Muş Dul Bayanlar

Muş ilinin her bir köşesinden ilan alan sayfamıza hoş geldiniz ilk önce. Sitemizde muş’un Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, merkez, ilçelerinden istediğiniz kadar dul bayan arkadaş kalabilirsiniz. Bununla birlikte çevre köylerden de Sitemize bir fazla ilan giriliyor. Eğer isterseniz diğeri şehirlerimizinde dul bayan ilanlarına göz atabilirsiniz. Kim bilir aradığımız hayat arkadaşı, aşkınız daha değişik bir ilde, ilçede sizi bekliyor olabilir. Sonuçta en güzel şeyler hakkaten çabalamadan elde edilmiyor.

Günümüzde artık arkadaşlıklar çoğu zaman web mecrası üstünden başlıyor. Günlük yaşamda bulabileceğimiz insan sayısından fazla daha fazla insanı burada bir araya getirebiliyoruz. Bu nedenle her insanın elinin altında cep telefonu ve web mevcut olan olan. Çoğumuz de bunu avantaja çevirerek bütün araçlarımızı web üstünden gerçekleştiriyoruz.

Muş Dul Bayanların Whatsapp ve Cep Telefon Numaraları

Sizlerde Muş’ta yaşayan dul bayanların WhatsApp veya cep telefonlarına ulaşmak istiyorsanız bu sitede bunu elde edebilirsiniz. Ancak siz kıymetli ziyaretçilerimizin de tahmin edebileceği suretiyle hanımefendiler direkt olarak telefon numaralarına yada WhatsApp numaralarını paylaşmıyorlar.

Bunun yerine ilanların altına yorum icra eden, kendi kafalarına uyan erkeklere öncesinde sosyal medya hesaplarını vererek oradan arkadaşlıklarını devam ettiriyorlar. WhatsApp veya cep telefon numarası iste son aşama olarak devreye giriyor.

Muş Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Bir fazla bayan evlenip boşandıktan sonrasında yeniden evlilik arayış içerisine girer. Sonuçta bu hayat yalnız başına çekilmiyor. Bazı bölgeler içinde bir erkek arkadaş yada sevgili edinmek hakkaten ters karşılarına biliyor. Bu nedenden ötürü bazı bölgelerdeki hanımefendiler yalnız yaşamamak için yeniden evleniyorlar. Muş’ta bu illerimizden birisidir.

Muş’ta herhangi bir bayan ile uzun soluklu sevgililik yaşamı söz mevzusu olması olanaksız. Bu nedenle bu durum muş halkının töre ve göreneklerine, ahlaklarına aykırıdır.

Muş Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Muş’ta bir tek sevgi, arkadaş, erkek arkadaş arayan bir hanımı bulmanız hakkaten zor bir durumdur. Buradaki hanımefendiler daha çok evlilik amacındadırlar.

♥️ BENAZ

26 yaşlarında dul bir kadınım. Aslen muşluyum. Ailemde muşta yaşamakta. Ben ise evlendiğim zaman İstanbul’a yerleştim. Ancak boşanmama akrabalarım karşı çıktığından dolayı dul bir bayan olarak onların yanına geri dönemedim.

Tekrardan evlilik gerçekleştirene kadar beni istemediklerini söylediler. Bu nedenden ötürü ben de kendi kültüründen, bizlere yakın olan kültürden Birisiyle evlilik gerçekleştirmek isterim.

♥️ BENGİN

33 yaşlarında dul bir kadınım. Şu anda muşta Tek başıma yalnız olarak yaşamaktayım. Akrabalarım ise Diyarbakır’da yaşıyorlar. Ben ise burada Yalnız başıma yaşamaktan akıl almaz derecede yoruldum ve bıktım için buradan bir beyefendi ile evlilik gerçekleştirmek isterim. Karşılıklı olarak birbirimizi tanıyıp birbirimize güvendikten sonrasında geri kalan her şeyin çözüleceğini düşünüyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.