Hakkari Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 15, 2019
0
802

Doğumuzun güzel şehirlerinden biri olan hakkaride bayan arkadaş bulamanız sevgiliol bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi ile oldukça kolaydır. Ancak hakkari ilimizden bayan ile evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız dikkatli olmalısınız. Çünkü sizlerin de bildiği üzere hakkari’de evlilikler sadece iki çift arasında gerçekleşmez. Aynı zamanda ailelerde ilişkiler hakkında yorumlar yapar ve ilişkilere müdahalede bulunurlar.

Bu yüzden de hakkari’de boşanma olayları oldukça az sayıda diyebiliriz. Hakkari’de bulunan bayanlar eşlerine oldukça sadıklardır ve olabildiğince namuslulardır diyebiliriz. Buda onların toplumundan gelen ve küçüklükten beri öğretilen bir şeydir. Eski gelenek ve göreneklerine, ayaklarına bağlı yaşayan insanlardan oluşur Hakkari toplumu. Bu yüzden de hakkariden bayan almak aslında mantıklı bir seçimdir. Eğer gerçekten sevebileceğimiz bir kadını bulursanız sizi oldukça mutlu bir erkek yapacağından hiç beniz olmasın.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Hakkari Ciddi Evlilik Sitesi

Hakkari’de boşanma olayları oldukça az olsada boşanma durumları gerçekleşmiyor değildir tabii ki. Ancak hakkari’de bir bayanın uzun süre dul kalması pek beklenmedik bir durumdur. Bu yüzden de boşanmış olan kadınlar kısa bir süre içerisinde yeniden evlilik adımına atarlar. Ayrıca yaşı gelmiş birbirinden güzel ve olgun kadınlar da evlenmek için sitemizi ziyaret ediyorlar.

Hakkari Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Yüksekova
  • Merkez
  • Şemdinli
  • Derecik
  • Çukurca

Hakkari Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Hakkari’de bulunan bir evlilik gerçekleştirmek isteyen bir çok bayra bayan sitemizi her gün ziyaret ediyoruz. Net sitemize yalnızca hakkariden değil tüm illerimizden evlenmek isteyen veya kendilerine arkadaş arayan kadın ve erkek ilan gönderiyoruz. Bizler de bu ilanları sizlere yayımlayarak bir biriniz ile tanışmanızı ve iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Umarız hayat arkadaşınıza en kısa sürede bulursunuz.

♥️ ROJİN

merhaba. 24 yaşından aslan Hakkariliyim. Ancak İstanbul’da teyzemlerle birlikte yaşıyorum. Annem ve babam hakkari’de yaşıyor. Normalde çoktan beni evlendirirlerdi ancak annem sürekli olarak okumam gerektiğini söyledi. Bu yüzden de beni okumaya İstanbul’a gönderdiler. Bu sene okulun bittiğinden dolayı artık evlilik yapmam gerektiğini söylüyorlar.

Bu yüzden de kendimi evlilik yapabileceğim birini arıyorum. Annemle babamın bana çevrelerinden bir erkek bulmasını istemiyorum. Çünkü ben kendim daha iyi birini bulurum diye düşünüyorum. Özellikle de internette bir çok insanla tanışma fırsatım var. Bu yüzden de interneti kullanarak kafama uygun ve beni koruyup kollayacak ve sahip çıkacak bir erkeği bulabileceğimi düşünüyorum. Benim şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım olmadı diyebilirim. Ancak yeterince olgun bir karaktere sahibim. Bu yüzden de bir erkeğe nasıl davranacağımı iyi bilirim.

O ayrıca ben karşındaki erkekten çok fazla bir şey beklemem. Bana sahip çıksın, evine sahip çıksın benim için yeterli. Kısacası erkek erkekliğini yapmalıdır diye düşünüyorum. Nerede veya hangi şehirde yaşayacağımızın benim için pek bir önemi yok. Anlaştığımız taktirde her yerde yaşayabilirim. Ayrıca oldukça uyumlu sıcakkanlı bir kadınım.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here