Ana Sayfa Bayan Arkadaş Esenyurttan Erkek Arkadaş Arıyorum

Esenyurttan Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul Esenyurt'ta erkek arkadaş arayan bayanlar Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve hesapları, İstanbul Esenyurt'ta erkek arkadaş arayan bayanlar WhatsApp evlilik ve sevgili bulma grupları ve cep telefon numaraları konuları 2022 ve 2023 yılında burada sizleri beklemektedir.

Güncelleme : Haziran 24, 2022
924

Herkese selam arkadaşlar.Ben Lumy. Makedon aslıllıyım Esenyurtta yalnız yaşıyorum.Ciddi düşünen erkek arkadaş arıyorum.Beylikdüzü avcılar büyükçekmece taraflarında olan erkeklerde olur.Kendinizi tanıtın dönüş yapacağım.Tekrar söylüyorum adam gibi ciddi ilişki arıyorum.Aklı başka yerinde olan tipler yazmasın bana..! Çok Pis bozarım.

Özel bir şirkette çalışıyorum istesem kendime burada çok rahat bir şekilde erkek arkadaş bulabilirim Ama ben Real hayattaki insanlara ne yazık ki pek fazla güvenemiyorum Bu yüzden sanal ortamda kendime gerçekten dürüst ve güvenebileceğim bir erkek arkadaş bulabileceğini düşünerek buraya geldim. İnşallah yanılmam ve kalbime sahip olacak, beni koruyup kollayabilecek ve gerçek anlamda beraber güzel vakit geçirebileceğim bir sevgilim olur. Evlilik konusuna gelince şimdilik evlenmeyi düşünmüyorum ancak ilerleyen dönemlerde tabii ki ben de evlenmek ve anne olmak istiyorum. Her kadın beyaz gelinlikler içerisinde olmak ister. Şimdilik sadece kariyerime odaklandım çok para kazanıp hayatımı düzene sokmam gerekiyor. Bunları yapmadan evlenme planı içerisinde değilim.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here