Resimli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Evet arkadaşlar artık sosyal medya hesapları akıl almaz derecede ilgi gördüğünden ötürü ve insanlar bu hesaplar üstünden yeni arkadaşlıklar kurdundan ötürü arkadaşlık arkadaşlıkları sanal ortama taşımıştır diyebiliriz. Fakat sanal ortamda dilediğiniz gibi profil resminizi koyabildiğinizden ötürü ve herhangi bir gerçeklik veya kanıt istemediğinden ötürü insanlar kendilerini daha farklı bir insanmış gibi tanıta biliyorlar. Değişik insanların fotoğraflarını kullanarak insanların duygularıyla oynuyorlar. Bu sebepten ötürü bayan arkadaşlarımız artık insanlara güvenmek konusunda gerçekten çok endişe ediyorlar. Bu nedenle çoğu zaman bayan arkadaşlık sitelerine giren ve ilan gönderen erkeklerin resimle, fotoğraflı ilanlarının olması onlar için bir tık daha güvenirlik sağlıyor.

Çünkü biz sizler fotoğrafınızı bizlere Gönderdiğiniz zaman internet üstünde göndermiş olduğunuz fotoğrafı araştırıyoruz. Şayet düzmece bir fotoğraf ise veya daha farklı bir yerde kullanılan fotoğraf ise bu durum asla bizim kulağımıza geliyor. Bu şekilde bir durumda ilanınızı veya yorumunuzu paylaşmıyoruz. Aslında gerçek olan fotoğraflar emin olun ki belli oluyor. Hepimiz bu site yardımıyla binlerce fotoğraf gördük ve artık fake olan, düzmece olan fotoğrafları, resimleri hemen anlayabiliyoruz. Bu sebepten ötürü bayan arkadaşlarımızın bu konuda işleri rahat bir şekilde diledikleri gibi ilanları ve yorumları inceleyebiliyorlar.

Güvenilir Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Günümüzün En büyük problemlerinden birisi daha farklı bir insana güvenmektir. Çünkü insanlar artık o şekilde bir hale geldiler ki hepimiz birbirinin arkasından iş çevirmeye veya birbirinin kuyusunu kazmaya Çalışıyorlar. Ek olarak arkadaşlıklar artık çıkar ilişkilerine döndü. İnsanlar birbirlerine kıymet verdikleri için veya sevdikleri için beraber olmuyorlar. Şayet karşınızdaki insanın sizden bir çıkarı var ise veya sizin oradan bir çıkarınız var ise fakat o zaman arkadaşlık kuruluyor. Bu durum gerçekten herkesi akıl almaz derecede etkilemiş bir şeydir. Bu nedenle de insanlar artık güvenebilecekleri, arkalarından iş çevirmeyecek, çıkar olmayan arkadaşlık arayışlarına giriyorlar.

Ek olarak hepimizin bilmiş olduğu bir gerçek vardır ki erkekler bayanlara nazaran aldatmaya daha eğilimli insanlardır. Bu sebepten ötürü da bayanlar bu konuda erkek cinsinden hiçbir biçimde güvenmiyorlar. Bu nedenle de onların itimatını kazanmak ve edinmek birazcık emek ve emek istiyor diyebiliriz. Fakat bu olanaksız bir şey değildir. Şayet gerçekten karşınızdaki kişiye kıymet verdiğiniz ve sevdiğinizi hissettirirseniz ve kendisine bir yanlış yapmayacağımıza dair itimat verirseniz o zaman mükemmel bir arkadaşlığa sahip olmuş olursunuz. Fakat bunun için karşınızdaki kişiye hiçbir zaman yalan söylememiz gerekiyor. Şayet karşınızdaki kişiye yalan söylerseniz karşınızdaki insan size tekrar asla güvenmeyecektir. Buda arkadaşlıklarınız bakımından hiç iyi bir şey değildir diyebiliriz.

Gerçek Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Sitemiz ciddi anlamda tüm ziyaretçilerinin itimatını kazandığından ötürü gerçek erkek arkadaş arıyorum diyen tüm bayanlar sitemizi ziyaret ediyorlar. Şayet sizde düzmece profillerle uğraşmak yerine gerçek kimliğiniz ile ve gerçek karakteriniz ile bizlere ilan gönder veya yorum yapmış olursanız sitemi yardımıyla asla kendinize uygun bir eş veya sevgili olabilirsiniz. İnsanlar kendilerini olmadıkları biri gibi göstermeye bayılırlar. Buda aslına bakarsak tüm insanların canını yakan bir gerçekliktir. Sonuçta sevgili mevlana dahi ya göründüğün gibi ol veya olduğun gibi görün diye boşuna dememiştir. Kaldı ki bu sitede insanlarla tanıştığınız zaman sevgili olabilir ve bu insanlara evlenebilirsiniz. Sonuçta gerçek kimliğiniz eninde sonunda bigün ortaya çıkacaktır. Ve bigün ortaya çıkacak olan yalanlardan devamlı için kaçınmanız gerekiyor.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.