Eskişehir Evlenmek İstiyorum

Her insana merhaba.29 yaşındayım. Eskişehirde yaşıyorum. Buraya ilk önce okumak için gelmiştim. Akrabalarım Denizli’de yaşıyor. Üniversiteyi kazandığımdan beri bu şehirde yaşıyorum. Bu şehrin öyleki bir albenisi var ki insan bir kez yaşamaya başladın mı tekrar Kopamıyor. Tüm düzenimi buraya bakılırsa oluşturmuştum. Mevzun olduktan sonrasında da okuldaki hocalarım sağ olsun burada iş bulmam mevzusunda fazla destek oldular. Bundan dolayı kariyer hayatımı da Eskişehir’de hayata geçirmeye karar verdim. Şu anda yalnız yaşıyorum. Ortalama üç ay öncesinde ev dostum kendi memleketine geri döndü.

Ben devamlı olarak çalışmış, hayatımı eğitime ve kariyerime adamıştım. Fakat ev arkadaşımda gidince farkettim ki aslına bakarsak fazla yalnızım. Benim bir yaşam arkadaşına, ömürlük bir eşe ihtiyacım varmış. İnsan birtakım şeyleri Tamamıyla yalnız kalmış olduğu vakit fark ediyor. Ben de tam olarak bu şekilde bir durum yaşadım. Bundan dolayı hakkaten ciddi düşünen, olgun, aklı başlangıcında evlenebilecekim bir erkek dost arıyorum. Evlilik diyorum fakat öyleki derhal iki ayda evlilik olacak diye bir şey yok. Minimum 1 bucuk iki yıl İlişkimize vakit vermeliyiz diye düşünüyorum. Sonuç olarak birbirimizi fazla daha iyi bir halde tanırız.

İnsanlar birbirlerini tanımadan evlendirilmiş olduğu vakit hakkaten sonunda ayrılıyorlar. Ben çocuk oyuncağı gibi evlen boşan yapmak istemiyorum. Bir kez evlenmek ve o insanoğlunun ömrünün sonuna kadar yanında olmasını isterim. Ben en fazla saygıya ve sevgiye ehemmiyet veriyorum. Şayet bir ilişkide saygı ve sevgi var ise o ilişki ömürlük olur. Birbirimize karşı ne kadar anlayışlı olursak, ne kadar empati yaparsak ilişkimizde o denli iyi devam eder diye düşünüyorum. Ayni benim gibi düşünen, benimle aynı hisleri ve düşüncelere sahip birine ihtiyacım var.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.