Ana Sayfa Arkadaşlık Erkek Yardımcı Arayan Bayanlar

Erkek Yardımcı Arayan Bayanlar

Güncelleme : Ağustos 2, 2019
1557

İlan İçeriği >>

Kadınlar hayatlarının her köşesinde erkeğe ihtiyaç duyarlar. Özellikle yalnız yaşayan kadınlar için bu durum çok yaşanır. Çünkü tamir işleri, tesisat işleri ya da kol gücü gerektiren bir çok iş kadınların elinden gelmez. Bu yüzden evlerinde kendilerine yardımcı olabilecek, erkek arayışı içerisine giriyorlar. Bazıları yalnızca erkek ararken bazıları ise evli ya da nişanlı çiftleri istiyor. eğer evinde temizliğe ya da yemek yapmaya yardım edebilecek bir kadın yardımcısı yoksa bu tarz kadınlar genelde çift olarak evine yardımcı alımı gerçekleştiriyorlar. Bu durum birçok açıdan çok avantajlıdır. Bu tarz bir kadının evinde çalışmaya başladığınız zaman her ay maaş alıyorsunuz. Ayrıca sigortanız da ödeniyor. Bunun yanı sıra orada kaldığınız oda ya ya da eve herhangi bir şekilde kira ödemiyorsunuz veya fatura mutfak masrafı gibi büyük masrafları yapmıyorsunuz.

Böylece aldığınız tüm maaş cebinize kalmış oluyor. Eğer sevgiliniz varsa nişanlı insanız ya da yeni evli bir çiftsiniz sitemizde bu tarz çiftleri arayan birçok kadında bulabilirsiniz. Eğer yalnızsanız böyle arayış içerisinde olan bir kadın da bulabilirsiniz. Herkes ihtiyacına göre arama yapıyor diyebiliriz. Siz de kendinize uygun biriyle sistemi sayesinde tanışabilirsiniz. Çünkü sitemize giriş sayısı fazla olduğundan dolayı çok sayıda insan tarafından ziyaret ediliyoruz. herkesin farklı bir arayışı olduğundan dolayı da sitemize ne kadar çok insan girerse ilanlar ve arayışlar konusunda o kadar çeşitli bir yelpazeye sahip oluyoruz.

Yatılı Erkek Arayan Zengin Yaşlı Bayanlar

Zengin genç ya da yaşlı kadınlar genelde evlerinde hem işlere yardım edecek hemde arkadaş olabilecekleri kişileri severken çoğu zaman yatılı olmasını istiyorlar. Bu şekilde hem çalışan için hem de kendileri için daha rahat olacağını söylüyorlar. Aslında çok da haklılar. Sabahın köründe trafik çekerek ya da olması gerekenden daha erken bir saatte kalkarak yola çıkmak yerine yatılı bir şekilde çalıştığını zaman işbaşı saat 9’da oluyorsa yolu hesaba katmaya daha fazla uyuyabilirsiniz.

Bu da birçok insanın tercih ettiği bir şeydir. ayrıca bu tarz kadınlar çalışan insanların aynı zamanda kendilerine arkadaşlık etmesini ve yalnızlıklarını gidermesini de istiyorlar. Bu yüzden akşam herhangi bir saatte sohbet edebilecekleri ya da birlikte zaman geçirebilecekleri birini istiyorlar. Bu yüzden de kendilerini hem arkadaş hem de çalışan olacaksınız. Bu tarz bir iş hayatı birçok insanın hayalidir diyebiliriz. Saçma sapan yerlerde sürünmektense böyle bir kadının evinde çalışmak inanın çok daha büyük avantajlara sebep oluyor.

Eğer arşınızdaki insan ile iyi geçinir ve iyi anlaşabilirsiniz de inanın bu iş hayatı sizin için çok eğlenceli ve güzel geçecektir. Gerçi buna tam olarak iş hayatı diyemeyiz. Çünkü bu tarz kadınlar sizlere çalışan gözüyle bakmazlar. Daha çok arkadaş olarak bakarlar. Bu yüzden keyif bir yaşantıya sahip olursunuz. Ki bu da herkesin hayalidir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

  1. merheba hanim efendiler gonlunuz sen olsun Istanbul kerim 56 yas 174 boy 74 kilo cok yakisikli’ve zengin deyilim meslegim asci madde bagimliligim yoktur duygusal doygunluk yasamak yasatmak icin realde ciddi sirdas dost elit hanim efendi arayisim yas kilo giyim tarziniz medeni haliniz dini inanciniz fark etmez saygilarimla [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here