Erkek Arayan Bayanlar Diyarbakır

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 18, 2019
0
1041

Evet arkadaşlar geldik Diyarbakır’da bulunan ve erkek arkadaş arayan bayanlarımızın ilan sayfasına. Biz her şehir için ayrı ilan sayfası oluşturduk. Böylece aradığınız kişi çok daha rahat ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yani bu emeği tamamen sizin için verdik. Yoksa inanın ki işsizlikten böyle abidik gubidik şeyler yapmıyoruz. Sitemizle alakalı bize göndermiş olduğunuz önerileri dikkate alarak, sitemize o yönde geliştiriyoruz. Sonuçta bu site için en iyisine kullanıcılar ve ziyaretçiler bilir.

Kategorilerimize şehir şehir ayırmak da kullanıcılarımızdan gelen bir talepti. kendilerine yakın olan şehirde bulunan insanları daha kolay aramak istediklerini bu yüzden de şehir şehir bölmemizi istediler. E tabi bize de mantıklı gelince çok uzun zamanımızı almış olsa da yine de bunu gerçekleştirdik. Ayrıca şehirlerimizi alakalı birçok ilan sayfası da oluşturduk. Sitemize sürekli olarak ilan gönderiliyor. Bizlerde olabildiğince uygun kategorilere, bu ilanları yerleştirmeye çalışıyoruz. Umarım sitemizden memnun kalırsınız. Yoksa döverim. 😀

Diyarbakır Erkek Arayan Dul Bayanlar

Diyarbakır ilinde sizin de tahmin edebileceğiniz üzere boşanma sayıları, bütün doğu illerimizde olduğu gibi düşüktür. Çok istisnai durumlar olmadığı sürece tüm aileler kızlarının boşanmasına karşıdır. Ancak yine de Diyarbakırlı ya da Diyarbakır’da yaşayan dul bayan arkadaş bulma imkanınız vardır. Bu kadınlar genelde boşandıktan sonra çok uzun süre yalnız kalmıyorlar. Ya ailelerinin istediği kişiyle ya da kendi çabalarıyla buldukları kişilerle yeniden evleniyolar.

Diyarbakır Evlenmek İsteyen Türbanlı, Tesettürlü Bayanlar

Diyarbakırın İnsanların amaçlarına çok düşkündür. Ayrıca gelenek ve görenek, geçmişlerini de çok bağlıdırlar. Eğer Diyarbakır’da evlenmek isteyen, İslami evlilik isteyen türbanlı, başı kapalı, tesettürlü bayan arkadaş bulmak istiyorsanız yine sitemiz sayesinde bulabilirsiniz. Ayrıca Diyarbakırlı olupta farklı şehirlerde yaşayan bir çok bayan arkadaşımız, Diyarbakır’dan kendine erkek arkadaş arıyor.

Diyarbakır ile alakalı bütün ilan sayfalarımızı ve makalelerimizi gezebilir, kendinize uygun, yaşam standartlarınıza uygun kişiye rahatlıkla ve kolaylıkla bulabilirsiniz. Umarız en kısa zamanda kendinize uygun hayat arkadaşını, eşini bulursunuz.

♥️ SULTAN

ismim Berçem Sultan. 27 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Aslen Diyarbakırlıyım. Annemle babam kötü olaylar yaşadıklarından dolayı boşandılar. Sonrasında ben okul okumak için İstanbul’a büyük anne ve büyük babamın yanına geldim. Yıllardır onlarla birlikte yaşıyorum. Ancak artık kendi ayakların üzerinde durabildiğim için onlara yük olmak istemiyorum.

Bu yüzden kendime yeni bir hayat kurmak ve hayatıma yeni bir erkekle birleştirmek istiyorum. Daha önce ciddi ilişkilerim tabii ki oldu ancak bir çoğu ile kültür çatışması yaşadığımızdan dolayı ilişkilerimizi yürütemedik. Bundan dolayı bu sefer Diyarbakır’dan ya da doğu illerinden kendime erkek arıyorum.

♥️ BERÇEM

Merhaba. 19 yaşında Diyarbakır’da yaşıyorum. Burada ayağını birlikteyim. Artık evlenmem ile alakalı bana çok kaza bastı yapılıyor. Eğer kendi kocamı kendim bulamazsam en kısa zamanda beni tanıdıkları bir erkekle evlendirecekler. Bu yüzden ben de uzun süreli ve ciddi, evliliğe kadar gidebilecek bir ilişki arıyorum.

Burada çoğu ailede olduğu gibi bizim ailemizde de kız çocukları genelde erken yaşlarda evlendiriliyorlar. Ancak annem sağ olsun benim liseyi bitirmem konusunda çok Israr ettiğinden dolayı bu zamana kadar evlendirilmedim. Gerçekten ciddi Ve uzun süreli ilişki arayan erkeklerle konuşmak istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here