Ana Sayfa Dul Bayanlar İstanbul Erkek Arayan Dul Bayanlar

İstanbul Erkek Arayan Dul Bayanlar

Güncelleme : Haziran 21, 2020
1787

İstanbul’da erkek arayan yalnız sevgili arayan dul kadınlar 2020/2021

28 yaşında dul bir kadınım İstanbul’da yalnız yaşıyorum erkek arkadaş yani sevgili arıyorum.

Selam arkadaşlar 28 yaşında İstanbul’da tek başına hayat mücadelesi veren dul bir kadınım. Adım Firdevs. 3 yıl evli kaldım ve bu evlilikten çocuk yapmadım yani çocuğum yok. Çocuksuz ve bakımlı dul bayan arayanlar bana mesaj gönderebilirler.

İstanbul’dan olması şart değil.Türkiye’nin neresinden olursa olsun kalbime ve gönlüme göre birisi olsun benim için yeterli olacaktır. Güvenebileceğim bir insana ömür boyunca kelimenin tam anlamı ile kadınlık yapabilirim. Benimle sevgili olan kişi hayatı boyunca bir daha hiçbir kadına ihtiyaç duymaz bundan emin olabilirsiniz.

Çevresi ve arkadaşları tarafından oldukça sevilen son derece sempatik kültürlü ve akıllı bir kadınla ömrünüzün geri kalanını geçirmek istiyorsanız Aradığınız kişi ben olabilirim.normalde kendim hakkında bir şeylerden bahsederken böyle sanki kendimi özlüyormuş gibi davranmayı sevmem. Ama kendim hakkında her şeyi size anlatmak istiyorum ki ilişkimiz sağlam olsun.

Temelleri sağlam ve güvenilir bir ilişki kurabilmek için bu hayatta en önemli olan şey güven kazanmaktır.Bu yüzden karşımdaki kişinin hakkında herşeyi bilmesini isterim ama tabii ki her şeyi de burada yazamam ölüyorum bana hak veriyorsunuz.

Aslen İstanbullu değilim. Sivas doğumlu ama doğma büyüme istanbul’da yaşıyor diyebilecek kadar İstanbul’da zaman geçirmiş bir kadınım. Burada Kendi ayakları üzerinde durmasını başarmış,maddi olarak hiç kimseden herhangi bir beklentisi olmayan ve sadece gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi bulmak isteyen bir kadınla karşı karşıyasınız. Erkek arkadaşımın arabası evi cebinde parası olmasına gerek yoktur.

Allah’a şükürler olsun benim kazancım her ikimize de yeter. Evim kira değil Çok şükür Kendi dairemde oturuyorum ve arabam var.çok kaliteli ve lüks bir evim ya da çok kaliteli ve lüks bir arabam olmasa bile kimseye muhtaç değilim insana Bu da yeter bence…

Benim tek istediğim bu yaşından sonra artık beni gerçekten kıskanan seven koruyan kollayan ve benimle birlikte güzel vakit geçirebilecek bir sevgili bulmak. Evlenmeyi düşünmüyorum.Çünkü evlilikten korkuyorum ama ilerleyen zamanlarda birbirimize gerçekten güvenebilirsin ve kendi bize evlenmeye hazır hissedersek elbette evlenebiliriz. Çocukları ben hayvanları çok severim.

Bana mesaj gönderen bütün beyefendilere şimdiden çok teşekkür ediyorum.ancak lütfen bana mesaj gönderirken nasıl bir kadın aradığınızı, neleri sevdiğinizi ve sevmediğimizi,karşınızdaki insandan beklentilerimizin tam olarak ne olduğunu falan yazarsanız çok mutlu olurum ben de ona göre davranırım yani karşımdaki kişiyi tanımış olurum.

