Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Gaziantep

Gaziantep dul bayanlarla sohbet sitesi, erkek arayan, sevgili arayan, evlenmek isteyen dul bayan arkadaşlar
Gaziantep dul bayanlarla sohbet sitesi, erkek arayan, sevgili arayan, evlenmek isteyen dul bayan arkadaşlar

Geldik benim manitanın memleketine. Vallahi billahi yıldım. Antep’in bayanları akıl almaz derecede misafirperver ve kültürlerine düşkün insanlardır. Erkekleride midelerine çok düşkündür. Şayet sizde mi denize düştüm Bir erkekseniz asla Antep’ten arkadaş almak muhteşem bir seçim olacaktır. Benimkinin anasının elleri çok leziz örnek olarak. Belkide bir tek annesinin değil kendi elleri de çok leziz. Fakat maalesef ki yemek yaptıramıyorum. Bizde kaderimize razı geldik.

Her neyse arkadaşlar latife bir yana Antep’ten sitemize giriş yaparak kendine hayat arkadaşı veya sevgili arayan pek çok bayan arkadaşımız bulunuyor. Antep nüfus olarak da çok kalabalık olduğu için orada kendinize uygun birini bulmanız o kadar da zor olmayacaktır. Ben bu sitede Van’dan dahi tanışıp sevgili olan insan gördüm. Bu denli azca sözü geçen bir yerde dahi kendine uygun birini kabul eden kişi çıktıysa, Gaziantep’te elinizi sallasan ellisi diyebiliriz. Antep’te sevgili arayan, evlenmek isteyen dul bayanlar için sitemizin bütün ilanlarına bakabilirsiniz.

Gaziantep Sevgili Arayan Türbanlı Tesettürlü Dul Bayanlar

Gaziantep ilinde kendine dul ve türbanlı bayan arkadaş arayan çok çok erkek kullanıcımız var. Bu site yardımıyla bir çok insan kendine uygun arkadaşı buldu. Bu sitenin bütün Türkiye’ye ve belkide dünya genelinde yayılacağını biz dahi düşünememiştim. Biz İlk olarak sadece İstanbul için açmış olduğumuz bir arkadaşlık sitesiydi. Daha sonra aniden sitemiz bütün Türkiye’den giriş almaya başladı.

Bizlerde kategorilerimizi bütün Türkiye çapında genişlettik. Daha sonra beklenmedik biçimde yurt dışından insanlarda girmeye başladılar. Bu denli çok insan bir arada bulununca tabii ki de sevgili olanlar ve belkide evlenenler dahi olmaya başladı. Kısaca kelimenin tam anlamı ile amacına uygun bir arkadaşlık ve evlilik sitesiz.

Gaziantep Erkek Arkadaş Arayan Olgun ve Zengin Bayanlar

Artık Dünya gerçekten tersine dönüyor desek yalan olmaz. Çünkü öncesinden bayanlar zengin erkek arkadaş, zengin koca ararlarken artık erkekler zengin bayan arkadaş arıyorlar. Bu talep ile sitemize giren binlerce kullanıcımız var. Bunların bunun yanı sıra fakir erkek arkadaş arayan zengin bayanlar da giriyor. Bu taleplerden ötürü kendine zengin bayan arkadaş arayan bir çok kişi aradığını bu sitede buluyor.

Umarız sizlerde hayatınızın aşkını en kısa süre içerisinde bulursunuz. Çünkü kendinize uygun birini bulduğunu zaman gerçekten yaşamdan çok daha değişik başlıyorsunuz. Öteki türlü hep bir şeyler tamamlanmamış olarak kalıyor. Bu hissiyatta gerçekten kötü oluyor.

♥️ SELDA

merhaba herkese. 35 yaşlarında dul bir kadınım. Üç yaşlarında bir tane çocuğum var. Fakat ben çalışan bir bayan olduğum için çocuk genel anlamda annemlerde oluyor. Ben sadece hafta sonundan hafta sonuna evladı yanıma alabiliyorum. Bu durum beni gerçekten çok üzüyor. Dağılmış olan ailemin yeniden bir araya toplamak isterim. Bunun için de kendime bir eş bulmam gerekiyor. Bu nedenle bir tek evlenmek isteyen bir niyeti ciddi olan erkekler bana yazabilirler.

Ek olarak gerçekten güvenebileceğim ve bana güvenilir kalabilecek bir eş isterim. Erkekler genel anlamda güvenilir kalmak konusunda sorun yaşıyorlar. Bu nedenle ben bu biçim şeyleri yeniden yaşamak istemiyorum. Gerçekten merhametli ve bana karşı her konuda dürüst olabilecek birini arıyorum.

♥️ CANDAN

Slm 28 yaşındayım. Daha öncesinde evlenmedim. Fakat bir tane ciddi arkadaşlığım oldu. Bu arkadaşlığımda nişanlılık evresinde iken ayrıldık. İlerleyen süreçlerde gerçekten arkadaşlığın yürümediğini ve birbirimize uygun olmadığımızı düşündük. Tamamıyla uygar bir şekilde ayrılma oldu. Fakat artık ben gerçekten hayatıma güvenilir bir erkek arkadaş arıyorum. Şu anda ailemle yaşıyorum. Aile evinden de çıkma vaktinin geldiğine inanıyorum. Aslında sülalede evimizde kalmış olan tek bayan benim.

Bu biçim sebeplerden ötürü sevebilecek bir erkek arkadaş arıyorum. Ümit ederim bu aradığım kişiye burada bulabilirim. Yalnızca Gaziantepten olmasına gerek bulunmuyor yakın çevreden olan kişilerle de tanışabilirim. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.