Erkek Arkadaş Arayan Olgun Gerçek ve Ciddi Kadınlar Sayfası

Türkiye’de erkek arayan dul ve zengin hanımefendiler sayfası olarak hizmet eden en kaliteli internet sayfası olduğumuzu iddia edebiliriz. Şu sebeple bizim sitemiz üzerinde Yapacağınız bütün işlemler Tamamıyla üye olmadan ve parasız bir halde gerçekleşmektedir. Bunların, ek olarak bunun bununla birlikte sizim web siteniz Seslihit.com erkek arayan dul ve zengin olgun ve yaşlı hanımefendilerle Ciddi ve Gerçek Evlilik Yapma yada Sadece Arkadaşlık edebilme olanağı da siz de şu demek oluyor ki kullanıcılara sunmaktadır.

Sadece Türkiye’den değil dünyanın neredeyse bütün bölgelerinden eyaletlerinden kasabalarından ve köylerinden erkek arkadaş arayan olgun gerçek ve ciddi hanımefendiler ile tanışabilmek, sevgili arayan bayanların Feysbuk Twitter TikTok ve Instagram hesaplarını bulabilmek, evlenmek isterim diyen gerçek ciddi olgun 30 yaş üstü ve 40 Yaşından daha büyük bayanların cep telefon numaralarını ve WhatsApp gruplarını ziyaret etmek, 50 yaşlarında ve 60 yaşlarında 65 ve 75 yaşlarında olgun yaşlı bayanların erkek arkadaş arama ve bulma ilanları ile karşılaşabilmek ve kendilerine hiçbir Ücret ödemeden Tamamıyla parasız bir halde mesaj göndererek arkadaşlık yapabilmek kim bilir kim bilir evlenebilmek istiyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz.

Evlilik Yapmak isterim İsmim Nilay Yaşım 28…

İyi akşamlar kıymetli dostlar. adım Nilay 28 yaşındayım, artık ciddi bir evlilik yapmak isterim. Umut ederim aradığımı burada bulurum. Ana para piyasaları ve portföy yönetimi okudum. Ek olarak Açık öğretimden bir üniversite daha bitirdim internasyonal ilişkiler bölümünde tamamlayıp inşallah kelimenin tam anlamı ile zirveye getirmek ve maddi olarak zengin bir bayan olmak isterim.

Bu dediklerimi yapmama fazla azca kaldı. Doğal olarak bu sebepten artık ciddi bir ilişki içerisinde bulunmak ve evlenmek gibi bir planım var. istanbul Kadıköy’de yazları Şile’de ailemle birlikte yaşıyorum. Bunların haricinde hafta içerisinde belirlediğim günlerde Tam zamanlı olarak çalışıyorum. Sadece Türkiye’de değil yurtdışında da fazla yaşadım. Bu sebepten dolayı yabancı dil eğitimi almış sayılırım.

Evlilik yapmak her kızın olduğu gibi Benim de en büyük hayallerimin içerisinde yer ediniyor. Evlenip çoluk çocuğa karışmak ve mutlu bir ailenin anası olmak isterim. Sıcakkanlı, Anlayışlı ve hoşgörülü bir insanım. Karşımdaki insanoğlunun da sıcakkanlı, anlayışlı, hoşgörülü, dürüst ve güvenilir olmasını isterim. Ancak bir o denli da sinirli bir insan olduğumu bilmeniz de yarar var.

Bu sitede fazla yeniyim internette dolaşırken rastlantı olarak gördüm ve ilan vermek istedim. Kesinlikle ve kesinlikle ciddi niyetli Sadece bir mesaj yazacak olan arkadaşlar ile görüşmeyi planlıyorum. Kendisinin kısacık tanıtan ve telefon numarasını yazan insanlara kesinlikle itimat etmem.!

Uzun uzun adam akıllı bir halde, Tıpkı benim size kendimi tanıttığım gibi sizin de bana kendinizi tanıtmanızı rica edebilirim. Yaşımın artık Evlilik yaşına geldiğini de düşünüyorum ve artık hiçbir engelim olmadığından dolayı evlenmek isterim. Ciddi kişiliklerin kontakt kurmasını rica ediyorum. Anlaştığım sevdiğim ve hoşlandığım kişi olursa kesinlikle evlenebiliriz diye düşünüyorum. Allahü teâlâ her insanın gönlüne bakılırsa versin.

Dalga geçmek için yada değişik düşüncelerde olan insanlar var ise lütfen bana yazmasınlar. Bu şekil insanları kesinlikle kaale almıyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.