Dul Bayanlarla Tanışma ve Sohbet Bedava

Dul Bayan Sohbet Odaları, Ücretsiz Dullar Sitesi
Dul Bayan Sohbet Odaları, Ücretsiz Dullar Sitesi

Dul Bayanım Sohbet Edecek Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. İsmim nazlı. 27 yaşlarında genç bir kadınım. Evlenip boşandım. Gerçekten fazla kötü bir evlilik süreci geçirdiğini söyleyebilirim. Beş senelik ilişkimiz sonunda daha doğrusu beş senelik evliliğimin sonunda aldatıldığını öğrendim. Karşındaki bir insanın beni aptal yerine koyması gerçekten akıl almaz derecede üzücü ve gurur kırıcı bir vaka. Şayet bana en başında gelip ben ayrılmak isterim veya başkasını seviyorum deseydi emin olun bu denli fazla zoruma gitmezdi. Fakat arkamdan iş çevirilmiş olduğu zaman gerçekten zoruma gidiyor.

Daha farklı bir bayanın yanından çıkıp bana gelip seni seviyorum demek kadar acizlik ve yalancılık olması imkansız. Bu durum gerçekten bir bayan için son derece zor. Asla evliliğimin bitmesi veya arkadaşlığımın bitmesi sorun değil. İnsanlar birbirlerini sevebilirler, anlaşabilirler veya anlaşamayıp ayrılma sonucu alabilirler. Ona devamlı saygı gösterebilirim. Fakat kandırılmak ve salak yerine koyulma duygusuyla gerçekten baş edemiyorum. Hayatıma bu evliliğimden sonrasında birini almak gerçekten benim için tam bir karabasan haline geldi.

Hala daha üzerimdeki o güvensizliği atamadığımı söyleyebilirim. Bundan dolayı de ben şu anda erkek arkadaş, sevgili, evlilik gibi işlerden tamamiyle kendimi çekmiş ve uzak duruyorum. Bunun da bu biçimde gitmesini isterim açık konuşmak gerekirse. Şimdi diyeceksiniz ki o zaman arkadaşlık ve evlilik sitesinde ne işin var diye. Ben hayatıma bir arkadaş almak isterim. Üzmeden ,beni sevecek ve kıymet verecek bir erkek arkadaş isterim. Biliyorsunuz ki biz bayanlar birazcık duygusal canlılarız.

Hayatımdaki erkek eksikliğini hissetmeye başladım. Bu nedenle de Bir arkadaş arayış içerisindeyim. Sonuçta bu sitede bir tek evlenmek isteyen erkekler bulunmuyor. Hem de sevgili arayan, erkek arkadaş arayan erkekler de bulunuyor. Ben de bu sebepten dolayı burada şansımı tecrübe etmek istedim açık konuşmak gerekirse. Bulabileceğimi de düşünüyorum. 30-35 yaşları içinde muntazam, dürüst bir erkek olursa benim için idealdir.

Rastgele Dul Bayanlarla Bedava Sohbet

Bayanlarla Üye olmadan ücretsiz bir şekilde tanışma ve sohbet siteleri, dul bayanlarla üye olmadan ücretsiz bir şekilde tanışma ve arkadaşlık, arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü kızlarla mesajlaşma siteleri, sevgili arayan, eş arayan, koca arayan zengin dul hanımlarla WhatsApp sohbet gibi değişik kategoriler içinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz değerli arkadaşlar. Gerçekten sizde şayet kendinize bir kız arkadaş veya sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız doğru adrestesiniz. Fakat şayet ki kendinizden güvenli değilseniz, kimsenin duygusuyla oynamaya veya kimsenin zamanından çalmaya hakkınız yok.

