Esenyurttan Erkek Arkadaş Arıyorum

Herkese selam arkadaşlar. Ben Lumy. Makedon aslıllıyım Esenyurtta yalnız yaşıyorum. Ciddi düşünen erkek arkadaş arıyorum. Beylikdüzü avcılar büyükçekmece taraflarında olan erkeklerde olur. Kendinizi tanıtın dönüş yapacağım. Tekrar söylüyorum adam gibi ciddi arkadaş arıyorum. Çok Pis bozarım.

Özel bir şirkette çalışıyorum istesem kendime burada çok rahat bir şekilde erkek arkadaş bulabilirim Ama ben Real hayattaki insanlara ne yazık ki pek fazla güvenemiyorum Bu yüzden sanal ortamda kendime gerçekten dürüst ve güvenebileceğim bir erkek arkadaş bulabileceğini düşünerek buraya geldim. İnşallah yanılmam ve kalbime sahip olacak, beni koruyup kollayabilecek ve gerçek anlamda bir sevgilim olur. Evlilik konusuna gelince şimdilik evlenmeyi düşünmüyorum ancak ilerleyen dönemlerde tabii ki ben de evlenmek ve anne olmak istiyorum. Her kadın beyaz gelinlikler içerisinde olmak ister. Şimdilik sadece kariyerime odaklandım çok para kazanıp hayatımı düzene sokmam gerekiyor. Bunları yapmadan evlenme planı içerisinde değilim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.