Manisa Dul Bayanlar

Eğer sizlerde Manisa’da evlilik  gerçekleştirebileceğinize yada sevgili olabileceğiniz dul bir bayan arıyorsanız sitemizde istediğiniz her türlü dul bayan ile tanışma fırsatımız vardır. Sitemizde ziyaretçi ve kullanıcı sayısının fazla olmasından dolayı türlü türlü ilanlar gelmektedir. Bu nedenden dolayı aradığınız, hayatınızı devam ettirmek istediğiniz insanı burada bulmanız sizler için fazla daha basittir.

Sitemize ne kadar fazla ilan gelirse O denli türlü türlü insan olur. Buda siz kıymetli üyelerimizin aradığını sevgili yada koca yada eşinizi bulma ihtimalinizi yükseltir. Sitemize ilan gönderen bayanlar kendilerini yeterli bir halde tanıtıyorlar. Dolayısı ile siz kıymetli üyelerimizin ilanları ilk okuduğunu zaman karşınızdaki bayan ve ilgili yüzeysel de olsa bikaç bilgimiz olur. Bu bilgilere dayanarak da sizin için uygun olduğunu veya olmadığını değerlendirme fırsatınız vardır.

Manisa Dul Bayanların Whatsapp Ve Cep Telefon Numaraları

Biz sitemizde herhangi bir dolandırılmak vakası yaşamamanız adına gelen ilanlarla telefon numarası yada WhatsApp numarasını paylaşmıyoruz. Ancak eğer sizler Manisa’da yaşayan dul bayanların WhatsApp veya cep telefon numaralarını İstiyorsanız bunun için kendiniz ilan sahipleri ile iletişime geçmeniz ve böylelikle onlarla tanışarak numaralarını onlardan istemeniz gerekmektedir.

Manisa Evlilik Arayan Dul Bayan İlanları

Bir fazla bayan ilk evliliğinin ne kadar kötü geçmiş olursa olsun yeniden evlenmemek için bir sebep bulamaz. Aslına bakarsak bizlere sorarsanız bu biçimde de olması gerekiyor. Sonuçta çoğumuz, her erkek aynı olacak diye bir şey yok.

Bir fazla hanımda ikinci Evlilik hayatında hakikaten mutluluğu yakalayabilmek tedir. Şu sebeple ilk Evlilik hayatında yapmış olduğu hataları ikincisinde yapmadığından dolayı daha davranışlarında ölçülü ve daha önlemli hareket ediyorlar.

Manisa Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Yukarıda yeniden evlilik arayan dul kadınlardan bahsettik. Ancak bunların bununla birlikte bununla birlikte yeniden evlenmekten korktuğundan dolayı hayatlarını alacak oldukları erkekler ile evlilik değilde sadece sevgililik yaşamı yaşamak isteyen bir fazla dul bayan da vardır. Eğer sizler de Manisa’da sevgili arayan dul bayanlar ile tanışmak istiyorsanız sitemizin bu kısmını bu ilanlar için ayırdık.

♥️ AYŞEGÜL

slm canlar. 28 yaşındayım. Dul bir kadınım. Daha önceki Evlilik hayatında 1 gram dahi mutlu olmadığım için mutlu bir evliliğe hasretim diyebilirim. Geçmişteki kocam hakikaten tam bir öküzdü. Ancak ben geçmişteki defteri fazla kolay bir halde kapatabilen bir kadınım.

Geçmişe bağlı hayata devam etmenin fazla saçma olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden geleceğe umutla bakmayı yeğlerim. Bu yüzden yeniden bir evlilik gerçekleştirmek isterim. Ancak bu sefer daha dikkatli olmak amacındayım. İnce ruhlu, naif bir erkek ile evlilik gerçekleştirmek isterim.

♥️ AYLA

34 yaşındayım. Allahü teâlâ bağışlasın bir tane kızım var. Kızım ile birlikte Manisa’da tek başımıza yaşamaktayız. Ancak siz kıymetli üyelerimizin de tahmin edebileceğin suretiyle dul bir bayan olarak bununla birlikte da Çocuklu olarak yaşamak hakikaten kolay bir şey değil. Bu yüzden evimizde bir baba, bir koca olsun isterim.

Kızımın da gelişimi açısından bunun önemli bir unsur olduğuna inanırım. Karşındaki insanın olgun ve yaşını başını almış bir erkek olması gerekiyor. Şu sebeple olgun olmayan bir erkek bana Kocalık ve kızına da babalık yapması olanaksız.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.