Manisa Dul Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 4, 2022
0
1271

Eğer sizlerde Manisa’da evlilik  gerçekleştirebileceğinize ya da sevgili olabileceğiniz dul bir kadın arıyorsanız sitemizde dilediğiniz her türlü dul kadın ile tanışma fırsatımız vardır. Sitemizde ziyaretçi ve kullanıcı sayısının fazla olmasından dolayı çeşitli ilanlar gelmektedir. Bundan dolayı aradığınız, hayatınızı devam ettirmek istediğiniz insanı burada bulmanız sizler için çok daha kolaydır.

Sitemize ne kadar çok ilan gelirse O kadar çeşitli insan olur. Buda sizlerin aradığını sevgili ya da koca ya da eşinizi bulma ihtimalinizi yükseltir. Sitemize ilan gönderen bayanlar kendilerini güzelce tanıtıyorlar. Dolayısıyla sizlerin ilanları ilk okuduğunu zaman karşınızdaki kadın ve ilgili yüzeysel de olsa birkaç bilgimiz olur. Bu bilgilere dayanarak da sizin için uygun olup olmadığını değerlendirme fırsatınız vardır.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Manisa Dul Bayanların Whatsapp Ve Cep Telefon Numaraları

Bizler sitemizde herhangi bir taciz ya da dolandırılmak olayı yaşamamanız adına gelen ilanlarla telefon numarası ya da WhatsApp numarasını paylaşmıyoruz. Ancak eğer sizler Manisa’da yaşayan dul bayanların WhatsApp veya cep telefon numaralarını İstiyorsanız bunun için kendiniz ilan sahipleri ile iletişime geçmeniz ve böylece onlarla tanışarak numaralarını onlardan istemeniz gerekmektedir.

Manisa Evlilik Arayan Dul Bayan İlanları

Bir çok kadın ilk evliliğinin ne kadar kötü geçmiş olursa olsun yeniden evlenmemek için bir sebep bulamaz. Aslında bize sorarsanız böyle de olması gerekiyor. Sonuçta herkes, her erkek aynı olacak diye bir şey yok.

Bir çok kadında ikinci evliliğinde gerçekten mutluluğu yakalayabilmek tedir. Çünkü ilk evliliğinde yapmış olduğu hataları ikincisinde yapmadığından dolayı daha temkinli ve daha tedbirli hareket ediyorlar.

Manisa Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Yukarıda yeniden evlilik arayan dul kadınlardan bahsettik. Ancak bunların yanı sıra aynı zamanda yeniden evlenmekten korktuğundan dolayı hayatlarını alacak oldukları erkekler ile evlilik değilde sadece sevgililik hayatı yaşamak isteyen bir çok dul bayan da vardır. Eğer sizler de Manisa’da sevgili arayan dul bayanlar ile tanışmak istiyorsanız sitemizin bu kısmını bu ilanlar için ayırdık.

♥️ AYŞEGÜL

selam canlar. 28 yaşındayım. Dul bir kadınım. Beni mutlu edebilecek bir erkek arıyorum. Daha önceki evliliğinde 1 gram dahi mutlu olmadığım için mutlu bir evliliğe hasretim diyebilirim. Geçmişteki kocam gerçekten tam bir öküzdü. Ancak ben geçmişteki defteri çok kolay bir şekilde kapatabilen bir kadınım.

Geçmişe bağlı yaşamanın çok saçma olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden geleceğe umutla bakmayı tercih ederim. Bu yüzden yeniden bir evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Ancak bu sefer daha dikkatli olmak amacındayım. İnce ruhlu, naif bir erkek ile evlilik gerçekleştirmek istiyorum.

♥️ AYLA

34 yaşındayım. Allah bağışlasın bir tane kızım var. Kızım ile birlikte Manisa’da tek başımıza yaşamaktayız. Ancak sizlerin de tahmin edebileceğin üzere dul bir kadın olarak aynı zamanda da Çocuklu olarak yaşamak gerçekten kolay bir şey değil. Bu yüzden evimizde bir baba, bir koca olsun istiyorum.

Kızımın da gelişimi açısından bunun önemli bir faktör olduğuna eminim. Karşındaki erkeğin olgun ve yaşını başını almış bir erkek olması gerekiyor. Çünkü olgun olmayan bir erkek bana Kocalık ve kızına da babalık yapamaz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here