Maddi destek arayan bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Ocak 30, 2019
0
273

Selam bayanlar.İstanbulda yaşıyorum.33 yaşında işinde gücünde biriyim.Maddi destek ve yardım arayan bayanlara destek olabilirim.Aslen izmirliyim.Amacım kötü değil kimse beni yanlış anlamasın.Ben annemle sefalet içerisinde büyüdüm.Annem beni okutmak için resmen saçını süpürge etti.Şu anda istemediğim kadar para kazanıyorum çok şükür.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Küçüklüğümden beri psikolojim bu sebeple çok bozuktu.Ama artık Allahın izniyle bir şekilde kendimi toparladım.Ben çocukken annemin çektiği zorlukları gördüm.Bu yüzden bu ülkede maddi destek arayan bayanlar çok diye biliyorum.Mesela sahibinden maddi destek arayan bayanim diyorsanız bana ulaşabilirsiniz.Elimden gelen ne varsa sizin için yapmaya hazırım.Bu ülkede Maddi destek veren beyler çok fazla değil.Ben art niyet beslemeden ve karşılık beklemeden abatrı olmadan bayanlara maddi destek olmak için buradayım.

Arkadaşlık sitelerinde ve sosyal medyada maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar olduğunu biliyorum.Bu bayanlara elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım.Gönlümden ne koparsa ve elimden ne gelirse diyebilirim.Benim hayattan çok beklentim yok.Evim , arabam ve huzurum çok şükür yerinde.Fani dünyada ölüp gideceğiz.Burada olan burada kalacak ve kefenin malesef cebi yok.Bunu düşünerek hayat felsefemi buna göre ayarladım.Türkiye’nin neresinden olursa olsun maddi destek olacağım bayan varsa buyursun bana yazsın.

İnsanlığın ölmediğini göstermek için daha fazlasını bile yaparım.Eğer dul ve çocuklu bayanlar olursa,çocuklarına burs ayarlayabilirim.Öğrenim masraflarını ve okul masraflarını karşılayabilirim.Bir çok bayan arkadaş,internet ortamında maddi destekle görüşmek isteyen beyler varmıdır diye yazıyor.Ben bu gibi şeyleri görünce ciddi anlamda üzülüyorum.Hiç kimseye mecbur değilsiniz.Bu ülkenin kadınları bu duruma düşmemeli diye düşünüyorum.Özellikle de artık son noktaya kadar gelmiş ve acil paraya ihtiyacı olan bayanlar bu şekilde paylaşımlar yaparak beni çok ama çok üzüyorlar.Emin olabilirsiniz ki Allah bir şekilde sizlere yardım edecektir.Bazı insanlar sadece kendini ve kendi cebini düşünür.Bu gibi insanlar yüzünden bu ülkede benim gibi açlık ve sefalet içinde büyüyen insanlar oluyor.Benim annem çok zor dönemlerden geçerek beni bu yaşıma kadar getirdi.Çektiğim maddi sıkıntılara inat deliler gibi çalıştım ve kendi şirketimi büyüttüm.Şimdi istemediğim kadar param var.

Bu ülkenin maddi yapan olgun erkekler gibi bir çok insana delicesine ihtiyacı var.Benim yaşım her ne kadar genç olsa da artık ömrünün büyük kısmını tüketmiş olan olgun erkeklerin bu konuda daha hassas olması gerektiğini düşünüyorum.

Arama
maddi destekle gorusmek isteyen beyler,d bakıda bayan arkadas,

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here