Dul Bayanlarla Görüntülü Sohbet Bedava

Yayınlanma : Güncelleme : Ekim 13, 2020
0
1122

Dul Bayanım Sohbet Edecek Erkek Arıyorum

Merhaba. İsmim nazlı. 27 yaşında genç bir kadınım. Evlenip boşandım. Gerçekten çok kötü bir evlilik süreci geçirdiğini söyleyebilirim. Beş senelik ilişkimiz sonunda daha doğrusu beş yıllık evliliğimin sonunda aldatıldığını öğrendim. Karşındaki bir insanın beni aptal yerine koyması gerçekten inanılmaz derecede üzücü ve gurur kırıcı bir olay. Eğer bana en başında gelip ben ayrılmak istiyorum ya da başkasını seviyorum deseydi inanın bu kadar çok zoruma gitmezdi. Ancak arkamdan iş çevirdiği zaman gerçekten zoruma gidiyor.

Başka bir kadının yanından çıkıp bana gelip seni seviyorum demek kadar acizlik ve yalancılık olamaz. Bu durum gerçekten bir kadın için oldukça zor. Kesinlikle evliliğimin bitmesi ya da ilişkimin bitmesi problem değil. İnsanlar birbirlerini sevebilirler, anlaşabilirler ya da anlaşamayıp ayrılma kararı alabilirler. Ona her zaman saygı gösterebilirim. Ancak kandırılmak ve salak yerine koyulma duygusuyla gerçekten baş edemiyorum. Hayatıma bu evliliğimden sonra birini almak gerçekten benim için tam bir kabus haline geldi.

Hala daha üzerimdeki o güvensizliği atamadığımı söyleyebilirim. Bu nedenle de ben şu anda erkek arkadaş, sevgili, evlilik gibi işlerden tamamiyle kendimi çekmiş ve uzak duruyorum. Bunun da bu şekilde gitmesini istiyorum açık konuşmak gerekirse. Şimdi diyeceksiniz ki o zaman arkadaşlık ve evlilik sitesinde ne işin var diye. Ben hayatıma bir dost almak istiyorum. Benim yanımda olacak, beni sevecek ve değer verecek bir erkek istiyorum. Biliyorsunuz biz kadınlar birazcık duygusal canlılarız.

Hayatımdaki erkek eksikliğini hissetmeye başladım. Bu sebeple de Bir dost arayış içerisindeyim. Sonuçta bu sitede sadece evlenmek isteyen erkekler bulunmuyor. Aynı zamanda sevgili arayan, erkek arkadaş arayan erkekler de bulunuyor. Ben de bu yüzden burada şansımı denemek istedim açık konuşmak gerekirse. Bulabileceğimi de düşünüyorum. 30-35 yaşları arasında düzgün, dürüst bir erkek olursa benim için idealdir. Beraber gezebileceğim, sohbet edebileceğim, romantik dakikalar yaşayabileceğin birini istiyorum bilmem anlatabiliyor muyum.

Rastgele Dul Bayanlarla Canlı Sohbet

Bayanlarla Ücretsiz tanışma ve sohbet siteleri, dul bayanlarla bedava tanışma ve arkadaşlık, dost arayan türbanlı, tesettürlü kızlarla mesajlaşma siteleri, sevgili arayan, eş arayan, koca arayan zengin dul kadınlarla canlı kameralı ve görüntülü WhatsApp sohbet gibi farklı kategoriler içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Gerçekten sizde eğer kendinize bir kız arkadaş ya da sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız doğru adrestesiniz. Ancak eğer ki kendinizden emin değilseniz, kimsenin duygusuyla oynamaya ya da kimsenin zamanından çalmaya hakkınız yok.

Bir ilişkide iki taraftan birisi eğer ki kendinden emin değilse, kız arkadaş ya da ciddi bir ilişki isteyip istemediği konusunda tereddütlü davranıyorsa emin olun ki O ilişkide sıkıntı ve problem yaşama olayı kesinlikle kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle öncelikle kendinizden emin olmalı ve sonrasında sitemiz içerisinde arama yapmalısınız arkadaşlar. Çünkü emin olun ki sitemizde çok fazla sayıda kendini evliliğe ya da sevgili bulmaya hazır hisseden kadın ve erkek bulunuyor. Bu nedenle de kendinizle uyumlu olacak birini bulmanız gerekli.

Yeni Kameralı Sohbet Siteleri

Sitemiz diğer bir çok arkadaşlık ve evlilik sitesine nazaran oldukça güncel, sevilen, kaliteli bir arkadaşlık ve sohbet sitesidir arkadaşlar. Sitemiz biliyorsunuz ki tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bu nedenle insanlar içleri rahat bir şekilde istedikleri gibi sitemizde zaman geçirebiliyor, aramalarını gerçekleştirebiliyor. Bizim için en önemli konu güven konusu dur arkadaşlar. Çünkü kullanıcılarımız eğer sitemize ve bizlere güvenmezlerse rahat bir şekilde arama yapamazlar. Biz de böyle bir şeyin olmasını istemiyoruz.

Elimizden geldiği kadar sizlerden gelen şikayetlere, önerilere kulak kabartıyoruz arkadaşlar. Göndermiş olduğunuz maillere göre sitemizde bazı değişiklikler yapıyoruz tabii ki. Çünkü istiyoruz ki insanlar gerçekten rahat bir şekilde ve pratik bir şekilde sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz ne kadar kolay ve akıcı olursa insanlar da o kadar hızlı bir şekilde kendilerine uygun hayat arkadaşlarını bulabilirler. Sonuçta zaman çok hızlı geçiyor arkadaşlar. Biz bazen hayat mücadelesi içerisinde olduğumuz için farkına varamıyoruz ama gerçekten göz açıp kapayıncaya kadar yaşımızda geçiyor ömrümüz de bitiyor.

Sesli Görüntülü Bedava Sohbet

Biz insanlar doğamız gereği karşılıklı olarak sohbet edersek birbirimizle iyi anlaşıp anlaşmadığımız konusunda bir fikir sahibi olabiliyoruz arkadaşlar. Bu nedenle eğer sizlerde biriyle sevgili olmayı düşünüyorsanız heleki biriyle evlenmeyi düşünüyorsanız o insanla ne kadar çok sohbet ederseniz, o insana ne kadar çok zaman geçirirseniz emin olun ki sizin için o kadar çok iyi olacaktır. Çünkü biz insanlar olarak ister istemez ilk tanıştığımız, yeni tanıştığımız insanlara karşı olduğumuzdan biraz daha farklı gözüküyoruz. Bunu aslında elimizde olmadan yapıyoruz diyebilirim.

Normalde olduğumuzdan biraz daha nazik, kibar daha aklı başında, daha sakin gözükmeye çalışa biliyoruz genel olarak. Ancak aslında içimizdeki karakter daha farklı oluyor. Bunu tabii ki hiçbirimiz kötü niyetli, art niyetli yapmıyoruz. Ancak eğer gönül ilişkilerinizde aceleci davranırsanız karşınızdaki kişiyi tam olarak tanıyamadan bir karar vermiş olursunuz. Bunun sonucunda da ister istemez problemler yaşarsınız. İşte bu tarz problemler yaşamamak için karşınızdaki insana iyi tanımanız gerekiyor. Bunun da tek yolu ve yöntemi birlikte çok zaman geçirmektir. Beraber ne kadar çok zaman geçirirseniz birbirinizi tanıma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here