Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

bayanların, genç kızların cep tel no
bayanların, genç kızların cep tel no

Hepimizin bu hayatta tek kalmayı yada tek yaşamayı istemeyiz. Bazılarınızın Yalnız kalmanın tadı ayrı söylediğini duyar gibiyim.. evet kimi vakit hakikaten fazla güzel olabiliyor. Ek olarak her insanın kimi vakit yalnız kalmaya ihtiyacı da vardır. Ancak bütün hayat yalnız geçmez elbet.! Bu sebepten dolayı, insanlar yanında bir hayat arkadaşı bir eş bir arkadaş isteyebilirler. Normal olarak yalnızlık hanımefendiler için daha zor olsa gerek. Erkekler bir nevi bu mevzuda daha ustalaşmış olsa bile, hanımefendiler bir noktadan sonrasında yalnızlığına bir son vermek ve hayatında bir erkek arkadaş, bir sevgili yada bir arkadaş olmasını isteyebilirler. Bu bütün bayanların en doğal hakkıdır.

Erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, ciddi bir İslami bir evlilik gerçekleştirmek isteyen (evlilik yapmak isteyen) her türlü türbanlı, tesettürlü başı kapalı yada açık olsun farketmeksizin zengin yada fukara yaşlı yada genç bütün bayan arkadaşları ve erkek arkadaşlara bu sitede yer verilmektedir. Hem de, Tamamıyla parasız, olarak işlem yapabileceğiniz bu bölümde aradığınız aşkı bulabilmeniz için sizlere elimizden geldiğince destek olmayı sağlıyoruz. Seslihit.com sitesi olarak siz kıymetli kullanıcılarımıza, WhatsApp bayanlarla sohbet ve cep telefonu numaraları adı altında bir kategori oluşturmuş bulunuyoruz. Bu bölümde üyelik gerektirmeden fazla rahat bir halde cep telefonu numaranızı vermeden dahi karşılıklı olarak sohbet etme olanağı sağlıyoruz.

Hayatınızın her köşesinde size destek olabilecek, size uyum sağlayabilecek ve birlikte vakit geçirirken hakikaten fazla eğlenebileceğiniz birine ihtiyacınız olur. Eğer karşınızdaki kişiyle kafi derecede uyum sağlayamazsınız ve birlikte zaman geçirmekten mutlu olmazsanız kesinlikle birlikte geçireceğiniz zamanlar kabusa dönecektir. Bu da arkadaşlıkların bitmesinin en büyük faktörlerindendir diyebiliriz. İnsanların geneline baktığımız zaman insanlar evlilik olayını bir iş olarak benimsemiş durumdadırlar. Kendilerine belirli bir yaşa kadar sınır koyuyorlar ve o yaşa kadar evlenmeleri gerektirme ettiğini söylüyorlar. Ancak bu durum Tamamıyla eski insanlarımızın bizleri evliliğe yönlendirmesinden dolayı dır. Aslına bakarsak bu halde olmaması gerekiyordu. Bu sebepten ötürü evliliğin bir vakti yoktur. Tamamıyla kısmet işidir diyebiliriz kim bilir. Evlenmek için ne acele edin ne de geç kaldın. Sonuçta evliliğin belli bir yaşı yoktur. Kaç yaşlarında olduğunuz farketmeksizin kendinize kafi birini bulma ihtimaliniz olacaktır.

Evlenmek için acele eden yada eşi ile olan eşiyle olan evliliği Bir iş olarak gören bütün insanların neredeyse sonu aynıdır diyebiliriz. Saçma sapan insanlarla zamansız evlilikler gerçekleştiriyorlar. Bu şekil durumlarda da bu ilişkilerin bitmeme yada evliliklerin boşanma ile sonlanmama olasılıkları yoktur. Kendi çevrenize dahi baktığınız zaman bahsetmiş olduğumuz hataları icra eden bir fazla insandan kendinize dahi örnek verebilirsiniz. İnsanlar evlenmek için acele ettikleri zaman karşısındaki insanı tanımak yerine yüzeysel olarak değerlendirip derhal nikah masasına oturma yönünde hareket ediyorlar. Böylece karşındaki insanı tam olarak tanımadığından dolayı evlendikten sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabiliyorlar.

Bir insan dışarıdayken sevgili iken tanımak ayrı evlendiğini zaman aynı eve girdiğini zaman ayrıdır. Bu sebepten ötürü dışarda çoğumuz değişik Hareket ediyoruz. Ancak evin içerisinde haddinden fazla haddinden fazla uzun süre aynı ecde yaşadığımız zaman gerçek benliğimiz ve gerçek Kimliğimiz ortaya çıkıyor. Bu nedenden sevgili olduğunuz kişilere ne kadar fazla zaman ayırırsınız ve üzerinde ne kadar fazla kafa yorarsanız karşınızdaki insanı o denli fazla tanıma ihtimaliniz artar. Sonuçta değişik bir insan ile aynı eve girmek hiç rahat bir durum değildir. bir hayat olacağını da düşünürsek hakikaten fazla dikkatli bir halde karar vermemiz gerekiyor.

Normal olarak ki mutlu bulunmadığınız yada iyi anlaşamadığınız bir eşi ile olan eşiyle olan evliliği yada arkadaşlığı sürdürmek mecburiyetinde değilsiniz. Bu algı günümüzde artık kırılmış durumdadır. İnsanlar artık mutsuz oldukları yerde zaman geçirmiyorlar. Ancak gene de doğru olmayan bir evlilik yaptığını zaman önünüzde bulunan fazla güzel yıllarınızı heba etmiş olabiliyorsunuz. Sonuçta ne kadar süre Yaşayacağımız belli değildir. Bu nedenden yaşadığımız her anın ve her günün kim bilir her dakikanın dahi kıymetini bilerek yaşamalıyız. Bu nedenden doğru olmayan bir insanla evlendiğini zaman en muntazam ihtimalle iki seneniz gidiyor. Buda hakikaten azımsanacak bir zaman değildir.

Bu iki sene içerisinde fazla güzel bir yaşamımız olabilirdi. Ek olarak evlenip boşandıktan sonrasında tekrardan sıfırdan yeni bir düzey oluşturmanız gerekiyor. Bu şekil şeylerde hiç rahat değildir. Yeni bir hayat yeni alışkanlıklar ve yepyeni bir düzene ihtiyacımız oluyor. Bu nedenden dolayı eğer seçimlerinizi doğru bir halde yaparsınız gene gene boşanıp evlenmenize gerek kalmaz. Bana sorarsanız bir kez evlenin ancak onu da doğru insanla gerçekleştirin. Bunun içinde yapmanız gerekmekte olan şey karşınızdaki kişiye sizi tanıması için ve sizin de onu tanıması için zaman vermenizdir. arkadaşlık ne kadar fazla zaman verirseniz birbirinizi tanıma ihtimaliniz de bir o denli artacaktır. Böylece doğru olmayan bir evlilik yada doğru olmayan bir seçim yapmaktan kıl oranı da olsa kurtulabilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.