Bayan Arkadaş İlanları

Bu site Tamamıyla bayan ve erkek arkadaşlarımızın ilanları üstüne açılmıştır. Artık sen de aman üf sıkıldım artık kendime bir hayat arkadaşı arıyorum, tertipli bir hayatım olsun ve güzel giden bir arkadaşlığım olsun istiyorsan asla bu sitede aradığın arkadaşlığa kavuşabilirsin. Fakat tabii ki güzel bir arkadaşlık sahibi olmak ve bu arkadaşlığı devam ettirmek büyük bir emek ve emek istiyor. Ek olarak bu konuda sabırlı olmanız gerekiyor. İlan verdiğiniz anda veya yorum gönderdiğiniz anda size hemen 50 tane bayan arkadaşımız yorum yazacak veya sizinle tanışmak isteyecek diye bir kaide yok.

Kadın Arkadaş İlanlar Arkadaşlık Türkiye


Birtakım erkek arkadaşlarımız o denli sabırsızlar ki yorum yaptıklarımda ertesi güne kadar yanıt gelmediyse hemen bizlere isyan mesajları atıyorlar. bayanların bu siteye yeniden yeniden ziyaret etmesi b gönderdiğiniz yorumları veya ilanları kontrol etmeleri elbetteki bir süreç istiyor. bayan arkadaşlarımız her an ekranlarını başında sitemizi açık bir şekilde f5 tuşuna basarak gelecek olan yorumları beklemiyorlardı tabii ki. Herkesin bir yaşamı ve işi gücü var.

Bu sebepten dolayı uygun son derece veya fırsat buldukça sitemizi ziyaret ediyorlar. Doğrusu göndermiş olduğunuz yorumun altına yedi gün sonrasında da yanıt gelebilir, 3 hafta sonrasında da yanıt gelebilir. ek olarak sitemize binlerce insan giriyor ve sitemizde binlerce insanın ilanı ve yorumu bulunuyor. Hepimiz kendine uygun olan arkadaşı ve eşi arıyor. bu sebepten dolayı çok kısa zaman içinde hemen kendinize bir kız arkadaş veya erkek arkadaş bulamayabilirsiniz.

Sonuçta biz, sizlerden herhangi bir şey için ücret veya para talep etmiyoruz. Size iki gün içinde veya 3 gün içinde kendinize kız arkadaş veya eğlenebileceğiniz bir bayan bulacaksınız diye herhangi bir vaatte bulunmuyoruz. Tamamıyla üye olmadan ücretsiz bir şekilde ve ücretsiz bir şekilde sitemize giriyor, İlan gönderiyor veya yorum yapıyorsunuz. Kısmetimizde veya kaderinizde ne zaman biriyle tanışmak var ise o zaman tanışırsınız.

Kadın Arkadaş İlanı Vermek İstiyorum


Sitemize sınırsız olarak isteyen hepimiz ilan gönderebilir. Bunun için herhangi bir engelleme yapmadık. Sitemizde 19 yaşlarında evlenmek isteyen bayan da var 55 yaşlarında kendine erkek arkadaş arayan bayan da var. hem yaş aradığımız hem de ilanların geldikleri bölge bakımından son derece çeşit çeşit bir sitedir burası. Tam da bu nedenden ötürü aradığınız kişiye bu sitede bulma şansınız çok yüksektir. Haddinden çok uzun süre süresince yalnız kalmayı hiçbir bayan Dünyada hiçbir erkek istemez. Bizde bu biçim ihtiyacınız olan şeyleri göz önünde bulundurarak bu şekilde bir site oluşturduk.

Umarız sitemizde güzel arkadaşlıklar edinebilir ve çok tatlı, mükemmel arkadaşlıkları bu site yardımıyla elde edebilirsiniz. ek olarak sitemize göndereceğiniz olan yorumlarda kendinizden ne kadar çok bilgi verirseniz o denli iyi olacaktır. şu sebeple bayan arkadaşlığımızın bizlere göndermiş oldukları şikayetlerden birkaçı da bununla ilgili. İnsanlar sizin nasıl biri olduğunuzu veya nasıl bir hayata sahip olduğunuzu bilemiyorlar. Bu sebepten ötürü da sizlere geri dönüş yapmamayı tercih ediyorlar. Bizlere, özellikle gelen yorumların daha çok detay ve bilgi vermesi konusunda ricada bulunuyorlar. Ikimiz de bu tarz şeyleri sizlere uyarı olarak her yazının içerisinde geçiriyoruz. tüm bu tarz şeyleri göz önünde bulundurarak yorum yapmış olursanız bence hem kendiniz için hem de sizin hakkınızda bilgi edinmek isteyen bayan arkadaşlarımız için çok daha iyi olacaktır.

 

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.