Ana Sayfa Dul Bayanlar Dul Bayanlar Telegram Grupları ve Arkadaşlık

Dul Bayanlar Telegram Grupları ve Arkadaşlık

Güncelleme : Nisan 11, 2022
3025
Dul Bayanlar Telegram Kanalları ve Grupları,Telegram Evlilik ve Sevgili Bulma,Arkadaş Bulma Grupları 2021-2022 Telefon Numaraları
Dul Bayanlar Telegram Kanalları ve Grupları,Telegram Evlilik ve Sevgili Bulma,Arkadaş Bulma Grupları 2021-2022 Telefon Numaraları

Merhaba Ciddi Evlilik için Erkek Arkadaş Ya da Sevgili Arıyorum

Herkese merhabalar arkadaşlar ismim neriman. Evlenmiş boşanmış bir bayanım. Bir kere düşüncesizce bir evlilik yaptım. Sonuç olarak inanılmaz bir şekilde pişman oldum. Evliliğim hakkında burada çok fazla detay vermek istemiyorum. Ama kocam olacak kişinin yıllarca hiç çalışmadığını söyleyerek sizlere derdimi anlatabilirim. Sürekli ben çalıştım. Bir ev reisi, bir evin direği olmayı beceremedi. Onun görevini hep ben üstlenmek zorunda kaldım.

Beni hiç kıskanmıyordu. Ben şahsen maço olan, delikanlı bir koca isterim. Biz ataerkil bir toplumuz. Dolayısıyla ben kendi ailemde nasıl bir yapı gördüysem o şekilde bir yuvam olsun isterim. Evine, karısına, çocuklarına sahip çıkan, değer bir isterim. Geçmişteki evliliğimde bunu tutturamadığım için üzgünüm.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Böylesine bir insanla ömür boyu yaşamayacağımı anlamıştım. Artık kendime yeni bir hayat kurmanın zamanı gelmişti. Bu yüzden boşanma kararı aldım. Kendisine boşanmak istediğimi söylediğimde bana inanmadı. Herhalde onu çok sevdiğimi falan zannediyordu düşünüyorum. Daha sonrasında gittim ve ona boşanma davası açtım. Çok şükür kurtuldum. İki yıldır yalnız başıma yaşıyorum. Ama artık kendime ciddi yuva kurabileceğim bir eş bulmak istiyorum.

Benim amacım sadece dürüst, güvenilir, aklı başında bir eş bulmak. Yani sizin anlayacağınız beraber yaşlanabileceğim, son nefesimi yanında verebileceğim bir hayat arkadaşı arıyorum. Bakımlı, akıllı, giyinmesini bilen, ortam içerisinde eşini, kocasını hiçbir zaman utandırmayacak bir yapıya sahibim. Kimsenin parasına puluna bakmam. Çok fazla alışveriş yapan, para harcayan bir insan değilim. Yani sizin anlayacağınız ben sıradan bir kadın değilim. Feleğin çemberinden geçmişim, daha önce arkadaşları ailesi ve kocası tarafından ihanete uğramış bir kadınım.

Bu nedenle artık bunlara bir son vermek istiyorum. Eğer sizlerde kendinize güveniyorsanız, beni bu şekilde ve bu halimle kabul ediyorsanız birlikte olabiliriz. Çocuğum yok. Öyle bir adamdan çocuk yapmadım. İyi ki de yapmamışım diyorum ve şükür ediyorum.Şimdiden mesaj gönderen bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın arkadaşlar hepinizi kocaman öpüyorum hoşçakalın.

Telegram dul bayan grupları Telefon Numaraları

Biliyorsunuz ki özellikle de 2022 yılında Telegram Türkiye’de oldukça meşhur bir hale geldi. İnsanların büyük bir bölümü Telegram kullanmaya başladık. Bu sebepten dolayı Telegram dul bayan grupları, Telegram dullar grubu, Telegram, Twitter dul Telegram, Facebook Instagram değil Telegram grupları şeklinde bir çok aramalar gerçekleşmektedir. WhatsApp dul bayan gruplarında olduğu gibi Telegram üzerinde de dul kadınlarla rahat bir şekilde konuşabilir ve kendinize uygun gördüğünüz türbanlı tesettürlü açık ya da kapalı dul bir bayanla arkadaşlık yapabilir ciddi bir ilişkinin ilk adımlarını bu sayede atabilirsiniz arkadaşlar.

Telegram dul bayanlar kanalları sayesinde Türkiye’nin neredeyse tüm il ve ilçelerinden kendinize en yakın olan bir bayanla tanışabilirsiniz. Özellikle de İstanbul Ankara İzmir Antalya Adana Konya Gaziantep Diyarbakır gibi kalabalık şehirlerimiz başta olmak üzere ülkemizin her yerinden kendinize uygun olan ve size en yakın olan dul bayan Telegram uygulaması sayesinde karşılaşabilir ve hayatınızın aşkının ilk adımlarını internet sitemizde atabilirsiniz arkadaşlar.

