Ana Sayfa Arkadaşlık Görüntülü, Resimli Erkek Arayan Bayanlar

Görüntülü, Resimli Erkek Arayan Bayanlar

Güncelleme : Ağustos 3, 2019
728

İlan İçeriği >>

Evet arkadaşlar artık sosyal medya hesapları inanılmaz derecede ilgi gördüğünden dolayı ve insanlar bu hesaplar üzerinden yeni arkadaşlıklar kurdundan dolayı arkadaşlık ilişkileri sanal ortama taşımıştır diyebiliriz. Ancak sanal ortamda dilediğiniz gibi profil resminizi koyabildiğinizden dolayı ve herhangi bir gerçeklik ya da kanıt istemediğinden dolayı insanlar kendilerini başka bir insanmış gibi tanıta biliyorlar. Farklı insanların fotoğraflarını kullanarak insanların duygularıyla oynuyorlar. Bundan dolayı bayan arkadaşlarımız artık insanlara güvenmek konusunda gerçekten çok tereddüt ediyorlar. Bu yüzden genellikle bayan arkadaşlık sitelerine giren ve ilan gönderen erkeklerin resimle, fotoğraflı ilanlarının olması onlar için bir tık daha güvenirlik sağlıyor.

Çünkü bizler sizler fotoğrafınızı bize Gönderdiğiniz zaman internet üzerinde göndermiş olduğunuz fotoğrafı araştırıyoruz. Eğer sahte bir fotoğraf ise ya da başka bir yerde kullanılan fotoğraf ise bu durum kesinlikle bizim kulağımıza geliyor. Böyle bir durumda ilanınızı ya da yorumunuzu paylaşmıyoruz. Zaten gerçek olan fotoğraflar inanın ki belli oluyor. Bizler bu site sayesinde binlerce resim gördük ve artık fake olan, sahte olan fotoğrafları, resimleri hemen anlayabiliyoruz. Bundan dolayı bayan arkadaşlarımızın bu konuda işleri rahat bir şekilde diledikleri gibi ilanları ve yorumları inceleyebiliyorlar.

Güvenilir Erkek Arayan Bayanlar

Günümüzün En büyük problemlerinden birisi başka bir insana güvenmektir. Çünkü insanlar artık öyle bir hale geldiler ki herkes birbirinin arkasından iş çevirmeye ya da birbirinin kuyusunu kazmaya Çalışıyorlar. Ayrıca ilişkiler artık çıkar ilişkilerine döndü. İnsanlar birbirlerine değer verdikleri için ya da sevdikleri için birlikte olmuyorlar. Eğer karşınızdaki insanın sizden bir çıkarı varsa ya da sizin oradan bir çıkarınız varsa ancak o zaman arkadaşlık ilişkisi kuruluyor. Bu durum gerçekten herkesi inanılmaz derecede etkilemiş bir şeydir. Bu yüzden de insanlar artık güvenebilecekleri, arkalarından iş çevirmeyecek, çıkar ilişkisi olmayan ilişki arayışlarına giriyorlar.

Ayrıca hepimizin bildiği bir gerçek vardır ki erkekler kadınlara nazaran aldatmaya daha meyilli insanlardır. Bundan dolayı da kadınlar bu konuda erkek cinsinden hiçbir şekilde güvenmiyorlar. Bu yüzden de onların güvenini kazanmak ve sağlamak biraz emek ve çaba istiyor diyebiliriz. Ancak bu imkansız bir şey değildir. Eğer gerçekten karşınızdaki kişiye değer verdiğiniz ve sevdiğinizi hissettirirseniz ve kendisine bir yanlış yapmayacağımıza dair güven verirseniz o zaman harika bir ilişkiye sahip olursunuz. Ancak bunun için karşınızdaki kişiye hiçbir zaman yalan söylememiz gerekiyor. Eğer karşınızdaki kişiye yalan söylerseniz karşınızdaki insan size bir daha asla güvenmeyecektir. Buda ilişkileriniz açısından hiç iyi bir şey değildir diyebiliriz.

Gerçek Erkek Arayan Bayanlar

Sitemiz ciddi anlamda bütün ziyaretçilerinin güvenini kazandığından dolayı gerçek erkek arıyorum diyen bütün bayanlar sitemizi ziyaret ediyorlar. Eğer sizde sahte profillerle uğraşmak yerine gerçek kimliğiniz ile ve gerçek karakteriniz ile bizlere ilan gönder ya da yorum yaparsanız sitemi sayesinde kesinlikle kendinize uygun bir eş ya da sevgili olabilirsiniz. İnsanlar kendilerini olmadıkları biri gibi göstermeye bayılırlar. Buda aslında bütün insanların canını yakan bir gerçekliktir. Sonuçta sevgili mevlana bile ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün diye boşuna dememiştir. Kaldı ki bu sitede insanlarla tanıştığınız zaman sevgili olabilir ve bu insanlara evlenebilirsiniz. Sonuçta gerçek kimliğiniz eninde sonunda bir gün ortaya çıkacaktır. Ve bir gün ortaya çıkacak olan yalanlardan her zaman için kaçınmanız gerekiyor.

Bu sebepten dolayı sevgilinize bir yamuk yapıyorsanız çok dikkatli davranmanız gerekir. Aptal aptal hareket ederek onu hayatınızın bütün otunu bokunu anlatırsanız eninde sonunda o sizin bütün açığınızı yakalayacaktır. Bundan dolayı, Bir şeyler yaparken son derece tedbirli davranmalısınız. Erkeklerin zaten kadınlara özel sırlarını ve bir takım duygularını belli etmesi kadar dünyada saçma bir şey yoktur. Kadınları ne kadar sevdiğinizi, onları ne kadar güvendiğimizi ve ne kadar değer verdiğinizi kesinlikle belli etmemelisiniz. Çünkü böyle yaparsanız onları şımartırsınız. Şımarmış olan bir kadınla başa çıkmak ilerleyen zamanlarda son derece zor olacak ve başını daha çok ağrıtacaktır.

Evet arkadaşlar son paragrafı benim sevgilim olacak öküz yazdığından dolayı birazcık konumuzdan sapmış olabiliriz. Ancak söylediklerini hiçbir şekilde kulak asmayın ve manitamıza, sevdiğiniz insana kesinlikle yalan söylemedim. Her zaman için açık görüşlü olun ve kendinizi olduğu gibi kadına teslim edin.

Hayır arkadaşlar ben kesinlikle bu konuya katılmıyorum.

Diyerek sustu ve gitti benim manita 😀

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here