Dul Bayanlar Evlenmek İsteyenler

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 14, 2020
0
1076

26 Yaşında Genç Dul Bayanım Evlenmek İstiyorum.! Adım Gülşen.

1.68 boyunda uzun boylu bakımlı, kültürlü, aklı başında düzgün Dul bir kadınım. 3 yıl önce eşimden ayrıldım tekrar evlenmek istiyorum ve yuva kurmak istiyorum çocuğum yok. istanbul Ankara İzmir Bursa, Antalya, Adana Konya, Gaziantep, Diyarbakır neresi olursa olsun, Türkiyenin her yerinden olabilir. Seyahat Engelim falan yoktur, Türkiye’nin, hatta dünyanın her yerine gidebilirim eğer karşındaki sana güvenirsem kısa süre içerisinde karşılıklı olarak oturup bir kahve içebiliriz.

Sahiplenen koruyan bir kadına kadınlığını kelimenin tam anlamı ile yaşatabilecek olan erkekler, herzaman ilgi alanıma girecektir. dürüst güvenilir, işinde gücünde olan erkeklerden çok hoşlanıyorum .!şimdilik cep telefonu Whatsapp sohbet numaramı VEREMEM, ilerleyen zamanlarda eğer sana güvenirsem zaten facebook twitter instagram whatsapp Sohbet numarası telefon numarası gibi şeyler hiç önemli değil.

Evlenmek isteyen dul bayanlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı, tesettürlü evlenmiş boşanmış kadınlar, ciddi evlilik sayfaları, İslami evlilik sayfaları gibi aramalarınızı bu site içerisinde yapabilirsiniz. Eminim ki sizlerde gerçekten kendinize uygun birini bulup onunla mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak istiyorsunuz. Gerçekten bunu yapabilirsiniz arkadaşlar. Sonuçta aynı sizin gibi birini bulmak isteyen ancak düzgün birini arayan çok sayıda kadın ve erkek bulunuyor.

Bu site hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Bundan dolayı çok büyük bir avantaja sahipsiniz. Eğer evlenmek istiyorsanız o zaman evlenmek isteyen bayanlar kategorilerine bakabilirsiniz. Sitemizin ana sayfasında bunun için ayırmış olduğumuz bir çok farklı kategori bulunuyor. Bunun sonucunda evlenebileceğiniz güzel kadınlarla tanışıp kaynaşa bilirsiniz. Ve şunu unutmayın bu siteye giren herkes gerçekten hayatının aşkını arıyor. Bu nedenle bir kadına yazarken hiçbir şekilde tereddüt etmenize ya da çekinmenize gerek yok. Ters cevap alma olasılığınız neredeyse yoktur.

Olgun Dullar Sitesi

Sitemizde Çok fazla sayıda evlenmiş boşanmış kadın arkadaşımız olduğu için bizlere dullar Sitesi diyerek ya da dul bayanlar diye arama yaparak gelen çok sayıda insan bulunuyor. Gerçekten artık neredeyse dul bayanların sayısı bekar bayanlarımızın sayısından fazla olacak. Çünkü her geçen gün boşanma davalarına bir yenisi daha ekleniyor. Biliyorsunuz ki evlenmiş boşanmış olan kadınlar zaten bir erkek ile olan ilişkilerinden çıktıklarından dolayı tekrardan manevi olarak kendilerini doldurmak istiyorlar. Biliyorsunuz ki kadınlar her yaşta duygusal canlılardır.

Bundan dolayı sürekli olarak duygusal olarak etkileşimde olabileceği birini ararlar. Boşanmış olmaları bu durumu kesinlikle değiştirmez. Çünkü bu kadın arkadaşlarımız boşandıktan sonra duygusal olarak, manevi anlamda bir boşluğa düşerler. Bu boşluğu doldurmak için de bizler gibi arkadaşlık ve evlilik sitelerine girerek gerçekten kendilerine uygun bir dost, bir sevgili arayış içerisine girerler. Bazı evlenmiş boşanmış kadın arkadaşlarımız tekrardan evlenebilecekleri bir erkek ararken bazıları ise kesinlikle tekrardan evlenmeyi düşünmüyor. Bu kadın arkadaşlarımız yalnızca dost olabilecekleri erkeklerle sevgili olmak istiyor.

Dul Bayanların, Kadınların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Biliyorum ki Bir an önce kadınların, kızların cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını alarak İlişkilerinizi ilerletmek istiyorsunuz. Ancak biliyorsunuz ki bir kadından cep telefonu ya da WhatsApp numarasını almak hiç kolay değildi… Bu kadın arkadaşlarımıza biraz güven vermeniz gerekiyor. Özellikle aradığınız kadın dul bayan ise işiniz daha zor diyebilirim. Çünkü bu kadınlar daha önce genellikle bir erkekten kazık yemiş oluyorlar. Ve tabii ki hal böyle olunca da Bir sonraki ilişkilerinde güvenmek konusunda büyük problem yaşayabiliyorlar.

Bu noktada sizin yapmanız gereken tek şey kadın arkadaşlarımıza gerçekten güvenilir bir insan olduğunuzu ispatlamak. Bu kadın arkadaşlarımızın bir çoğu aldatılmış oluyor. Bunuda bana gönderilen ilanlardan biliyorum tabii ki. Bundan dolayı erkeklere güvenme konusunda gerçekten zorlanıyorlar. Bu konuda aslında düşününce hak vermek lazım bu kadınlara. Bayan arkadaşlarımızla sevgili olacaksınız ya da arkadaş olacaksınız dikkat etmeniz gereken ilk şey yalan söylemektir. Bu kadınlara karşı hiçbir şekilde ufak ya da büyük farketmez yalan söylememelisiniz.

Çünkü güvenleri bir kere kırıldığı için sonrasında toparlanması çok zor oluyor. İnsanların kafasında hep şu oluyor; eğer ufak bir yalan dahi olsa söylüyorsa bunun daha büyüğünü de söylemiş olabilir. Ya da insanı kafasında şu soru oluşuyor; acaba daha ne Yalanlar söyledi de ben yakalayamadım?

Bu gibi bir çok düşünce kadın arkadaşlarımızı çok yoruyoruz. Bundan dolayı da bu tarz erkeklerle ilişkilerini devam ettirmeye ya da konuşmayı sürdürmeyi düşünmüyorlar. Ancak eğer bu kadınlara karşı dürüst olursanız gerçekten çok şey kazanırsınız.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here