Bir ilişkide iki taraftan birisi şayet ki kendinden güvenli değilse, kız arkadaş veya ciddi bir arkadaşlık isteyip istemediği konusunda tereddütlü davranıyorsa güvenli olun ki O arkadaşlıkta sorun ve sorun yaşama vakası asla kaçınılmaz olacaktır. Bundan dolayı ilk olarak kendinizden güvenli olmalı ve sonrasında sitemiz içinde arama yapmalısınız arkadaşlar. Şundan dolayı güvenli olun ki sitemizde fazla çok sayıda kendini evliliğe veya sevgili bulmaya hazır hisseden bayan ve erkek bulunuyor. Bundan dolayı de kendinizle uyumlu olacak birini bulmanız lüzumlu.

Yeni Direkt olarak Sohbet Siteleri

Sitemiz öteki bir fazla arkadaşlık ve evlilik sitesine nazaran son derece güncel, sevilen, kaliteli bir arkadaşlık ve sohbet sitesidir arkadaşlar. Sitemiz biliyorsunuz ki ki Tamamıyla üye olmadan ücretsiz bir şekilde ve hiçbir biçimde üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bundan dolayı insanlar içleri rahat bir şekilde istedikleri gibi sitemizde zaman geçirebiliyor, aramalarını gerçekleştirebiliyor. Bizim için en mühim konu itimat konusu dur arkadaşlar. Şundan dolayı kullanıcılarımız şayet sitemize ve bizlere güvenmezlerse rahat bir şekilde arama yapamazlar. Ikimiz de bu şekilde bir şeyin olmasını istemiyoruz.

Elimizden geldiği kadar sizlerden gelen şikayetlere, önerilere kulak kabartıyoruz arkadaşlar. Göndermiş olduğunuz maillere bakılırsa sitemizde birtakım değişimler yapıyoruz tabii ki. Şundan dolayı istiyoruz ki insanlar gerçekten rahat bir şekilde ve son derece kolay bir şekilde internet sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz ne kadar basit ve akıcı olursa insanlar da o denli süratli bir şekilde kendilerine yeterli hayat dostlarını bulabilirler. Sonuçta zaman fazla süratli geçiyor arkadaşlar. Biz kimi zaman hayat mücadelesi içinde olduğumuz için farkına varamıyoruz fakat gerçekten göz açıp kapayıncaya kadar yaşımızda geçiyor ömrümüz de bitiyor.

Üye olmadan ücretsiz bir şekilde Sohbet

Biz insanlar doğamız gereği karşılıklı olarak sohbet edersek birbirimizle iyi anlaşıp anlaşmadığımız konusunda bir düşünce sahibi olabiliyoruz arkadaşlar. Bundan dolayı şayet sizlerde biriyle sevgili olmayı düşünüyorsanız heleki biriyle evlenmeyi düşünüyorsanız o insanla ne kadar fazla sohbet ederseniz, o insana ne kadar fazla zaman geçirirseniz güvenli olun ki sizin için o denli fazla iyi olacaktır. Şundan dolayı biz insanlar olarak istemeden de olsa ilk tanıştığımız, yeni tanıştığımız insanlara karşı olduğumuzdan birazcık daha değişik gözüküyoruz. Bunu aslına bakarsak elimizde olmadan yapıyoruz diyebilirim.

Normalde olduğumuzdan birazcık daha nazik, kibar daha aklı başında, daha relax gözükmeye çalışa biliyoruz çoğunlukla. Fakat aslına bakarsak içimizdeki karakter daha değişik oluyor. Bunu tabii ki hiçbirimiz kötü niyetli, art niyetli yapmıyoruz. Fakat şayet gönül işlerinde telaşlı davranırsanız karşınızdaki kişiyi tam olarak tanıyamadan bir karar vermiş olmuş olursunuz. Bunun neticesinde da istemeden de olsa problemler yaşarsınız. İşte bu biçim problemler yaşamamak için karşınızdaki insana iyi tanımanız gerekiyor. Bunun da tek yolu ve metodu beraber fazla zaman geçirmektir. Birlikte ne kadar fazla zaman geçirirseniz birbirinizi tanıma olasılığınız da o denli fazla artırmış olmuş olursunuz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.