Bayan Arkadaş İlanları

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 6, 2019
0
524

Bu site tamamen bayan ve erkek arkadaşlarımızın ilanları üzerine açılmıştır. Artık sen de aman üf sıkıldım artık kendime bir hayat arkadaşı arıyorum, düzenli bir hayatım olsun ve güzel giden bir ilişkim olsun istiyorsan kesinlikle bu sitede aradığın ilişkiye kavuşabilirsin. Ancak tabii ki güzel bir ilişki sahibi olmak ve bu ilişkiyi devam ettirmek büyük bir çaba ve emek istiyor. Ayrıca bu konuda sabırlı olmanız gerekiyor. İlan verdiğiniz anda ya da yorum gönderdiğiniz anda size hemen 50 tane bayan arkadaşımız yorum yazacak ya da sizinle tanışmak isteyecek diye bir kural yok.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bayan Arkadaş İlanlar Arkadaşlık Türkiye


Bazı erkek arkadaşlarımız o kadar sabırsızlar ki yorum yaptıklarımda ertesi güne kadar cevap gelmediyse hemen bizlere isyan mesajları atıyorlar. bayanların bu siteye tekrar tekrar ziyaret etmesi b gönderdiğiniz yorumları ya da ilanları kontrol etmeleri elbetteki bir süreç istiyor. kadın arkadaşlarımız her an ekranlarını başında sitemizi açık bir şekilde f5 tuşuna basarak gelecek olan yorumları beklemiyorlardı tabii ki. Herkesin bir hayatı ve işi gücü var.

Bu yüzden müsait oldukça ya da fırsat buldukça sitemizi ziyaret ediyorlar. Yani göndermiş olduğunuz yorumun altına bir hafta sonra da cevap gelebilir, 3 hafta sonra da cevap gelebilir. ayrıca sitemize binlerce insan giriyor ve sitemizde binlerce insanın ilanı ve yorumu bulunuyor. Herkes kendine uygun olan arkadaşı ve eşi arıyor. bu yüzden çok kısa zaman içerisinde hemen kendinize bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulamayabilirsiniz.

Sonuçta bizler, sizlerden herhangi bir şey için ücret ya da para talep etmiyoruz. Size iki gün içerisinde ya da 3 gün içerisinde kendinize kız arkadaş ya da eğlenebileceğiniz bir kadın bulacaksınız diye herhangi bir vaatte bulunmuyoruz. Tamamen bedava ve ücretsiz olarak sitemize giriyor, İlan gönderiyor ya da yorum yapıyorsunuz. Kısmetimizde ya da kaderinizde ne zaman biriyle tanışmak varsa o zaman tanışırsınız.

Bayan Arkadaş İlanı Vermek İstiyorum


Sitemize sınırsız olarak isteyen herkes ilan gönderebilir. Bunun için herhangi bir kısıtlama yapmadık. Sitemizde 19 yaşında evlenmek isteyen bayan da var 55 yaşında kendine erkek arkadaş arayan kadın da var. hem yaş aradığımız hem de ilanların geldikleri bölge açısından oldukça çeşitli bir sitedir burası. Tam da bu sebepten dolayı aradığınız kişiye bu sitede bulma şansınız çok yüksektir. Uzun süre boyunca yalnız kalmayı hiçbir kadın Dünyada hiçbir erkek istemez. Bizde bu tarz ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak böyle bir site oluşturduk.

Umarız sitemizde güzel vakit geçirebilir ve çok tatlı, harika arkadaşlıkları bu site sayesinde elde edebilirsiniz. ayrıca sitemize göndereceğiniz olan yorumlarda kendinizden ne kadar çok bilgi verirseniz o kadar iyi olacaktır. çünkü kadın arkadaşlığımızın bizlere göndermiş oldukları şikayetlerden birkaçı da bununla alakalı. İnsanlar sizin nasıl biri olduğunuzu ya da nasıl bir hayata sahip olduğunuzu bilemiyorlar. Bundan dolayı da sizlere geri dönüş yapmamayı tercih ediyorlar. Bizlere, özellikle gelen yorumların daha çok ayrıntı ve bilgi vermesi konusunda ricada bulunuyorlar. Biz de bunları sizlere uyarı olarak her makalenin içinde geçiriyoruz. bütün bunları göz önünde bulundurarak yorum yaparsanız bence hem kendiniz için hem de sizin hakkınızda bilgi edinmek isteyen bayan arkadaşlarımız için çok daha iyi olacaktır.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here