Dul Bayanlarla Kolay Tanışma ve Evlilik Sayfaları

Koca arayan türbanlı dul kadınlar, sevgili arayan tesettürlü evlenmiş boşanmış bayanlar, 2022 en güncel WhatsApp dul kadın ilanları
Koca arayan türbanlı dul kadınlar, sevgili arayan tesettürlü evlenmiş boşanmış bayanlar, 2022 en güncel WhatsApp dul kadın ilanları

Yeni insanlarla tanışmak ve yeni insanlarla sohbet etmek güvenli olun günümüzdeki bu teknoloji yardımı ile fazla kolay. İnternet hakkaten hepinize fazla ciddi ve büyük avantajlar sağlıyor. Bunu nasıl değerlendireceğiniz ise Tamamıyla size kalmış bir şey.

Evlilik yapmak isteyen Dul bayan siteleri , evlilik gerçekleştirmiş boşanmış ve evlilik yapmak isteyen bayanlar, ikinci baharını yaşamak isteyen dul bayanların cep telefon numaraları, olgun türbanlı ve kapalı dul bayan evlilik siteleri, evlilik gerçekleştirmiş boşanmış hanımefendilerle parasız tanışma sayfaları, koca arayan ve eş arayan dul bayan cep no…

Biliyorum ki hepiniz bir an öncesinde kendinize kafi birini bulmak ve onunla sohbet etmek, onunla bir yaşamı paylaşmak istiyorsunuz. Ancak maalesef ki bu işler hiç kolay olmuyor. Ne kadar fazla acele ederseniz doğru olmayan kişiye bel bağlama olasılığınızı o denli fazla artırırsınız. Bu sebepten ötürü hem kendinize hem karşınızdaki insana hem de bununla birlikte arkadaşlıklarınızda bayağı fazla zaman vermelisiniz. Ancak bu halde birbirimize hakkaten uyumlu olup olmadığınızı ve birbiriniz için doğru insan olup olmadığınızı değerlendirebilirsiniz.

Şöyleki bir gerçek var ki eğer doğru olmayan insan ile evlilik gerçekleştirirseniz yada bir arkadaşlığa başlarsanız güvenilir olun ki sonunda siz mutsuz ve huzursuz bir insana dönüşürsünüz. Mutsuz ve huzursuz bir insan olmak ise devamında Meslek hayatında ve sosyal yaşantıda mutsuzluğu ve başarısızlığı getirir. Özetlemek gerekirse hayatınıza alacağınız bayan sizi rezilde eder vezirde eder arkadaşlar. Bu nedenden acele işe şeytan karışır diye boşuna dememişler. Karşınızdaki insana, bilhassa de evlilik düşünüyorsanız, evleneceğiniz insanı fazla iyi seçmeniz gerekiyor. Eğer karşınızdaki kişiyi tanımak için emek gösterirseniz, emek harcarsanız eminimki doğru kişi olduğundan güvenilir olmuş olmuş olursunuz.

Merhaba İstanbul’dan dul bayanım türbanlıyım evlenecek eş arıyorum

Her insana merhabalar ilk önce. 30 yaşlarında evlilik gerçekleştirmiş boşanmış olgun bir bayanım. İstanbul’da ikamet ediyorum. Kendime kafi bir sevgili bulmak isterim. Kesinlikle gelip geçici bir insan değilim. Hakikaten kalıcı, ömürlük hayat arkadaşı arayan, hakkaten sevmesini bilen ve kıymet vermesini bilen bir hayat arkadaşı bulmak isterim. Bir tane 3 yaşlarında kızım var. Kendisi benimle birlikte yaşıyor. Ben kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarmış, tecim ile uğraşan, evinden çalışan bir insanım. Hemen En hızlı bir şekilde evinin aşağısında butik dükkanım var. Hem Instagram satışı yapıyorum hem de buradan satış yapıyorum. Netice olarak kızıma da zaman ayırma şansım oluyor fazla şükür.

Hakikaten benim hayatımda tek tamamlanmamış bir hayat arkadaşı, bana aile olacak bir insan. Şu sebeple seneler öncesinde boşanma sürecinde iken ailemle fazla ciddi problemler yaşadık. Ben mutsuz ve aldatılan bir kadındım. Ancak aileme gore her ne olursa olsun bayan sürekli erkeğe boyunemek zorundaaymış. Eğer aldatılıyorsa susmalıymış, Sürekli her mevzuda erkek tarafı haklı olurmuş. Ben hakkaten bu şekilde bir düşünce yapısına fazla karşıyım. Benim de kız evladın var. Kesinlikle ancak kesinlikle onun bu şekilde şeyler yaşamasına yada bu şekil şeyler bulmasına müsade etmem.

Bu sebepten dolayı boşanma sürecinde iken ailemle ipleri Tamamıyla koparttım. Kendilerine artık akrabalarım olmadıklarını eğer isterlerse eşime evlat olarak alabileceklerini söyledim. Ondan sonrasında yine aslına bakarsan hiç konuşmadık ve görüşmedik. Ben hakkaten özgür düşünce yapısına sahip, ruhu özgür bir kadınım. Hakikaten benimle birlikte güzel yaşayacak, yaşamı dolu dolu geçirecek, sürekli, en küçük şeylerden dahi mutlu olmasını bilecek, kesinlikle ancak kesinlikle negatif düşünmeyen, negatif enerjisi açmayan bir insan bulmak isterim. Şu sebeple ben söylemiş olduğum bütün bu özelliklere sahip bir kadınım.

