Erkek Arayan Bayanlar Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 2, 2019
0
734

Hepimizin bu hayatta tek kalmayı ya da tek yaşamayı istemeyiz. Bazılarınızın Yalnız kalmanın tadı ayrı dediğini duyar gibiyim.. evet bazen gerçekten çok güzel olabiliyor. Ayrıca herkesin bazen yalnız kalmaya ihtiyacı da vardır. Ancak bütün ömür yalnız geçmez elbette.! Bu sebepten dolayı, insanlar yanında bir hayat arkadaşı bir eş bir dost isteyebilirler. Elbette yalnızlık kadınlar için daha zordur. Erkekler bir nevi bu konuda daha profesyonel olsa bile, kadınlar bir noktadan sonra yalnızlığına bir son vermek ve hayatında bir erkek arkadaş, bir sevgili ya da bir dost olmasını isteyebilirler. Bu bütün kadınların en doğal hakkıdır.

Erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, ciddi bir İslami bir evlilik gerçekleştirmek isteyen (evlenmek isteyen) her türlü türbanlı, tesettürlü başı kapalı ya da açık olsun farketmeksizin zengin ya da fakir yaşlı ya da genç bütün bayan arkadaşları ve erkek arkadaşlara bu sitede yer verilmektedir. Üstelik, tamamen ücretsiz, eksi olarak işlem yapabileceğiniz bu bölümde aradığınız aşkı bulabilmeniz için sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmayı ve destek olmayı sağlıyoruz. Sevgiliol.com sitesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza, WhatsApp bayanlarla sohbet ve cep telefonu numaraları adı altında bir kategori oluşturmuş bulunuyoruz. Bu bölümde üyelik gerektirmeden çok rahat bir şekilde cep telefonu numaranızı vermeden bile karşılıklı olarak sohbet etme imkanı sağlıyoruz.

Hayatınızın her köşesinde size destek olabilecek, size uyum sağlayabilecek ve birlikte vakit geçirirken gerçekten çok eğlenebileceğiniz birine ihtiyacınız olur. Eğer karşınızdaki kişiyle yeteri kadar uyum sağlayamazsınız ve birlikte zaman geçirmekten mutlu olmazsanız kesinlikle birlikte geçireceğiniz zamanlar kabusa dönecektir. Bu da ilişkilerin bitmesinin en büyük faktörlerindendir diyebiliriz. İnsanların geneline baktığımız zaman insanlar evlilik olayını bir iş olarak benimsemiş durumdadırlar. Kendilerine belirli bir yaşa kadar sınır koyuyorlar ve o yaşa kadar evlenmeleri gerektiğini söylüyorlar. Ancak bu durum tamamen eski insanlarımızın bizleri evliliğe yönlendirmesinden dolayı dır. Aslında bu şekilde olmaması gerekiyordu. Çünkü evliliğin bir zamanı yoktur. Tamamen kısmet işidir diyebiliriz hatta. Evlenmek için ne acele edin ne de geç kaldın. Sonuçta evliliğin belli bir yaşı yoktur. Kaç yaşında olursanız olun kendinize uygun birini bulma ihtimaliniz olacaktır.

Evlenmek için acele eden ya da evliliği Bir iş olarak gören bütün insanların neredeyse sonu aynıdır diyebiliriz. Saçma sapan insanlarla zamansız evlilikler gerçekleştiriyorlar. Bu tarz durumlarda da bu ilişkilerin bitmeme ya da evliliklerin boşanma ile sonlanmama ihtimalleri yoktur. Kendi çevrenize bile baktığınız zaman bahsetmiş olduğumuz hataları yapan bir çok insandan kendinize bile örnek verebilirsiniz. İnsanlar evlenmek için acele ettikleri zaman karşısındaki insanı tanımak yerine yüzeysel olarak değerlendirip hemen nikah masasına oturma yönünde hareket ediyorlar. Böylece karşındaki insanı tam olarak tanımadığından dolayı evlendikten sonra büyük pişmanlıklar yaşayabiliyorlar.

Bir insan dışarıdayken sevgili iken tanımak ayrı evlendiğini zaman aynı eve girdiğini zaman ayrıdır. Çünkü dışarda hepimiz farklı Hareket ediyoruz. Ancak evin içerisinde uzun süre birlikte yaşadığımız zaman gerçek benliğimiz ve gerçek Kimliğimiz ortaya çıkıyor. Bu yüzden sevgili olduğunuz kişilere ya da ilişkilere ne kadar çok zaman ayırırsınız ve üzerinde ne kadar çok kafa yorarsanız karşınızdaki insanı o kadar çok tanıma ihtimaliniz artar. Sonuçta farklı bir insan ile aynı eve girmek hiç kolay bir durum değildir. Ayrıca bu kısa süreli ya da üç günlük beş günlük olmayacağı ve bir ömür olacağını da düşünürsek gerçekten çok dikkatli bir şekilde karar vermemiz gerekiyor.

Tabii ki mutlu olmadığınız ya da iyi anlaşamadığınız bir evliliği ya da ilişkiyi sürdürmek zorunda değilsiniz. Bu algı günümüzde artık kırılmış durumdadır. İnsanlar artık mutsuz oldukları yerde zaman geçirmiyorlar. Ancak yine de yanlış bir evlilik yaptığını zaman önünüzde bulunan çok güzel yıllarınızı heba etmiş olabiliyorsunuz. Sonuçta ne kadar süre Yaşayacağımız belli değildir. Bu yüzden yaşadığımız her anın ve her günün hatta her dakikanın bile kıymetini bilerek yaşamalıyız. Bu yüzden yanlış bir insanla evlendiğini zaman en iyi ihtimalle iki seneniz gidiyor. Buda gerçekten azımsanacak bir zaman değildir.

Bu iki sene içerisinde çok güzel bir hayatımız olabilirdi. Ayrıca evlenip boşandıktan sonra tekrardan sıfırdan yeni bir düzen oluşturmanız gerekiyor. Bu tarz şeylerde hiç kolay değildir. Yeni bir hayat yeni alışkanlıklar ve yepyeni bir düzene ihtiyacımız oluyor. Bundan dolayı eğer seçimlerinizi doğru bir şekilde yaparsınız tekrar tekrar boşanıp evlenmenize gerek kalmaz. Bana sorarsanız bir kez evlenin ancak onu da doğru insanla gerçekleştirin. Bunun içinde yapmanız gereken şey karşınızdaki kişiye sizi tanıması için ve sizin de onu tanıması için zaman vermenizdir. İlişki ne kadar çok zaman verirseniz birbirinizi tanıma ihtimaliniz de bir o kadar yükselecektir. Böylece yanlış bir evlilik ya da yanlış bir seçim yapmaktan kıl payı da olsa kurtulabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here