Erkek Arayan Dul Bayanlar Gaziantep

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 18, 2019
0
1001

Geldik benim manitanın memleketine. Vallahi billahi yıldım. Antep’in kadınları inanılmaz derecede misafirperver ve kültürlerine düşkün insanlardır. Erkekleride midelerine çok düşkündür. Eğer sizde mi denize düştüm Bir erkekseniz kesinlikle Antep’ten kadın almak mükemmel bir seçim olacaktır. Benimkinin anasının elleri çok lezzetli mesela. Hatta sadece annesinin değil kendi elleri de çok lezzetli. Ama maalesef ki yemek yaptıramıyorum. Bizde kaderimize razı geldik.

Neyse arkadaşlar şaka bir yana Antep’ten sitemize giriş yaparak kendine hayat arkadaşı ya da sevgili arayan birçok bayan arkadaşımız bulunuyor. Antep nüfus olarak da çok kalabalık olduğundan dolayı orada kendinize uygun birini bulmanız çok da zor olmayacaktır. Ben bu sitede Van’dan bile tanışıp sevgili olan insan gördüm. Bu kadar az nüfuslu bir yerde bile kendine uygun birini bulan kişi çıktıysa, Gaziantep’te elinizi sallasan ellisi diyebiliriz. Antep’te sevgili arayan, evlenmek isteyen dul bayanlar için sitemizin tüm ilanlarına bakabilirsiniz.

Gaziantep Sevgili Arayan Türbanlı, Tesettürlü Dul Bayanlar

Gaziantep ilinde kendine dul ve türbanlı bayan arkadaş arayan çok fazla erkek kullanıcımız var. Bu site sayesinde bir çok insan kendine uygun arkadaşı buldu. Bu sitenin tüm Türkiye’ye ve hatta dünya çapında yayılacağını bizler bile düşünememiştim. Biz ilk başlarda yalnızca İstanbul için açmış olduğumuz bir arkadaşlık sitesiydi. Sonrasında bir anda sitemiz tüm Türkiye’den giriş almaya başladı.

Bizlerde kategorilerimizi tüm Türkiye çapında genişlettik. Sonrasında beklenmedik şekilde yurt dışından insanlarda girmeye başladılar. Bu kadar çok insan bir arada bulununca tabii ki de sevgili olanlar ve hatta evlenenler bile olmaya başladı. Yani tam anlamıyla amacına uygun bir arkadaşlık ve evlilik sitesiz.

Gaziantep Erkek Arayan Olgun ve Zengin Bayanlar

Artık Dünya gerçekten tersine dönüyor desek yalan olmaz. Çünkü önceden kadınlar zengin erkek arkadaş, zengin koca ararlarken artık erkekler zengin bayan arkadaş arıyorlar. Bu talep ile sitemize giren binlerce kullanıcımız var. Bunların yanı sıra fakir erkek arayan zengin bayanlar da giriyor. Bu taleplerden dolayı kendine zengin bayan arkadaş arayan bir çok kişi aradığını bu sitede buluyor.

Umarız sizlerde hayatınızın aşkını en kısa sürede bulursunuz. Çünkü kendinize uygun birini bulduğunu zaman gerçekten hayattan çok daha farklı tat ve zevk almaya başlıyorsunuz. Diğer türlü hep bir şeyler eksik olarak kalıyor. Bu hissiyatta gerçekten kötü oluyor.

♥️ SELDA

merhaba herkese. 35 yaşında dul bir kadınım. Üç yaşında bir tane çocuğum var. Ancak ben çalışan bir kadın olduğum için çocuk genelde annemlerde oluyor. Ben yalnızca hafta sonundan hafta sonuna çocuğu evime alabiliyorum. Bu durum beni gerçekten çok üzüyor. Dağılmış olan ailemin tekrardan bir araya toplamak istiyorum. Bunun için de kendime bir eş bulmam gerekiyor. Bu yüzden sadece evlenmek isteyen bir niyeti ciddi olan erkekler bana yazabilirler.

Ayrıca gerçekten güvenebileceğim ve bana sadık kalabilecek bir eş istiyorum. Erkekler genelde sadık kalmak konusunda problem yaşıyorlar. Bu yüzden ben bu tarz şeyleri tekrardan yaşamak istemiyorum. Gerçekten iyi kalpli ve bana karşı her konuda dürüst olabilecek birini arıyorum.

♥️ CANDAN

Selam 28 yaşındayım. Daha önce evlenmedim. Ancak bir tane ciddi ilişkim oldu. Bu ilişkimde nişanlılık evresinde iken ayrıldık. İlerleyen süreçlerde gerçekten ilişkinin yürümediğini ve birbirimize uygun olmadığımızı düşündük. Tamamen medeni bir şekilde ayrılma oldu. Ancak artık ben gerçekten hayatıma alabileceğim güvenilir bir erkek arıyorum. Şu anda ailemle birlikte yaşıyorum. Aile evinden de çıkma vaktinin geldiğine inanıyorum. Zaten sülalede evde kalmış olan tek kadın benim.

Bu tarz sebeplerden dolayı benimle gerçekten güzel zaman geçirecek bana değer verebilecek ayrıca sevebilecek bir erkek arıyorum. Umarım bu aradığım kişiye burada bulabilirim. Sadece Gaziantepten olmasına gerek yok yakın çevreden olan kişilerle de görüşebilirim. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here