Ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : Ocak 30, 2019
0
919

Reel hayatta çok fazla aktif olmayan insanlar birileri ile ilişki içerisine girmek,aşık olmak,sevmek ve sevilmek için biraz çekingen olurlar.Özellikle de,ciddi bir evlilik yapmak üzere kendilerini artık hazır hissedenler hayatına alacakları bayan arkadaş ile konuşmak için can atarlar.Ama reelde bu olay biraz zordur.Bir kadına gidip, ” selam ben seninle evlenmek istiyorum ” demek son derece zordur.Yani bunu becerebilen zaten çok az insan vardır.Ama sanal ortamda bu biraz daha kolaydır.Çünkü klavye başında bir bayanla konuşmak reel hayata göre daha az medeni cesaret gerektirir.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ciddi evlilik düşünen tesettürlü,türbanlı,kapalı bayanlar özellikle daha çok sitemizi ziyaret ediyorlar.Ülkenin her şehrinden,her ilçesinden sitemize bay ve bayan arkadaşlar geliyor.Siz de şansınızı ücretsiz ve üyeliksiz olarak bu sitede değerlendirebilirsiniz.Bizim sayemizde bir izdivaç gerçekleşirse son derece multu olacağımızı söylemek isteriz.Herkese Bol şans.!

Masal;

Selam.Adım gibi masallar diyarında bir evlilik istiyorum.Daha önce 2 kere erkek arkadaşım oldu ama ciddi bişey yaşamadık.Yaşım 22 oldu ve artık evlenmek istiyorum.25 ile 35 yaş arası olan erkekler daha çok ilgimi çeker.Samsunluyum ama istanbulda yaşıyorum.Babam vefat etti.Annemle ben varız sadece.Annemde artık evlen evlen deyip duruyor.Annemin demesi önemli değil ben kendim artık gerçekten evlenmek istiyorum.

Erkekler hakkında çok fazla şey bilmem.Daha önce hiç bir erkekle cinsel ilişkim falan olmadı.Yani evleneceğim adam beni kendi yetiştirecek.Açıkcası elinde büyütmek gibi bişey olacak.Bana saf salak muamelesi yapmayacak insanlar yazabilir sadece.Benimle dalga geçecek tipler benden uzak dursunlar.

Arama
samsun bayan sitesi,

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here