Kırklareli Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 21, 2019
0
487

Benim şahsen en sevdiğim illerden biri olan Kırklareli evlilik ilanları sayfasına hoşgeldiniz. Kırklareline bu kadar çok sevmeme sebebi Kırklareli’nde bulunan iğneada kasabasıdır. İğneada kadar güzel ormanlara sahip, doğa harikası olan bir yer daha görmedim resmen. Hele oradaki ormanda sevgilimle yaptığım kamplar inanılmaz harika diyebilirim.

Eğer sizde kırklarelinden kendinize bir sevgili ya da erkek arkadaş bulursanız kesinlikle inadı da ormanda kamp yapmalısınız diyebilirim. Ormanda ateş yakıp ateş başında sevdiğiniz insanla bira ya da şarap içmenin vermiş olduğu keyfi hiçbir şeyde yoktur diyebilirim. Umarım kırklarelinden hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

Kırklareli Ciddi Evlilik Sitesi

Kırklareli’nde evlenmek isteyen, güvenebileceğim bir erkek arkadaş arayan bir uzun süreli ve ciddi bir ilişki arayan bir çok bayan arkadaşımız bulunuyor. Bir çoğunun kalbi kırık, bir çok geçmişte darbeler almış, üzüntüler yaşamış kadınlardır. Bu kadınlarla sıfırdan yeni bir sayfa açarak gerçekten yaralarını iyileştirebilir kendime daha iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Kırklareli Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Lüleburgaz
  • Merkez
  • Babaeski
  • Vize
  • Pınarhisar
  • Demirköy
  • Pehlivanköy

Kırklareli Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizin bir kısmına yalnızca bekar olan ve daha önce hiç evlilik gerçekleştirmemiş kadınların ilanları paylaşıyoruz. Eğer arayışınız bayanlar üzerine ise sitemizin ana sayfasında dul bayan ilanlarında, evlenmek isteyen dul bayanlara, sevgili arayan dul bayanlara, erkek arayan dul bayanlara kadar bir çok kategoride arama yapabilirsiniz.

♥️ SEDEF

Merhaba. 26 yaşındayım. Daha önce hiç evlenmemiş bir kadınım. Kırklareli’nde inada da yaşıyorum. Burada ailemle birlikte güzel soft bir hayat yaşıyorum. Ancak artık evlenmem gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bir insanın kendine ait yuvasını olması, kendine ait evinin olması gerçekten çok farklı bir duygu. Burada ailemin küçük bir işletmesi var.

Bizler burada bu işletme ile geçiminizi sağlıyoruz. Ben çalışmaktan hiçbir zaman Gocunmam. Ama artık kendi kocamla, hayat arkadaşımla birlikte bir şeyler yapmak istiyorum. Ailemle aram ne kadar iyi olursa olsun, kendilerinden çok memnun olsam da yaşım daha fazla geçmeden evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum.

♥️ ELİF

MERHABA. Ben elif. 32 yaşındayım. Kırklareli merkezde yalnız başıma yaşıyorum. Burada çalışıyorum. İş için kırklareline üç sene önce geldim. Sonrasında buraya çok fazla alıştığını fark ettiğim için başka bir yere taşımak aklıma ucundan dahi geçmedi. Bu yüzden burada yaşamaya devam ederek burada evlilik gerçekleştirebileceğim düzgün, sadık, güvenilir, bana yalan söylemeyecek, iyi anlaşabileceğimi, kafa dengi bir erkek arkadaş istiyorum.

Ben yaşımdan bir hayat tecrübemdan ötürü yeterince olgun bir kadınım. Bir erkeği nasıl idare edebileceğimi, bir erkekle nasıl yaşındacağını az çok bilen bir kadınım. Bu yüzden de benimle mutsuz olmazsınız. Karşındaki erkeği her konuda mutlu edebilecek bir kadınım. Eğlenceli, uyumlu, pozitif bir kadınım. Eğer sizde böyle bir erkekseniz tanışabiliriz gerçekten güzel bir ilişkiye sahip olabiliriz diye düşünüyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here