Eskişehir Evlenmek İstiyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Şubat 19, 2020
0
495

Herkese merhaba.29 yaşındayım. Eskişehirde yaşıyorum. Buraya ilk olarak okumak için gelmiştim. Ailem Denizli’de yaşıyor. Üniversiteyi kazandığımdan beri bu şehirde yaşıyorum. Bu şehrin öyle bir albenisi var ki insan bir kere yaşamaya başladın mı bir daha Kopamıyor. Bütün düzenimi buraya göre oluşturmuştum. Mevzun olduktan sonra da okuldaki hocalarım sağ olsun burada iş bulmam konusunda çok yardımcı oldular. Bu nedenle kariyer hayatımı da Eskişehir’de yapmaya karar verdim. Şu anda yalnız yaşıyorum. Yaklaşık üç ay önce ev arkadaşım kendi memleketine geri döndü.

Ben sürekli olarak çalışmış, hayatımı eğitime ve kariyerime adamıştım. Ancak ev arkadaşımda gidince farkettim ki aslında çok yalnızım. Benim bir hayat arkadaşına, ömürlük bir eşe ihtiyacım varmış. İnsan bazı şeyleri tamamen yalnız kaldığı zaman fark ediyor. Ben de tam olarak böyle bir durum yaşadım. Bu nedenle gerçekten ciddi düşünen, olgun, aklı başında evlenebilecekim bir erkek arkadaş arıyorum. Evlilik diyorum ama öyle hemen iki ayda evlilik olacak diye bir şey yok. En az 1 bucuk iki sene İlişkimize zaman vermeliyiz diye düşünüyorum. Böylelikle birbirimizi çok daha iyi bir şekilde tanırız.

İnsanlar birbirlerini tanımadan evlendiği zaman gerçekten sonunda ayrılıyorlar. Ben çocuk oyuncağı gibi evlen boşan yapmak istemiyorum. Bir kere evlenmek ve o insanın ömrünün sonuna kadar yanında olmasını istiyorum. Ben en çok saygıya ve sevgiye önem veriyorum. Eğer bir ilişkide saygı ve sevgi varsa o ilişki ömürlük olur. Birbirimize karşı ne kadar anlayışlı olursak, ne kadar empati yaparsak ilişkimizde o kadar iyi devam eder diye düşünüyorum. Ayni benim gibi düşünen, benimle aynı hisleri ve düşüncelere sahip birine ihtiyacım var.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here