Ana Sayfa Dul Bayanlar Muş Dul Bayanlar

Muş Dul Bayanlar

Güncelleme : Haziran 7, 2019
1432

Muş ilinin her bir köşesinden ilan alan sayfamıza hoşgeldiniz öncelikle. Sitemizde muş’un Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, merkez, ilçelerinden dilediğiniz kadar dul bayan arkadaş kalabilirsiniz. Aynı zamanda çevre köylerden de Sitemize bir çok ilan giriliyor. Eğer dilerseniz diğer şehirlerimizinde dul bayan ilanlarına göz atabilirsiniz. Belkide aradığımız hayat arkadaşı, aşkınız başka bir ilde, ilçede sizi bekliyor olabilir. Sonuçta en güzel şeyler gerçekten çabalamadan elde edilmiyor.

Günümüzde artık arkadaşlıklar genel olarak internet mecrası üzerinden başlıyor. Günlük hayatta bulabileceğimiz insan sayısından çok daha fazla insanı burada bir araya getirebiliyoruz. Çünkü herkesin elinin altında cep telefonu ve internet mevcut. Bizler de bunu avantaja çevirerek bütün araçlarımızı internet üzerinden gerçekleştiriyoruz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Muş Dul Bayanların Whatsapp ve Cep Telefon Numaraları

Sizlerde Muş’ta yaşayan dul bayanların WhatsApp veya cep telefonlarına ulaşmak istiyorsanız bu sitede bunu elde edebilirsiniz. Ancak sizlerin de tahmin edebileceği üzere kadınlar direkt olarak telefon numaralarına ya da WhatsApp numaralarını paylaşmıyorlar.

Bunun yerine ilanların altına yorum yapan, kendi kafalarına uyan erkeklere önce sosyal medya hesaplarını vererek oradan arkadaşlıklarını devam ettiriyorlar. WhatsApp veya cep telefon numarası iste son aşama olarak devreye giriyor.

Muş Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Bir çok kadın evlenip boşandıktan sonra yeniden evlilik arayış içerisine girer. Sonuçta bu hayat yalnız başına çekilmiyor. Bazı bölgeler içinde bir erkek arkadaş ya da sevgili edinmek gerçekten ters karşılarına biliyor. Bu yüzden bazı bölgelerdeki kadınlar yalnız yaşamamak için yeniden evleniyorlar. Muş’ta bu illerimizden biridir.

Muş’ta herhangi bir kadın ile uzun süreli flörtleşme ya da sevgililik hayatı ya da aynı evde yaşamak gibi bir durum söz konusu olamaz. Çünkü bu durum muş halkının gelenek ve göreneklerine, ahlaklarına aykırıdır.

Muş Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Muş’ta sadece sevgi, dost, erkek arkadaş arayan bir kadını bulmanız gerçekten zor bir durumdur. Buradaki kadınlar daha çok evlilik amacındadırlar. Diğer şehirlerde Bir çok dul kadın evlilik gerçekleştirmeden Bir erkek ile aynı evde yaşayabiliyor ya da uzun süre sevgili kalıp sonrasında ayrılıp hayatına başka bir erkek alabiliyor. Ancak muş ilinde bu tarz durumlar pek de etik karşılanmadığından dolayı oradaki kadınların böyle bir şansları yok diyebiliriz.

♥️ BENAZ

26 yaşında duk bir kadınım. Aslen muşluyum. Ailemde muşta yaşamakta. Ben ise evlendiğim zaman İstanbul’a yerleştim. Ancak boşanmama ailem karşı çıktığından dolayı dul bir kadın olarak onların yanına geri dönemedim.

Tekrardan evlilik gerçekleştirene kadar beni istemediklerini söylediler. Bu yüzden ben de kendi kültüründen, bize yakın olan kültürden biriyle evlilik gerçekleştirmek istiyorum.

♥️ BENGİN

33 yaşında dul bir kadınım. Şu anda muşta yalnız başıma yaşamaktayım. Ailem ise Diyarbakır’da yaşıyorlar. Ben ise burada tek başıma yaşamaktan inanılmaz derecede yoruldum ve bıktım için buradan bir beyefendi ile evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Karşılıklı olarak birbirimizi tanıyıp birbirimize güvendikten sonra geri kalan her şeyin çözüleceğini düşünüyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here