Ana Sayfa Bayan Arkadaş Maddi Yardım Yapan Olgun Erkek Arıyorum

Maddi Yardım Yapan Olgun Erkek Arıyorum

Bayanım Maddi destek arıyorum,ankara maddi destek bayan,maddi destek verecek bayan arıyorum,izmir maddi destek arayan bayan,maddi destek arayan bayan ilanları,maddi destek arayan bayan istanbul,maddi destek arayan bayan öğrenci,maddi destek olacağım bayan,maddi destek bayanim,maddi destek arayan bayanlar,maddi destek arayan bayanlar ankara,maddi destek arayan bayanlar istanbul,sahibinden,maddi destek arayan bayanım,bayana maddi destek,bayanım serisayfa maddi destek

Güncelleme : Haziran 14, 2022
1254

Türkiye’de maddi destek arayan ve maddi durumu iyi olmayan arkadaşlar ve dul boşanmış çocuklu kadınlar bulunmaktadır. Bu nedenle, bu bayan arkadaşlara yardım etmek amaçlı, Arkadaşlık sitelerine ve seri ilanlar gibi ilan verilebilen internet siteleri yardım edebilmek için ilan oluşturan beyefendiler bulunur. Bu sayfamızı maddi desteğe ihtiyacı olan arkadaşlar için açmış bulunuyoruz.


Dul Bayanım Maddi Yardıma Desteğe ihtiyacım Var

Merhaba benim ismim Fatma. aslen Diyarbakır’da yaşıyorum ama aslen İstanbulluyum. 29 yaşında dul bir bayanım, Diyarbakır’da tanınmış bir ailenin kızıyım. Bu sebepten dolayı özel hayatımda çok zorluk çekiyorum. Tamamen gizlilik içerisinde Diyarbakır’da yaşayan ya da Türkiye’nin neresinden olursa olsun Benimle gizlilik içerisinde Görüşebilecek ve bana maddi destek olabilecek erkek arkadaş arıyorum.

Geceleri çok fazla dışarı çıkmıyorum. Ama eğer hayatımdaki erkek arkadaşın düzgün bir insan olursa, Geceleri dışarı çıkmak gibi bir problemim söz konusu değildir. Öncesinde internetten sık sık görüşebileceğim ve WhatsApp, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden konuşabileceğim bir erkek olursa benim için daha mantıklı olur. Cep telefonu numaramı alıştıktan sonra verebilirim buraya Cep telefonu numaramı direkt yazmak istemiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here