Dul Bayanlar Evlenmek İsteyenler

26 Yaşlarında Genç Dul Bayanım Evlenmek İstiyorum.! Adım Gülşen.

1.68 uzunlukta uzun boylu bakımlı, kültürlü, aklı başlangıcında muntazam Dul bir kadınım. 3 sene öncesinde eşimden ayrıldım yine evlenmek isterim ve yuva oluşturmak isterim çocuğum yok. istanbul Ankara İzmir Bursa, Antalya, Adana Konya, Gaziantep, Diyarbakır neresi olursa olsun, Türkiyenin her yerinden olabilir. Gezi Engelim falan yoktur, Türkiye’nin, belkide dünyanın her yerine gidebilirim şayet karşındaki sana güvenirsem kısa süre içinde karşılıklı olarak oturup bir kahve içebiliriz.

Sahiplenen sakınan bir hanıma kadınlığını kelimenin tam anlamı ile yaşatabilecek olan erkekler, herzaman ilgi alanıma girecektir. dürüst güvenilir, işinde gücünde olan erkeklerden fazla hoşlanıyorum .!şimdilik cep telefonu Whatsapp sohbet numaramı VEREMEM, ileriki zamanlarda şayet sana güvenirsem aslına bakarsanız feysbuk twitter instagram whatsapp Sohbet numarası telefon numarası gibi şeyler hiç mühim değil.

Evlenmek isteyen dul bayanlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı, tesettürlü evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayanlar, ciddi evlilik sayfaları, İslami evlilik sayfaları gibi aramalarınızı bu site içinde yapabilirsiniz. Inanırım ki sizlerde hakkaten kendinize yeterli birini bulup onunla mutlu ve rahat bir yuva oluşturmak istiyorsunuz. Hakikaten bunu yapabilirsiniz dostlar. Sonuçta aynı sizin gibi birini bulmaya gayret gösteren fakat muntazam birini arayan fazla sayıda bayan ve erkek bulunuyor.

Bu site hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Bu sebepten ötürü fazla büyük bir avantaja sahipsiniz. Şayet evlenmek istiyorsanız o vakit evlenmek isteyen bayanlar kategorilerine bakabilirsiniz. Sitemizin ana sayfasında bunun için ayırmış olduğumuz bir fazla değişik kategori bulunuyor. Bunun neticesinde evlenebileceğiniz güzel hanımlarla tanışıp kaynaşa bilirsiniz. Ve şunu ihmal etmeyin bu siteye giren hepimiz hakkaten yaşamının aşkını arıyor. Bundan dolayı bir hanıma yazarken hiçbir biçimde endişe etmenize veya çekinmenize gerek bulunmuyor. Ters yanıt alma olasılığınız hemen hemen yoktur.

Olgun Dullar Sitesi

Sitemizde Fazla çok sayıda evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayan arkadaşımız olduğundan bizlere dullar Sitesi diyerek veya dul bayanlar diye arama yaparak gelen fazla sayıda insan bulunuyor. Hakikaten artık neredeyse dul bayanların sayısı bekar bayanlarımızın sayısından çok olacak. Bu sebeple gün geçtikçe boşanma davalarına bir yenisi daha ekleniyor. Bildiğiniz gibi ki evlilik gerçekleştirmiş boşanmış olan bayanlar aslına bakarsanız bir erkek ile olan ilişkilerinden çıktıklarından ötürü yeniden manevi anlamda kendilerini doldurmak istiyorlar. Bildiğiniz gibi ki bayanlar her yaşta duygusal canlılardır.

Bu sebepten ötürü devamlı olarak duygusal olarak etkileşimde olabileceği birini ararlar. Boşanmış olmaları bu durumu katiyen değiştirmez. Bu sebeple bu bayan arkadaşlarımız boşandıktan sonrasında duygusal olarak, manevi anlamda bir boşluğa düşerler. Bu boşluğu doldurmak için de biz gibi arkadaşlık ve evlilik sitelerine girerek hakkaten kendilerine yeterli bir dost, bir sevgili arayış içine girerler. Birtakım evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayan arkadaşlarımız yeniden evlenebilecekleri bir erkek ararken bazıları ise katiyen yeniden evlenmeyi düşünmüyor. Bu bayan arkadaşlarımız sadece dost olabilecekleri erkeklerle sevgili olmak istiyor.

Dul Bayanların, Hanımefendilerin Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Biliyorum ki Bir an öncesinde hanımefendilerin, kızların cep telefonu veya WhatsApp numaralarını alarak İlişkilerinizi ilerletmek istiyorsunuz. Fakat biliyorsunuz ki ki bir hanımdan cep telefonu veya WhatsApp numarasını almak hiç basit değildi… Bu bayan arkadaşlarımıza birazcık itimat vermeniz gerekiyor. Bilhassa aradığınız bayan dul kadın ise işiniz daha zor diyebilirim. Bu sebeple bu bayanlar daha öncesinde çoğu zaman bir erkekten kazık yemiş oluyorlar. Ve tabii ki hal bu şekilde olunca da Bir sonraki ilişkilerinde güvenmek mevzusunda büyük sorun yaşayabiliyorlar.

Bu aşamada sizin yapmanız gerekmekte olan tek şey bayan arkadaşlarımıza hakkaten güvenilir bir insan olduğunuzu ispatlamak. Bu bayan arkadaşlarımızın bir bir çok aldatılmış oluyor. Bunuda bana gönderilen ilanlardan biliyorum tabii ki. Bu sebepten ötürü erkeklere güvenme mevzusunda hakkaten zorlanıyorlar. Bu mevzuda aslen düşününce hak vermek lazım bu bayanlara. Kadın arkadaşlarımızla sevgili olacaksınız veya dost olacaksınız dikkatli olmanız gerekmekte olan ilk şey yalan söylemektir. Bu bayanlara karşı hiçbir biçimde küçük veya büyük farketmez yalan söylememelisiniz.

Bu sebeple güvenleri bir kez kırıldığı için sonrasında toparlanması fazla zor oluyor. İnsanların kafasında hep şu oluyor; şayet küçük bir yalan bile olsa söylüyorsa bunun daha büyüğünü de söylemiş olabilir. Veya insanı kafasında şu sual oluşuyor; acaba daha ne Yalanlar söylemiş oldu de ben yakalayamadım?

Bu gibi bir fazla fikir bayan arkadaşlarımızı fazla yoruyoruz. Bu sebepten ötürü da bu biçim erkeklerle ilişkilerini devam ettirmeye veya konuşmayı sürdürmeyi düşünmüyorlar. Fakat şayet bu bayanlara karşı dürüst olursanız hakkaten fazla şey kazanırsınız.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.