İstanbul’da erkek arayan dul ve yalnız kadınların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Biliyorsunuz ki Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da kısa süre içerisinde evlenen fakat bir türlü düzen tutturamayan Daha sonrasında da boşanan birçok dul kadın ve dul erkek bulunuyor.evlenmiş ve boşanmış olan türbanlı ya da tesettürlü açık yada kapalı dul kadınların ve birbirinden güzel orta yaş dul bayanların gözdesi haline gelmiş olan internet sitemiz içerisinde, erkek arkadaş ya da sevgili arayan yalnız dul bayanların,sohbet etmek isteyen sevgili bulmak isteyen yada evlenmek isteyen dul kadınların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını kendilerinden isteme şansınız bulunuyor arkadaşlar.

Biliyorsunuz ki, sevgiliol.com internet sitemiz sizlere ücretsiz bir şekilde erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan dul bayanlarla görüntülü olarak sohbet etme ve anlık canlı olarak mesajlaşma şansını tanımıştır.

Bu ilanı ve sitemizdeki tüm yazıların altında olduğu gibi sizlere ücretsiz olarak sohbet edebileceğiniz ve mesaj gönderebileceğiniz bir bölüm oluşturmuş bulunuyoruz.özellikle de 2020 ve 2021 yılında yoğun bir şekilde sitemize giriş sağlayacak olan ve şu anda da online olarak interneti temizlik kullanan birçok dul kadın ve dul erkek ile bu bölümü kullanarak sohbet edebilirsiniz.

Daha sonrasında Eğer birbirinize olan güven seviyesini yüksek bir çıtaya çıkarırsanız, cep telefon numaranızı karşınızdaki kişiye verebilirsiniz.gerçekliğine inanmadığınız ya da güvenmediğiniz kişilere size özel olan cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarınızı vermeyin.

İstanbul’da erkek arayan dul kadınların Facebook Twitter instagram adresleri

Sosyal medya dünyadaki tüm insanlar tarafından kullanılan ve en sıcak son dakika haberlerini bile alabileceğimiz, aynı zamanda kendi bize hayat arkadaşımızı bulabileceğimiz bir ortamdır.Twitter ve Facebook gibi sosyal medya uygulamalarını kullanarak bu araçlar sayesinde kendi mahallenizden ve belki de aynı apartmandan bile bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulabilirsiniz.

Ancak bunu başarmak öyle tahmin edildiği kadar kolay değildir.Çünkü biliyorsunuz ki sosyal medya hesapları üzerinde karşınızdaki kişiye arkadaşlık isteği göndermeniz ve Daha sonrasında o kişinin de bu isteği onaylaması yani kabul etmesi gerekiyor.doğal olarak insanların sosyal medya hesaplarında yakın arkadaşları ve akrabaları bulunuyor. Bu sebepten dolayı sosyal medya üzerinde sevgili yapmak ya da erkek arkadaş bulmak istemiyorlar.

Bunun yerine tıpkı şu anda içerisinde bulunduğunuz bu internet sitesi gibi arkadaşlık sitelerini ve uygulamalarını tercih ediyorlar.Çünkü bu ve benzeri yerlerde bayanların gizlilik ve güvenliğine son derece önem gösteriliyor.Dul Kadınlarda Facebook Twitter ve Instagram yerine arkadaşlık siteleri içerisinde kendilerine erkek arkadaş sevgili ya da evlenebilecek deri bir hayat arkadaşı bulmayı daha doğru buluyor.

Özellikle de daha önce kötü bir evlilik geçirmiş olan dul kadınlar bu konuda son derece hassas davranıyor.ancak bu kadınların Facebook ve Twitter ya da Instagram gibi sosyal medya ağlarını bulamayacağınız ya da kendilerinden alamayacağınız anlamına gelmez. Kadınlara Güven sağlayan erkek onlardan cep numaralarını ya da sosyal medya hesaplarını çok rahat bir şekilde alabilir.Çünkü bu dünyadaki en önemli şey özellikle de ilişkilerde karşılıklı olarak insanların birbirine güvenmesidir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here