Tamamen Ücretsiz Evlilik İlanları

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 1, 2022
0
530

İyi akşamlar arkadaşlar bayan arkadaş istiyorum diyen var mı? Ciddi söylüyorum varsa hemen gelin sevgili olalım ya Yeter artık bıktım benimde artık bir sevgilim olmasını istiyorum. Aslen gaziantepliyim Şu anda İstanbul’da yaşıyorum. 1.63 boyunda kumral üniversite mezunu sigara ve alkol kullanmayan, bekar, ikizler burcu, 52 kilo, fıstık gibi oldukça bakımlı beden olarak ince yapılı bir bayanım.

İstanbul’da şu anda bir eczanede çalışıyorum. Minyon tipli hanım hanımcık bir bayanım. Dürüst ve samimi insanlardan çok ama çok hoşlanıyorum. Hele bir de güzel yüzlü esprili espri yapmasını bilen ortamda konuşmasını bile bir erkek arkadaşım olsun daha da herhalde bu hayatta hiçbir şey istemem herhalde…

Sahtekar insanların ve yalancıların içerisinde Kala kala artık kendimi kaybettim. Bu yüzden sahtekar ve yalancı insanlardan nefret ediyorum. Eğlenmek mi seyahat etmek, tatile çıkmak , alışveriş yapmak , yemek yapmak ,müzik dinlemek gibi keyif aldığım bir sürü şey var. Etrafında pozitif enerji saçan arkadaşları ve akrabaları tarafından çok sevilen bir bayanım.

Bu aralar İngilizcemide epey bir geliştirdim. Yani Bir tane daha dil bileceğim artık. Söylediklerime uygun olan uzun boylu , sıska olmayan aklı başında bir erkek arkadaş arıyorum. Amacım kesinlikle ama kesinlikle evlenmek değil. Öncelikle tanışmak ve birbirimizi tanımak uygun olup olmadığımızı keşfetmek istiyorum. Daha sonrasında evlilik konusunu ilerleyen zamanlarda belki anlaşabilirsek otururuz karşılıklı olarak konuşuruz. Aradığım adaylar öncelikle lütfen kendilerine detaylı bir şekilde bana tanıtır larsa hangi şehirde yaşadıklarını yaşında boyunu kilonu her şeylerini yazarlarsa çok sevinirim.

➡️ Bayan Arkadaş Numarası İstiyorum

İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den Bursa’dan Antalya’dan gaziantep’ten Diyarbakır’dan Adana’dan Konya’dan hatay’dan mersin’den muğla’dan Aydın’dan kayseri’den ve ülkemizin diğer Bütün il ve ilçelerinden bayan arkadaş telefon numaraları istiyorum ya da arıyorum diyorsanız internet sitemiz içerisinde bulma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Hayat arkadaşı arayan bayanlar, evlenmek isteyen bayanlar, sevgili arayan bayanlar, dost arayan sırdaş arayan bayanlar , olgun ve dul kadınlar, bir zengin bayanlar, türbanlı ve tesettürlü birbirinden güzel kızlar, genç sevgili arayan yaşlı bayanlar, orta yaş bayanlar, 30 yaş 40 yaş 50 yaş bayanlar, 60 yaş üstü 70 yaş üstü evlilik düşünen sevgili arayan erkek arkadaş arayan bayanlar cep telefonu numaraları ve WhatsApp grupları ile erkeklerle iletişime geçerek internet sitemiz içerisinde amacına uygun bir şekilde sevgili bulabilir ve ciddi ve İslami evlilik bile gerçekleştirebilirler.

➡️ Dul, Olgun ve Zengin Bayan Arkadaş Telefon Numarası İstiyorum

İnternet sitemiz içerisinde Özellikle de dul kadınlara inanılmaz bir ilgi gösterilmektedir. Bu sebepten dolayı bulunduğunuz il yada ilçe neresi olursa olsun kendinize dul olgun zengin bir bayan arkadaş telefon numarası bulabilirsiniz. Erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların telefonlarını istiyorum diyen erkekler için oluşturduğumuz bu bölümü tamamen ücretsiz ve üye olmadan kullanabilirsiniz.

Zengin bayanların telefon numaralarını arıyorum ya da istiyorum diyorsanız Hemen şimdi harekete geçerek sitemize yorum gönderebilir ve internet sitemizin “zengin bayan arkadaş arama ve bulma cep telefonu numaraları ve WhatsApp grupları” bölümünü ziyaret ederek bulunduğunuz şehirden kendinize ekonomik durumu iyi olan emekli dul olgun ve zengin bir bayan arkadaş bulabilirsiniz.

➡️ Türbanlı Tesettürlü Kapalı Bayan Arkadaş Telefon Numarası İstiyorum

Google arama motoru üzerine Türbanlı bayan arkadaş telefon numarası arıyorum, tesettürlü bayanların WhatsApp gruplarını bulmak istiyorum, diyorsanız sitemiz içerisinde sevgili arayan türbanlı ve tesettürlü bayanlarla iletişime geçmenizi tavsiye edebiliriz. İnternet sitemiz Türkiye’den değil dünyanın bütün ülkelerinden ve eyaletlerinden türbanlı ve tesettürlü bayanlar tarafından ziyaret edilmektedir.

Suriyeli dul bayanlar, Arap kadınlar ve İranlı bayanlar gibi birçok türbanlı tesettürlü hanımefendi ile cep telefonu numaraları alarak WhatsApp üzerinden pratik bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Türbanlı kadın telefon numarası arıyorum, Suriyeli bayan telefon numaraları istiyorum diyorsanız sitemiz içerisinde ufak bir araştırma yaparak bulunduğunuz şehirden ya da size en yakın olan bir eyaletten kendinize uygun türbanlı ve tesettürlü hanımefendilerin cep telefonu numaralarını alabilir ve kendileri ile rahat bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here