Telegram sevgili bulma grubu

Ayrıca Türkiye’de Telegram üzerinden sevgili bulma grupları da bulunmaktadır. Cep telefonu WhatsApp sohbet numaralarını kendilerinden talep edebileceğiniz gibi, aynı şekilde Telegram üzerinden sevgili bulabilmek için internet sitemizi bedava olarak kullanabilirsiniz. Telegram sevgili bulma grubu ya da Telegram sevgili bulma grupları arıyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz. Tek yapmanız gereken sitemizin alt bölümünde bulunan yorum bölümünü kontrol etmektir. Çünkü, Türkiye’deki en kaliteli, Telegram sevgili, kız arkadaş bulma grupları sitemizin yorum gönderme bölümünde yayınlanmaktadır.

Telegram da kız bulma, Telegram da yakışıklı erkek bulma, Telegram yakışıklı erkek grupları arıyorum diyen bir çok insan internet sitemizi 2022 yılında yoğun bir şekilde ziyaret ediyor. Bu sebepten dolayı, burada kendinize uygun bir kız arkadaş ve sevgili bulma olasılığınızın son derece yüksek olduğunu da hatırlatmak istiyorum arkadaşlar.

Dul bayanlar Telegram numaraları, Telegram görüntülü sohbet

Cep telefon numaraları aracılığı ile Telegram üzerinden bedava sohbet etme imkanlarına da sahip olabilirsiniz. Emekli boşanmış dul kadınlar Telegram ve WhatsApp gibi uygulamaları kullanarak kendilerine yeni erkekler arıyorlar. Erkek arayan dul bayanların Telegram ve sohbet gruplarını bulabilmek işte bu kadar kolay arkadaşlar. WhatsApp dul bayan grupları arıyorum diyorsanız yine 2021 yılında internet sitemiz içerisinde çok rahat bir şekilde bulunduğunuz şehir ya da ülke neresi olursa olsun uygun bir bayan arkadaşla tanışabilirsiniz.

Üstelik herhangi bir ücret ödemenize gerek bile bulunmadan kendinize bir yol arkadaşı, hayat arkadaşı, koca arıyorum diyen bir bayan arkadaş bulabilirsiniz. Telegram evlilik grupları 2021 yılında sitemizde yayınlanmaktadır. Aynı şekilde evlenmek isteyen dul bayanların Telegram adreslerini alabilirsiniz. Telegram uygulamasını biliyorsunuz arkadaşlar. WhatsApp’ın en büyük rakipleri arasında mesajlaşma, yazışma, sohbet etme imkanı sağlayan en büyük uygulamalardan birisidir. İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Gaziantep, Bursa, İzmir gibi bir çok şehirden Telegram kullanıyorlar ve sitemizi ziyaret ederek kendilerine yeni erkek arkadaşlar buluyorlar.

Olgun ve zengin erkek arayan bayanlar Telegram grupları

Türkiye’de olgun ve zengin erkek arkadaş arayan bir çok bayan bulunmaktadır. Erkek arayan olgun ve zengin bayanların da cep telefonlarında Telegram uygulaması bulunmaktadır. Eskiden WhatsApp üzerinden görüşme sağlayan olgun ve zengin kadınlar günümüzde artık Telegram uygulaması üzerinden kendilerine yeni insanlar bulmayı daha doğru buluyorlar. Çünkü özellik olarak ve görüntülü konuşma açısından Telegram uygulaması bayanların daha çok işini görüyor. Ayrıca gizlilik politikası olarak WhatsApp dan daha güzel olduğu için rahat bir şekilde farklı profil fotoğrafları falan da kullanabiliyorlar.

Sitemizin bu bölümünde Telegram bayan grupları, Telegram bayan arkadaş, Telegram bayan bulma gibi bir çok konudan bahsettik arkadaşlar. Herhangi bir ücret ödemeden, herhangi bir üyelik bile gerçekleştirmeden internet sitemizin bu bölümünü istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Amacına uygun bir şekilde kullandığınız taktirde dur bayanlar Telegram arama ve bulma 2021 kategorimiz içerisinde göndermiş olduğunuz ilanlarınz sonsuza kadar burada kalacaktır.

Aysel ~ Telegram şu anda amacından farklı noktalar için kullanıyor. Cinsel sohbet, sohbet, ifşa görselleri vb. birçok grup oluşturulup paylaşılmaktadır. Bu durum bana hiç normal gelmiyor. Üzülüyorum Aslında Evlilik için Kullanılmalı bence..

Hatice ~ Her yerde olduğu gibi bazı işlerde de telegram gruplarının parmağı olmuş olabilir…Bence genelde erkek arayan sevgili arayan bayanlar ve çıtır kızlar kullanıyor telegramı : ))

Merve ~ Bence telegramda erkek arkadaş arayan zengin kadınlar falan oluyor ya hani onların olmaması lazım. Onların yüzünden bizim gibi gerçekten sevgili arayanlar bulamıyorlar. Telegram gibi güzel bir uygulamayı bile mahvettiler ya üzülüyorum gerçekten.

Sude~ Vallahi Arkadaşlar telegramdan her türlü insan var. Ben bir sürü türbanlı kız, kapalı bayanlar tesettürlü kadınlar falan gördüm. Hatta yeniden evlenmek isteyen Koca arıyorum diyen Hayat arkadaşı arıyorum diyen sevgili arıyorum diyen bir sürü kadın da gördüm yakışıklı erkekle gördüm. Ama telegramda birini bulmak ve gerçekten güvenmek Türkiye’de çok zor 🙂 insanlara güvenilmiyor ki haksız mıyım?

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here