Bayan Arkadaş Evlilik İlanı Verenler

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 3, 2019
0
432

Evlenmek neredeyse herkesin hayalidir. Zaten küçüklükten beri hepimizin okul cart curt sonra iş hayatı derken sonunda da evliliğe bağlı şekilde yaşıyoruz. Hepimizin zihinlerine daha küçük yaşlardan itibaren büyüdüğümüz de evlenmek düşüncesi yerleştiriliyor. Bu yüzden hepimiz Eni sonu evlilik yapma düşüncesinde oluyoruz. hatta bazen evlenmek düşüncesini bizlere o kadar çok baskı altında yerleştiriyorlar ki belirli bir yaşa geldikten sonra evlenemeyeceğiz diye korkmaya bile başlıyoruz. Ki bu inanın çok saçmadır.

Evlenmek için yaşın hiçbir önemi yoktur. Aslında evlenmek mecburi bir şey bile değildir.Evlenmeden de çok güzel hayatlar yaşayan birçok insan bulunuyor. ancak bizim toplumumuzda kültürümüz gereği Bir erkek ile herhangi bir şekilde flört ilişkinizin olması için sonunda evlenmeniz gerekiyor. Ancak zamanla çok şükür bu algı toplumumuzda kırılmıştır. Bu durum toplumumuz için gerçekten büyük bir ve köklü bir değişim olmuştur. Biz zamane gençleri geçmişte büyüklerimizin yapmış oldukları evlilik hatalarını yapmadan mutlu yuvalar kurabiliyoruz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Çünkü geçmişte insanların yeni insanlarla tanışma ve kaynaşma fırsatları şimdiki zaman kadar bulunmuyordu.bu yüzden belirli bir yaşa geldikleri zaman ya çevrelerinden ya da tanıdıklarından bir erkek ile evlendiriliyorlardı. ayrıca boşanma durumları da ters karşıladığından dolayı mutsuz da olsa yanlış bir ilişkileri de olsa kesinlikle Buna devam etmek ve susmak zorunda kalıyorlardı. Neyse ki bu durum günümüzde tamamen değişmiştir.

Bayan Arkadaş Evlenmek, Evlilik İçin

İnsanlar artık mutsuz oldukları kişilerle evliliklerini sürdürmek zorunda kalmıyorlar. Ya da 20 yaşına gelmiş olan herkes evlendirmek zorunda da kalmıyor. Tabi bu durum doğu şehirlerimizde henüz tam olarak gelişmemiş olsa da batı şehirlerimizde en azından değişmiştir. Sonuçta köklü değişimler belirli bir zaman gerektirir. Ayrıca insanlar artık evlenmeden önce karşılarındaki insanlarla sevgili olarak kendilerine ya da birbirlerini daha iyi tanıma fırsatını elde ediyorlar.

Böylece evlenmeden önce kendilerine gerçekten uygun olup olmadıklarını ya da böyle bir ilişki içerisinde ya da evlilik içerisinde mutlu olup olamayacaklarını değerlendirme fırsatını elde ediyorlar. bu dünyayı ne zaman terk edeceğimiz yada ne zaman öleceğimiz de belli değildir.bu yüzden mutsuz olacağımız ilişkilerde zaman kaybetmemek gerçekten önemlidir.Gerçekten dedikleri gibi üç günlük dünya ya üzülmeye ya da mutsuz olmaya gelmedik. bunu bilerek yaşadığımız zaman hem sağlığınız açısından hem de psikolojimiz açısından çok daha iyi oluyor. mutsuzluk beraberinde Hem maddi sıkıntıyı hem de psikolojik olarak aynı zamanda da sağlık açısından birçok problemleri de getirir.

Bayan Dost Arkadaş Arıyorum

Sitemiz aracılığı ile tanıştığınız her karşı cins ile sevgili olacaksınız ya da evleneceksiniz diye bir kural yoktur tabii ki. Bazı insanlar evlenmek yerine uzun yıllar boyunca dostluk, arkadaşlık, sırdaşlık ilişkilerinde bulunmayı tercih ediyorlar. Sitemizde bu tarz arayışlar içerisinde olan bir çok kullanıcımız da mevcuttur. Bazı insanlar evlenmeye gerçekten kötü gözle bakıyor. Bir çok insanın kafasında, algısına bilincine yerleşmiş olan bir düşünce vardır ki; evlilik aşkı öldürüyor. Aslında bize sorarsanız bu durum kesinlikle böyle değildir.

İnsanlar karşısındaki insanı sürekli olarak kandırma çabasına giriyorlar. Bu yüzden insanlar ilk olarak sevgilik ya da flört aşamasındayken kendilerini başka bir insanmış gibi tanıtmayı tercih ediyorlar. Evlenene kadar da rol yapmayı sürdürüyorlar. Evlendikten sonra da nasıl olsa evlendik diyerek eni sonu gerçek kimlikleri ortaya çıkıyor. Hal böyle olunca da evlilik aşkı öldürüyor diye bir cümle ortaya atılıyor.

Halbuki insanlar ilişkilerin en başından beri dürüst olsalar ve göründükleri gibi olsalar ya da oldukları gibi görünseler bu tarz problemler ortaya çıkmayacaktır. İşte bunu bilen ve bundan dolayı insanlara güvenmeyen bay ve bayan bir çok insan evlenmek yerine bir ömür birlikte geçirebileceği arkadaş arıyor.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here