakımlı güzel bir kızım. 23 yaşındayım ve şu anda tunceli’de yaşıyorum şu sebeple üniversiteden sonrasında bulduğum kişi tunceli’de olduğundan burada kaldım.

Tunceli’de yalnız yaşayan bir kız olmak fazla zor. Sokakta yürürken bana laf atıyorlar bu durum beni fazla üzüyor. Tunceli’de güzel bir kızın sokakta girmesi hakikaten fazla zor oluyor. Sadece sokakta yürümek değil, arada sırada bir kafeye çıkıp güzel bir kahve içmek ve kafamı dinlemek istediğimde dahi derhal birisine aşık bana çıkma teklif ediyor yada benimle evlenir misin diye soruyor.

Ancak ben bu biçimde bir erkekle kesinlikle arkadaş olmam. Benim arkadaş olacağım kişi bana bu şekilde yaklaşmamalı. Artık yalnızlıktan fazla sıkıldım ve işinde gücünde bir beyefendi ile tanışmak ve Sevgili olmak, her şeyimi paylaşmak bir gün ona aşık olmak ve gerçek duyguları yaşamak isterim. Lütfen bana bildiri göndermekten çekinmeyin. Mesajlarınızı sabırsızlıkla temenni ediyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.