Kız Numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 16, 2019
0
635

Bugunlerde insanlarla iletişime geçmek için en etkili ve hepimizin kullandığı aygıt cep telefonu olmuş vaziyettedir. Whatsapp ve cep telefonu kullanmayan insan sayısı ciddi derecede azdır desek yalan olmaz. Bundan dolayıda Bayan arkadaş numarası arıyorum diyerek bu siteye gelen bir çok insan bulunuyor. Bilinmesi gereken şey şu ki, kadınlar özel cep tel nolarını herkes ile paylaşmıyorlar. Herhangi bir internet sitesinde hiçbir bayanın numarasını bulamazsınız. Tabi ki niyeti iyi yönde değil ise her türlü bayan nosu bulursunuz. Sonuçta biz ve bizim gibi internet sitelerini hergün ziyaret eden 10 binlerce insan bulunuyor.

Bu durumda bu kadınların telefonları hiçbir şekilde susmayacaktır. Bu da gerçekten normal ve düzgün bir kadın gerçekten sinir bozucu olabilir. Bunu göz önünde bulunduran hiçbir bayan numarasını da rastgele bir şekilde paylaşmaz. Eğer niyetiniz ciddi ise karşınızdaki bayan ile biraz olsun tanışıp aranızı yaptıktan sonra cep numarasından tutunda, hakkındaki her bilgiye kadar ulaşabilirsiniz. Sonuçta kadınlar için en önemli şey karşılarındaki erkeğe güvenmektir. Bu güveni sağlarsanız bir çok bayan arkadaşın kapıları size açılacaktır.

Bayanların Facebook Adresleri

Bu siteye girerek ilan veren, yorum yapan ya da sessizce gönderilen yazıları inceleyen bir çok bayan bulunuyor. Erkek arayan, evlenmek isteyen, islami evlilik düşünen, sevgili arayan, bekar, dul, türbanlı, tesettürlü ya da başı kapalı her yaştan bayan arkadaş bulabilirsiniz. Ayrıca sadece Türkiye’den değil dünya çapından girilen bir site ile karşı karşıyasınız. Bu sebeple kendinize uygun bir arkadaş bulma ihtimaliniz de çok yüksek. Sonuçta herkesin aradığı kadın ya da erkek farklı kriterlere sahiptir.

Tam anlamıyla kendi kriterlerimizi uygun insanı bulmak ise tabi ki zaman ister. Eğer daha önce sevgiliniz olduysa ya da evlilik yaptıysanız bunun farkına varmışsınızdır. Bir çok konuda karşınızdaki insan ile uyuşsanız da illa ki ayrı düştüğünüz konular oluyordur ya da olacaktır. Bütün bu ayrımları ve farklılıkları olgunlukla karşılayarak karşılıklı anlayışlı olmanız gerekiyor. Sonuçta ne siz ne de karşınızdaki insan dört dörtlük olmayacaktır. Bu sitese cep no paylaşmak istemeyen bayanlar ilk olarak genelde facebook adreslerini paylaşıyorlar.

Facebook’un zaten whatsapptan hiçbir farklı kalmadı diyebiliriz. Artık facebooktanda hem kameralı hem de sesli olarak karşınızdaki ile canlı olarak konuşabiliyorsunuz. Bunun yanında da anlık olarak sohbet edebiliyor, böylece birbirinizi daha iyi tanıma fırsatını bulmuş oluyorsunuz. Nereye giderseniz gidin facebooktanda iletişim halinde olabiliyorsunuz. Ayrıca mobil uyumlu olması da bir çok açıdan avantaj sağlamıştır tabi ki. Artık bilgisayar kullanan insanlar neredeyse yok denecek kadar azdır. Bütün internet mobile taşınmış ve uyumlu hale getirilmiştir.

Bayan Arkadaş Tweet, Twitter

Facebook uygulamasının yanı sıra twitter adreslerini bulabileceğiniz de bir çok bayan vardır. Twitter da eskisi kadar kullanılan bir uygulama, sosyal medya olmasada bir çok insanın twitter hesabı vardır. Ancak twitter üzerinden konuşmak, arkadaş olmak tabi ki facebook ya da whatsapp gibi etkili değildir. Twitter’dan birbirinize yalnızca resim ya da video gönderebiliyorsunuz. Bir de anlık sohbet şansınız var. Ancak biri ile sesli olarak sohbet etmek arkadaş ilişkinizde daha farklı bir yere sahiptir.

Sesli olarak muhabbet etmenin de sonrasında yüzyüze görüşmek var. Bütün bu saydıklarım, hem ilişkinizi hem de karşınızdaki insanı daha iyi çözmenize yarayan şeylerdir. İlişkinizin gidişatı belirlemek ancak bu şekilde olur. Birbirinizden emin olmadığınız sürece, önemli ve ciddi adımlar atmamalısınız. Sonu hüsran olabilir. Bu yüzden iyi düşünüp, tartıp sonrasında hareket etmek en mantıklısıdır.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here