Muş Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Vaktinde yayınlanmış olan bir program yardımı ile muş ili ile ilgili bir fazla Makarat dönmüştür. Bu nedenden ötürü mus dediğimiz zaman bir çoğumuzun aklına “nerelisin?” Muş “kaç yaşındasın?” Muş replikleri aklımıza geliyor. Eğer sizlerde Muş’tan aklıbaşında, güzel, olgun hanımefendilerle tanışmak istiyorsanız kesinlikle sitemizde bu tanışma yöntemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz bir tek daha değişik şehirlerde yaşayan yada aynı şehirde yaşayan birbirinden değişik, güzel, yakışıklı, olgun insanları bir araya getirerek tanışmalarına vesile oluyor. Eğer bu mevzuda kabiliyetiniz var ise buradan kendimize bir arkadaş bularak ayrılabilirsiniz.

Muş Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemiz yardımı ile Muş’ta tanışacaksınız bayanlarla yada erkeklerle olan arkadaşlığınızı gerçek hayata dökmek sandığınızdan fazla daha kolay. Eğer karşınızdaki kişiyi etkileyebilirseniz web internet sitemizden kendinize kesinlikle arkadaş olabilirsiniz. Bu mevzuda dikkatli olmanız gerekmekte olan bazı noktalar vardır. Ilk önce yazacağınız Yorumlarda kendinizden ayrıntılı bir halde bahsetmeniz gerekiyor.

Muş Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Bulanık
  • Hasköy
  • Korkut
  • Malazgirt
  • Merkez
  • Varto

Muş Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Muş’ta evlilik isteyen bayanlar ve baylar sitemize ilan vererek arayışlarını gerçekleştiriyorlar. Sitemiz aracılığı ile tanışacaksınız kişilerden WhatsApp yada cep telefon numaralarını alarak kendileriyle sohbet etme, konuşma şansına sahip olmuş olmuş olursunuz. Bu durum arkadaşlıklarda ciddi derecede önemli rol oynuyor. Karşınızdaki kişiyi daha iyi tanıma fırsatı yakalayarak ona nasıl davranacağınızı, nasıl anlaşacağınızı, nelerle mutlu edebileceğinizi anlamnıza destek oluyor.

♥️ CEYDA

Her insana slm ilk önce. Ben Ceyda 29 yaşındayım ve evlenmek isterim. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum, yalnız başımayım. Akrabalarım ise muşta yaşıyor. Ancak ben artık kendi akrabalarım, kendi Yuvam olsun isterim. Babam bu mevzuda oldukça baskı yapıyor. Bu nedenden ötürü de aslına bakarsak ben fazla küçük yaşta evden ayrıldım. Ancak kimi vakit hakikaten babama hak veriyorum. Bu sebepten ötürü evlilik hakikaten fazla güzel bir şey. Bunu çevremdeki insanlardan gördüm.

Ben önceleri evliliğe karşı bir kadındım. Evliliğin saçma olduğunu ve gereksiz olduğunu düşünürdüm. Ancak bu durum bu şekilde değilmiş. Bu sebepten ötürü insanlar hakikaten kafa dengi yada uyum sağladıklarını birini buldukları zaman evlilik fazla güzel bir vakası haline gelebiliyormuş. Ben de bu şekilde bir arkadaşlık bu şekilde bir evlilik arıyorum diyebilirim. Bana güvenilir kalabilecek güvenilir bir eş isterim.

♥️ DİLAN

merhaba. 33 yaşlarında dul bir kadınım. Muşta şu anda ailemle yaşıyorum. Çocuğum yok. Akrabalarım boşanmama son derece fazla tepki gösterse de sonunda kabul ettiler. Bu sebepten ötürü eşimden ve eşimin kardeşinden sürekli olarak şiddet görüyordum. Bu duruma artık akrabalarım de dayanamadı ve boşanmama destek oldular. Ben aslına bakarsak fazla uyumlu fazla sevecen ve fazla güvenilir bir kadınım.

Benim şansızlığam doğru olmayan bir insan ile evlilik gerçekleştirmekti. Bu durumdan her bakımdan pişman olmuş olsam da her kötü şey bir tecrübedir diye düşünüyorum. Bu nedenden ötürü de umutsuzluğa yada Ümitsizliğe kapılmayarak yeniden evlilik gerçekleştirebileceğinize bir erkek isterim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.