Maddi Destek Arayan Bayanlar

Dul Bayan Cep Telefon Ya da Whatsapp Sohbet Numarası istiyorum ve Evlilik Düşünen Dul Kadınlarla iletişiem geçmek istiyorum Diyenlerin Sitesine Hoşgeldiniz
Dul Bayan Cep Telefon Ya da Whatsapp Sohbet Numarası istiyorum ve Evlilik Düşünen Dul Kadınlarla iletişiem geçmek istiyorum Diyenlerin Sitesine Hoşgeldiniz

Slm bayanlar. İstanbulda yaşıyorum. 33 yaşlarında işinde gücünde biriyim. Maddi destek ve yardım arayan bayanlara destek olabilirim. Aslen izmirliyim. Hedefim kötü değil kimse beni doğru olmayan anlamasın. Ben annemle sefalet içinde büyüdüm. Annem beni okutmak için resmen saçını süpürge etti. Şu anda istemediğim kadar para kazanıyorum fazla şükür.

Küçüklüğümden beri psikolojim bu sebepten ötürü fazla bozuktu. Fakat artık Allahın izniyle bir halde kendimi toparladım. Ben çocukken annemin çekmiş olduğu zorlukları gördüm. Bu sebepten dolayı bu ülkede maddi destek arayan bayanlar fazla diye biliyorum. Örneğin sahibinden maddi destek arayan bayanim diyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Elimden gelen ne var ise sizin için halletmeye hazırım. Bu ülkede Maddi destek veren beyler fazla çok değil. Ben art niyet beslemeden ve karşılık beklemeden abartı olmadan bayanlara maddi destek olmak için buradayım.

Arkadaşlık sitelerinde ve sosyal medyada maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar olduğunu biliyorum. Bu bayanlara elimden gelen ne var ise halletmeye hazırım. Gönlümden ne koparsa ve elimden ne gelirse diyebilirim. Benim yaşamdan fazla beklentim yok. Evim , arabam ve huzurum fazla şükür yerinde. Fani dünyada ölüp gideceğiz. Burada olan burada duracak ve kefenin malesef cebi yok. Bunu düşünerek yaşam felsefemi buna bakılırsa ayarladım. Türkiye’nin neresinden olursa olsun maddi destek olacağım hanımefendi var ise buyursun bana yazsın.

İnsanlığın ölmediğini göstermek için daha fazlasını dahi yaparım. Şayet dul ve çocuklu bayanlar olursa, çocuklarına burs ayarlayabilirim. Tahsil harcamalarını ve okul harcamalarını karşılayabilirim. Bilhassa de artık son noktaya kadar gelmiş ve acil paraya gereksinim duyan bayanlar bu biçimde paylaşımlar yaparak beni fazla fakat fazla üzüyorlar. Güvenilir olabilirsiniz ki Allahü teâlâ bir halde sizlere yardım edecektir. Birtakım insanlar yalnızca kendini ve kendi cebini düşünür. Bu gibi insanlar yüzünden bu ülkede benim gibi açlık ve sefalet içerisinde büyüyen insanlar oluyor. Benim annem fazla zor dönemlerden geçerek beni bu yaşıma kadar getirdi. Çektiğim maddi sıkıntılara direnme deliler gibi çalıştım ve kendi şirketimi büyüttüm. Şimdi istemediğim kadar param var.

Bu ülkenin maddi meydana getiren olgun erkekler gibi bir fazla insana delicesine ihtiyacı var.Benim yaşım her bakımdan genç olsa bile artık ömrünün büyük bir bölümünü tüketmiş olan olgun adamların bu mevzuda daha duyarlı olması icap ettiğini düşünüyorum.

Maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar

Vatanımızda artık Bilhassa de hanımefendiler evlenmeden öncesinde maddi durumunun nasıl olduğuna bakıyorlar. Bu yüzden maddi durumu iyi olan erkek arkadaş arayan ve evlenmek isteyen bayanlar da web sitemizi Feysbuk’tan Twitter’dan ınstagram’dan tiktok’tan Google arama motoru üstünden ziyaret ediyorlar. Maddi destek arayan bayanlar bölümünde maddi durumu iyi olan erkeklerle tanışmak isterim diyen birbirinden güzel kızlar ve olgun bayanlar ile tanışabilirsiniz.

Elbet evlilik mühim bir mevzudur fakat vatanımızda evlenmek için ciddi bir paraya gereksinim var. İnsanlar cebinde parası olmadan malesef ki evlilik gerçekleştiremiyorlar. Hanımefendiler bilhassa cebinde parası olan varlıklı erkeklerden hoşlanıyorlar. Geleceklerini güvence altına almak, daha güzel ve ekonomik problemler yaşamadan iyi bir yaşam yaşayabilmek için maddi durumu iyi olan erkek arkadaş arıyorum diyerek web sitemiz içinde ilanları oluşturuyorlar.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.