Erkek Arkadaş Arayan Olgun Gerçek ve Ciddi Kadınlar Sayfası

Erkek arkadaş arayan gerçek bayanlarla tanışma, erkek arkadaş arayan ciddi ve olgun kadınlar siteleri ve ilanları, erkek arkadaş arayan evlenmek isteyen sevgili arayan olgun gerçek ciddi bayanlarla tanışmak istiyorum bulmak istiyorum, erkek arkadaş arayan olgun ciddi gerçek bayanlar cep telefon numaraları Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve hesapları ve sayfaları gibi konularda 2022 yılında ve 2023 yılında internet sitemiz tamamen ücretsiz ve bedava bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 15, 2022
0
447

Türkiye’de erkek arayan dul ve zengin kadınlar sayfası olarak hizmet eden en kaliteli internet sitesi olduğumuzu iddia edebiliriz. Çünkü bizim sitemiz üzerinde Yapacağınız bütün işlemler tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.Bunların yanı sıra, ayrıca bunun yanı sıra sizim internet siteniz Seslihit.com erkek arayan dul ve zengin olgun ve yaşlı kadınlarla Ciddi ve Gerçek Evlilik Yapma yada Sadece Arkadaşlık edebilme imkanı da siz de yani kullanıcılara sunmaktadır.

Sadece Türkiye’den değil dünyanın neredeyse bütün bölgelerinden eyaletlerinden kasabalarından ve köylerinden erkek arkadaş arayan olgun gerçek ve ciddi kadınlar ile tanışabilmek, sevgili arayan bayanların Facebook Twitter TikTok ve Instagram hesaplarını bulabilmek, evlenmek istiyorum diyen gerçek ciddi olgun 30 yaş üstü ve 40 yaş üstü bayanların cep telefon numaralarını ve WhatsApp gruplarını ziyaret etmek, 50 yaşında ve 60 yaşında 65 ve 75 yaşında olgun yaşlı bayanların erkek arkadaş arama ve bulma ilanları ile karşılaşabilmek ve kendilerine hiçbir Ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde mesaj göndererek arkadaşlık yapabilmek hatta belki de evlenebilmek istiyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz.

Evlilik Yapmak istiyorum İsmim Nilay Yaşım 28…

İyi akşamlar sevgili arkadaşlar. adım Nilay 28 yaşındayım, artık ciddi bir evlilik yapmak istiyorum. Umarım aradığımı burada bulurum. Sermaye piyasaları ve portföy yönetimi okudum. Ayrıca Açık öğretimden bir üniversite daha bitirdim uluslararası ilişkiler bölümünde tamamlayıp inşallah kelimenin tam anlamı ile zirveye getirmek ve maddi olarak zengin bir bayan olmak istiyorum.

Bu dediklerimi yapmama çok az kaldı.Tabi bu nedenle artık ciddi bir ilişki içerisinde bulunmak ve evlenmek gibi bir planım var. istanbul Kadıköy’de yazları Şile’de ailemle birlikte yaşıyorum. Bunların haricinde hafta arasında belirlediğim günlerde Tam zamanlı olarak çalışıyorum. Sadece Türkiye’de değil yurtdışında da çok yaşadım. Bu nedenle yabancı dil eğitimi almış sayılırım.

Evlilik yapmak her kızın olduğu gibi Benim de en büyük hayallerimin arasında yer alıyor. Evlenip çoluk çocuğa karışmak ve mutlu bir ailenin annesi olmak istiyorum. Sıcakkanlı, Anlayışlı ve hoşgörülü bir insanım. Karşımdaki insanın da sıcakkanlı, anlayışlı, hoşgörülü, dürüst ve güvenilir olmasını isterim.Ancak bir o kadar da sinirli bir insan olduğumu bilmeniz de fayda var.

Bu sitede çok yeniyim internette dolaşırken tesadüfen gördüm ve ilan vermek istedim. Kesinlikle ve kesinlikle ciddi niyetli Sadece bir mesaj yazacak olan arkadaşlar ile görüşmeyi planlıyorum. Kendisinin kısacık tanıtan ve telefon numarasını yazan insanlara asla itimat etmem.!

Uzun uzun adam akıllı bir şekilde, Tıpkı benim size kendimi tanıttığım gibi sizin de bana kendinizi tanıtmanızı rica edebilirim. Uzun zamandır yalnızım ve bu nedenden dolayı hayatımın geri kalanını birlikte geçireceğim adam gibi bir beyefendiye ihtiyacım var. Yaşımın artık Evlilik yaşına geldiğinide düşünüyorum ve artık hiçbir engelim olmadığından dolayı evlenmek istiyorum. Ciddi kişiliklerin iletişim kurmasını rica ediyorum. Anlaştığım sevdiğim ve hoşlandığım kişi olursa kesinlikle evlenebiliriz diye düşünüyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Dalga geçmek için ya da farklı düşüncelerde olan insanlar varsa lütfen bana yazmasınlar. Bu tarz insanları kesinlikle kaale almıyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here