Hepimizin başına felaketler, aksilikler geliyor. Bu durum oldukça normal. Ancak İnsanlar her önlerine çıkan engelde birbirleriyle kavga etmeyi, birbirlerine mesele çıkartmayı ve evindeki huzursuzluk derecesini artırmayı tercih ediyorlar. Kimse çözüm odaklı değil. Kimi vakit tabii ki bazı şeylerin çözümü olmayabilir. Hal bu şekilde olunca başımıza gelebilir. Ancak ne olursa olsun bigün insanoğlunun başına ne yıkım gelirse gelsin sürekli pozitif düşünmeli ve bir çıkış yolu aramalıdır diye düşünüyorum. Ben kesinlikle ve kesinlikle negatif insanlara kapımı açmam. Hayatımda sürekli pozitif insanların yeri vardır. Bu durum tabii ki bulacağım erkek arkadaş içinde geçerli. Umut ederim en kısa süre içinde ben de muntazam bir insan bulabilirim burada.

Dul bayanlarla parasız ve üye olmadan tanışma sayfası

Sizde eğer hakkaten ciddi ve güzel bir arkadaşlık ve evlilik sitesi arıyorsanız olmanız gerekmekte olan yerde bulunuyorsunuz. Türkiye’nin neresinde yaşıyor olduğunuz farketmeksizin birbirinden güzel, birbirinden temiz kalpli ve birbirinden görkemli insanlarla bu sitede arkadaş olabilir, sevgili olabilir isterseniz arkadaşlığınızı evlilik boyutuna kadar taşıma şansınız var. Bu site hem evlilik hem de arkadaşlık sitesi olarak hizmet veriyor arkadaşlar. Sonuçta hepimizin evlenecek eş ihtiyacı var ancak bununla birlikte dosta, sırdaşa da ihtiyacımız oluyor. İşte bu site bütün bu gereksinimlerimizi karşılayacak bir sitedir.

Manevi ve duygusal anlamda kendinizi ne kadar yalnız hissediyor olduğunuz farketmeksizin güvenilir olun ki sizlerle aynı kaderi paylaşan, aynı duyguları paylaşan insanları da bu sitede bulacaksınız. Eğer hakkaten hayatınıza hem Mentel olarak hem de kalp olarak birini almaya hazır hissediyorsanız o zaman bu sitede hakkaten yapmanız gerekmekte olan tek şey bayan arkadaşlarımıza kendinizi tanıtan mesajlar göndermek olacaktır. Ancak bu halde karşınızdaki kadınlardan geri dönüş alabilirsiniz. Isterseniz de yorumlar kısmına kendinizi tanıtan bir ilan oluşturabilirsiniz. Netice olarak sizin tanıtım yazınızı gören arkadaşlarımız size mesaj gönderebilirler.

Evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayan evlilik siteleri

Koca arayan kadınlardan tutunda arkadaş arayan bayanlara kadar, evine erkek arkadaş arayan dul bayanlara kadar her türlü, her çeşit aramayı burada gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızlık hakkaten Allahü teâlâ’a mahsus tur arkadaşlar. Biz insanlar fazla haddinden fazla haddinden fazla uzun süre yalnız kalmamamız gerekiyor. Şu sebeple sizlere yalnızlıktan dolayı kafayı güzel bir insan gösterebilirim. Ek olarak yalnızlığı süresi uzadıkça hakkaten insan kendini depresyona girmiş hissediyor. Şu sebeple biz hakkaten manevi anlamda yaratılan varlıklarız. Bu nedenden de sizde sitemizde kucak dolusu zaman geçirmeli ve kendinize kafi olduğunu düşündüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermelisiniz.

Doğru kişiyi bulmak hakkaten kimi vakit hiç kolay olmuyor. Bu işler aslına bakarsak birazcık da alınyazısı kısmet işi diyebiliriz sevgili arkadaşlar. Bu nedenden bazı şeyleri abartmamak gerekiyor ve bununla birlikte da takıntı haline getirmemek gerekiyor. Aslına bakarsak tamamımız alnımızın yazısını yaşıyoruz. Özetlemek gerekirse eğer kaderimizde burada bir kız arkadaş yada erkek arkadaş bulmak yoksa o zaman aslına bakarsan burada bulamazsınız. Eğer kaderinizde ömrünüzün sonuna kadar yalnız kalmak var ise, tabii ki de ömrümüzün sonuna kadar yalnız kalacaksınız. Bu durumu değiştiremeyiz. Tamamımız yalnızca birazcık vesile olmaya çalışıyoruz. Gerek sevgili konusunda gerek arkadaşlık konusunda umut ederim fazla güzel insanlarla karşı karşıya gelirsiniz.

 

 

 

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.