Kız Numaraları

Ücretsiz, bedava bayanların, kızların cep telefon ve whatsapp numaraları
Ücretsiz, bedava bayanların, kızların cep telefon ve whatsapp numaraları

Bugunlerde insanlarla iletişime geçmek için en tesirli ve hepimizin kullandığı aygıt cep telefonu olmuş vaziyettedir. Whatsapp ve cep telefonu kullanmayan insan sayısı ciddi derecede azdır desek yalan olmaz. Bundan dolayıda Bayan arkadaş numarası arıyorum diyerek bu siteye gelen bir çok insan bulunuyor. Bilinmesi gerekmekte olan şey şu ki, bayanlar özel cep tel nolarını hepimiz ile paylaşmıyorlar. Herhangi bir internet sitesinde hiçbir bayanın numarasını bulamazsınız. Doğal olarak ki niyeti iyi yönde değil ise her türlü kadın nosu bulursunuz. Sonuçta biz ve bizim gibi internet sitelerini hergün ziyaret eden 10 binlerce insan bulunuyor.

Hal böyle olunca bu bayanların telefonları hiçbir biçimde susmayacaktır. Bu da gerçekten normal ve muntazam bir bayan gerçekten sinir bozucu olabilir. Bunu göz önünde bulunduran hiçbir kadın numarasını da rastgele bir şekilde paylaşmaz. Şayet niyetiniz ciddi ise karşınızdaki kadın ile birazcık olsun tanışıp aranızı yaptıktan sonrasında cep numarasından tutunda, ile alakalı her bilgiye kadar ulaşabilirsiniz. Sonuçta bayanlar için en mühim şey karşılarındaki erkeğe güvenmektir. Bu itimatı sağlarsanız bir çok kadın arkadaşın kapıları size açılacaktır.

Bayanların Feysbuk Adresleri

Bu siteye girerek ilan veren, yorum meydana getiren veya sükunet içinde gönderilen yazıları inceleyen bir çok kadın bulunuyor. Erkek arkadaş arayan, evlenmek isteyen, islami evlilik düşünen, sevgili arayan, bekar, dul, türbanlı, tesettürlü veya başı kapalı her yaştan kadın arkadaş bulabilirsiniz. Ek olarak yalnızca Türkiye’den değil dünya çapından girilen bir site ile karşı karşıyasınız. Bu nedenle kendinize uygun bir arkadaş bulma ihtimaliniz de oldukça yüksek. Sonuçta her insanın aramış olduğu bayan veya erkek değişik kriterlere sahiptir.

Tam manası ile kendi kriterlerimizi uygun insanı bulmak ise doğal olarak ki zaman ister. Şayet daha öncesinde sevgiliniz olduysa veya evlilik yaptıysanız bunun farkına varmışsınızdır. Bir çok konuda karşınızdaki insan ile uyuşsanız da illa ki ayrı düştüğünüz mevzular oluyordur veya olacaktır. Tüm bu ayrımları ve farklılıkları olgunlukla karşılayarak karşılıklı anlayışlı olmanız gerekiyor. Sonuçta ne siz ne de karşınızdaki insan dört dörtlük olmayacaktır. Bu sitese cep no paylaşmak istemeyen bayanlar ilk önce genel anlamda feysbuk adreslerini paylaşıyorlar.

Feysbuk’un esasen whatsapptan hiçbir değişik kalmadı diyebiliriz. Artık facebooktanda hem direkt olarak hem de sesli olarak karşınızdaki ile direkt olarak konuşabiliyorsunuz. Böylece da üye olmadan sohbet edebiliyor, böylelikle birbirinizi daha iyi tanıma fırsatını bulmuş oluyorsunuz. Nereye giderseniz gidin facebooktanda iletişim durumunda olabiliyorsunuz. Ek olarak mobil uyumlu olması da bir çok açıdan avantaj elde etmiştir doğal olarak ki. Artık bilgisayar kullanan insanlar neredeyse yok denecek kadar azdır. Tüm internet mobile taşınmış ve uyumlu hale getirilmiştir.

Bayan Arkadaş Tweet, Twitter

Feysbuk uygulamasının aynı zamanda twitter adreslerini bulabileceğiniz de bir çok kadın vardır. Twitter da eskisi kadar kullanılan bir uygulama, sosyal medya olmasada bir çok insanın twitter hesabı vardır. Fakat twitter üstünden konuşmak, arkadaş olmak doğal olarak ki feysbuk veya whatsapp gibi tesirli değildir. Twitter’dan birbirinize sadece fotoğraf veya video gönderebiliyorsunuz. Bir de anlık sohbet şansınız var. Fakat biri ile sesli olarak sohbet etmek arkadaş ilişkinizde daha değişik bir yere sahiptir.

Sesli olarak muhabbet etmenin de sonrasında gerçek birer arkadaş olmak var. Tüm bu saydıklarım, hem arkadaşlığınızı hem de karşınızdaki insanı daha iyi çözmenize yarayan şeylerdir. Arkadaşlığınızın gidişatı belirlemek fakat bu biçimde olur. Birbirinizden güvenilir bulunmadığınız süre boyunca, mühim ve ciddi adımlar atmamalısınız. Sonu hüsran olabilir. Bu sebepten iyi düşünüp, tartıp sonrasında hareket etmek en mantıklısıdır.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.