Ana Sayfa Dul Bayanlar Ordu Dul Bayanlar

Ordu Dul Bayanlar

Güncelleme : Haziran 7, 2019
1070

Efsane şehirlerimizden olan Ordu’da dul bayan ilanları görmek istiyorsanız sayfamıza devam etmeniz gerekmektedir. Sitemize Ordu’nun altınordu, Ünye, Fatsa, Perşembe, kumru, korgan, Gölköy, Ulubey, Mesudiye, Akkuş, Aybastı gibi bir çok ilçesinden ve çevre köylerinden dul bayan ilanları alıyoruz. Bu yüzden kendinize yakın olan bir dul bayan arkadaşı burada, oldukça muhtemel bir durumdur.

Sitemizde bir çok çeşit yaşam tarzına veya kadını bulabilirsiniz. Burada önemli olan tek. Sizlerin gerçekten içten olarak ne istediğidir. Eğer ne istediğinizi bilirseniz arayışınızı ona göre yaparsınız böylece aradığınız mutluluğu yakalama şansınız da artar. Sitemiz hem bayan arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet vermekteyiz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ordu Dul Bayanların Whatsapp ve Cep Telefon Numaraları

Eğer sizde orada yaşayan dul bayanların WhatsApp veya cep telefon numaralarını ulaşmak istiyorsanız sitemize bunun için bir basamak olarak düşünebilirsiniz. Artık bayanlar internet mecrası üzerinde cep telefonu veya WhatsApp numaralarını paylaşmıyorlar.

Çünkü tahmin edebileceğiniz gibi herkes iyi niyete sahip değil. Taciz ya da dolandırıcılık yaşamak İstemeyen kadınlar öncelikle karşılarındaki erkekleri tanıyıp daha sonrasında telefon numaralarını vermeyi tercih ediyorlar.

Ordu Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Eğer sizlerde evlenip boşandıysanız hiç sorun değil. Kendinize uygun dul bir kadın bulmanız internet ortamında inanılmaz derecede kolaydır. Günümüzde artık bir çok insan, kadın ve erkek hayat arkadaşını, evlilik gerçekleştirecek bir adamı, sevgilisini internet üzerinden buluyor.

Aslında şu anda baktığımız zaman aradığımız her şeyi internette bulmamız inanılmaz derecede kolay. Bizler de bunu biliyoruz. Bu yüzden de seslihane arkadaşlık ve evlilik sitesin açtık.

Ordu Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Bazı insanlar bir kez kötü bir evlilik geçirdikten sonra yeniden evlenmek istemiyorlar. Tabi bunuda anlayışla karşılamak gerekir. Artık biri ile evlilik gerçekleştirmeden sevgili olmak ya da aynı evde yaşamak toplumumuz tarafından çok sıradan karşılanıyor.

Dolayısıyla bir çok kadın ve erkek evlenmeden kendilerine hayat arkadaşı, sevgili, arıyorlar. Bunları da genelde internetteki bayan arkadaşlık Sitelernden yapıyorlar.

♥️ SELİN

Merhaba. 26 yaşında dul bir kadının. Ailemle birlikte Ordu’da yaşıyorum. Boşandıktan sonra tekrardan ailemin yanına yerleştim. Şu anda burada aynı zamanda da çalışıyorum. Geçmişte yapmış olduğum evlilik bir sene gibi kısa bir süre sürdü. Aslında ben çok güzel hayalleri olan, güzel yaşamayı seven, eğlenceli bir kadınım.

Ancak geçmişte yapmış olduğum evlilikte böyle bir hayatı yakalayamadım. Bu yüzden de çok fazla geç olmadan ve çok fazla zaman kaybetmeden bir ömür geçirebileceğim bir erkeği aramak için boşanma gerçekleştirdim. Sonuçta dünyaya bir kere geliyoruz ve mutsuz olacağımız bir evliliği sürdürmemize gerek yok. Eğer sizlerde eğlenceli bakımlı iyi kalpli bir erkekseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

♥️ ESİN

31 yaşında dul bir kadınım. Geçmişte kocamdan çok fazla psikolojik ve fiziksel olarak şiddet gördüm. Bu yüzden de evliliğimi sonlandırdım. Aslında bizim ailede, sülalede boşanmak gerçekten kötü karşılanan bir şey ancak ben gerçekten çok kötü şiddet gördüğüm için ailem bile arkamda durdu. Bu yüzden yeniden yapacağım evlilikte tek şartım karşındaki erkeğin bana karşı herhangi bir şiddet uygulamaması.

Aslında ben çok güzel bir insanım. Kimseye karşı bir kötülüğün, fesatlığım olmaz. Ayrıca karşındaki insanı mutlu etmek için de elimden geleni yaparım. Arkadaş çevremde de sülalemde de beni sevmeyen, benden hoşnut olmayan kimse yoktur. Çünkü ben gerçekten iyi niyetli bir kadınım. Karşındaki erkekten ciddi anlamda değer görmek isterim.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here