Maddi Yardım Yapan Olgun Erkek Arıyorum

Türkiye’de maddi destek arayan ve maddi durumu iyi olmayan arkadaşlar ve dul boşanmış çocuklu kadınlar bulunmaktadır. Bu nedenle, bu bayan arkadaşlara yardım etmek amaçlı, Arkadaşlık sitelerine ve seri ilanlar gibi ilan verilebilen internet siteleri yardım edebilmek için ilan oluşturan beyefendiler bulunur. Bu sayfamızı maddi desteğe ihtiyacı olan arkadaşlar için açmış bulunuyoruz.


Dul Bayanım Maddi Yardıma Desteğe ihtiyacım Var

Merhaba benim ismim Fatma. aslen Diyarbakır’da yaşıyorum ama aslen İstanbulluyum. 29 yaşında dul bir bayanım, Diyarbakır’da tanınmış bir ailenin kızıyım. Bu sebepten dolayı özel hayatımda çok zorluk çekiyorum.

Geceleri çok fazla dışarı çıkmıyorum. Ama eğer hayatımdaki erkek arkadaşın düzgün bir insan olursa, Geceleri dışarı çıkmak gibi bir problemim söz konusu değildir. Öncesinde internetten sık sık görüşebileceğim ve WhatsApp, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden konuşabileceğim bir erkek olursa benim için daha mantıklı olur. Cep telefonu numaramı alıştıktan sonra verebilirim buraya Cep telefonu numaramı direkt yazmak istemiyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.