Malatya Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Eğer sen de yalnızsan ve hayatında bir arkadaş arıyorsan kesinlikle seslihit Sitesi aradığın tüm arkadaşlıklarda kafana uygun birini bulmanı sağlayacakdır. Malatya’da evililik İlanlarına sitemizin bu kısmında yayınlıyoruz. Eğer siz kıymetli üyelerimizin de arayışı ciddi ve uzun soluklu bir arkadaşlık ise Malatya’dan kendinize evlilik isteyen birbirinden güzel hanımefendilerle tanışmak istiyorsanız sitemizde hepsini bulabilirsiniz.

Ek olarak sitemiz bir tek malatyaya değil tüm Türkiye’ye bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. Bu nedenden ötürü de aradığınız aşkı eğer Malatya ilimizde bulamazsanız kesinlikle diğeri illerimizin ilanlarına ve yorumlarına da bakmanız lüzumlu. Ne kadar fazla ilana bakarsanız ne kadar fazla insan ile tanışırsınız aradığınız kişi bulmanız o denli kolaylaşır.

Malatya Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizde bayan arkadaş arayan yada erkek arkadaş arayan bir fazla bayan bir erkek kullanıcımız bulunuyor. Bunlardan dilediğiniz, kendinize uygun gördüğünüz bütün ilan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bunuda yorumlar aracılılığıyla yapıyorsunuz. Her makalemizin altında ilanları yayınlıyoruz. İlanlarında altında yorum yap kısmı bulunuyor. Buradan yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Malatya Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Akçadağ
  • Arapgir.
  • Arguvan.
  • Battalgazi.
  • Darende.
  • Doğanşehir.
  • Doğanyol.
  • Hekimhan

Malatya Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde kalbi kırılmış yada başından kötü, mutsuz evlilik geçmiş bir fazla dul bayan ilanları da bulabilirsiniz. Eğer arayışınız olmayanlar üzerine ise ana sayfamızdan Malatya dul bayanlar kategorilerine bakabilirsiniz. Sitemizde evlilik yapmak isteyen dul bayanlar, Sevgili olmak, her şeyimi paylaşmak bir gün ona aşık olmak ve gerçek duyguları yaşamak isteyen, sevgili arayan dul bayanlar olmak suretiyle bir fazla kategorimizde bulunuyor.

♥️ SEMA

merhaba. 36 yaşlarında Malatya’da yalnız yaşayan türbanlı Bir kadınım. Daha öncesinde hiç evlilik gerçekleştirmedim. Bu nedenle şimdiye kadar hep evlilik bana fazla saçma gelmiştir. Bir insanla hayat boyu aynı eve girmek, aynı evimizde yaşamak hakkaten beni çileden çıkartan bir düşünce idi.

Bu nedenden ötürü hayatım süresince hep kendim için çalıştım, kendim için bir şeyler yaptım. Olabildiğince eğitime ve karakterime odaklandım. Netice olarak iyi bir eğitim tamamladım ve Şu anda iyi bir kariyere sahibim. Bu nedenden ötürü maddi durumum da oldukça iyi diyebilirim. Ancak yaş ilerledikçe fark ettim ki hakkaten bu hayatta tamamımız yalnızız. Bu nedenden ötürü de hayatımızı paylaşabileceğimiz bir erkek, bir karşı cinse gereksinim duyuyoruz. Ben bu ihtiyacı yeni yeni duyduğumdan dolayı artık eski düşüncelerimden kurtularak evlilik gerçekleştirebilecek birini aramaya başladım. Olgun aklı başlangıcında kendini iyi bilen bir erkek arkadaş isterim.

♥️ NAZ

Merhaba. İsmim naz 26 yaşındayım daha öncesinde hiç evlenmedim. Malatya’da Tek başıma yalnız olarak yaşıyorum. Akrabalarım İstanbul’da yaşıyor. Ben buraya iş için geldiğinden dolayı burada Yalnız başıma yalnız yaşamak mecburiyetinde kaldım. Bu durum beni oldukça ürkütüyor diyebilirim. Bu nedenle ortalama olarak olarak beş aydır yalnız kalıyorum.

Malatya’da çalışma sürecinde birazcık uzun olduğundan eğer burada hakkaten kendime uygun birini bulursam hayat boyu burada kalabilirim. İnsan yalnız kalınca hakkaten bir fazla şeyin farkına varıyor. Hayatımdaki en büyük eksikliğin muntazam, olgun bir erkek arkadaş bulunduğunun farkına vardım. Bu nedenden ötürü de bu ilan sitesinde kendime erkek arkadaş arıyorum. Daha öncesinde hiç ilan vermediğim için ilana ne yazılır bilmiyorum. Eğer sorularınız olursa yanıtlarım.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.