6.4 C
Türkiye
Çarşamba, Mart 22, 2023

Buy now

spot_img

Bayan Arkadaş Evlilik İlanı Verenler

Evlenmek neredeyse her insanın hayalidir. Esasen küçüklükten beri hepimizin okul cart curt sonrasında iş yaşamı derken sonunda da evliliğe bağlı biçimde yaşıyoruz. Hepimizin zihinlerine daha minik yaşlardan başlayarak büyüdüğümüz de evlenmek düşüncesi yerleştiriliyor. Bu sebepten tamamımız Eni sonu evlilik yapma düşüncesinde oluyoruz. belkide kimi zaman evlenmek düşüncesini bizlere o denli fazla baskı altında yerleştiriyorlar ki belirli bir yaşa ulaştıktan sonra evlenemeyeceğiz diye korkmaya dahi başlıyoruz. Ki bu emin olun fazla saçmadır.

Evlenmek için yaşın hiçbir önemi yoktur. Aslına bakarsak evlenmek mecburi bir şey dahi değildir.Evlenmeden de fazla güzel hayatlar yaşayan pek çok insan bulunuyor. fakat bizim toplumumuzda kültürümüz gereği Bir erkek ile herhangi bir halde flört ilişkinizin olması için sonunda evlenmeniz gerekiyor. Fakat zaman içinde fazla şükür bu idrak toplumumuzda kırılmıştır. Bu durum toplumumuz için hakikaten büyük bir ve köklü bir değişiklik olmuştur. Biz zamane gençleri geçmişte büyüklerimizin yapmış oldukları evlilik hatalarını yapmadan mutlu yuvalar kurabiliyoruz.

Bu sebeple geçmişte insanların yeni insanlarla tanışma ve kaynaşma fırsatları şimdiki vakit kadar bulunmuyordu.bu sebepten dolayı belirli bir yaşa geldikleri vakit ya çevrelerinden veya tanıdıklarından bir erkek ile evlendiriliyorlardı. ek olarak boşanma durumları da ters karşıladığından ötürü mutsuz da olsa doğru olmayan bir ilişkileri de olsa katiyen Buna devam etmek ve susmak mecburiyetinde kalıyorlardı. Her neyse ki bu durum günümüzde Tamamıyla değişmiştir.

Kadın Dost Evlenmek, Evlilik İçin

İnsanlar artık mutsuz oldukları şahıslarla evliliklerini sürdürmek mecburiyetinde kalmıyorlar. Veya 20 yaşına gelmiş olan hepimiz evlendirmek mecburiyetinde da kalmıyor. Doğal olarak bu durum doğu şehirlerimizde hemen hemen tam olarak gelişmemiş olsa bile batı şehirlerimizde hiç olmazsa değişmiştir. Sonuçta köklü varyasyonlar belirli bir vakit gerektirir. Ek olarak insanlar artık evlenmeden öncesinde karşılarındaki insanlarla sevgili olarak kendilerine veya birbirlerini daha iyi tanıma fırsatını elde ediyorlar.

Böylelikle evlenmeden öncesinde kendilerine hakikaten elverişli olup olmadıklarını veya bu şekilde bir ilişki içinde veya evlilik içinde mutlu olup olamayacaklarını değerlendirme fırsatını elde ediyorlar. bu dünyayı ne vakit terk edeceğimiz veya ne vakit öleceğimiz de belli değildir.bu sebepten dolayı mutsuz olacağımız ilişkilerde vakit kaybetmemek hakikaten {önemlidir}.Hakikaten dedikleri gibi üç günlük dünya ya üzülmeye veya mutsuz olmaya gelmedik. bunu bilerek yaşadığımız vakit hem sağlığınız bakımından hem de psikolojimiz bakımından fazla daha iyi oluyor. mutsuzluk bununla beraber Hem maddi sıkıntıyı hem de psikolojik olarak hem de da sıhhat bakımından pek çok sorunları de getirir.

Bayan Dost Arkadaş Arıyorum

Sitemiz aracılığı ile tanıştığınız her karşı cins ile sevgili olacaksınız veya evleneceksiniz diye bir kaide yoktur tabii ki. Birtakım insanlar evlenmek yerine uzun seneler süresince dostluk, arkadaşlık, sırdaşlık ilişkilerinde bulunmayı tercih ediyorlar. Sitemizde bu biçim arayışlar içinde olan bir fazla kullanıcımız da mevcuttur. Birtakım insanlar evlenmeye hakikaten kötü gözle bakıyor. Bir fazla insanoğlunun kafasında, algısına bilincine yerleşmiş olan bir fikir vardır ki; evlilik aşkı öldürüyor. Aslına bakarsak bizlere sorarsanız bu durum katiyen bu şekilde değildir.

İnsanlar karşısındaki insanı devamlı olarak kandırma çabasına giriyorlar. Bu sebepten insanlar ilk önce sevgilik veya flört aşamasındayken kendilerini daha farklı bir insanmış gibi tanıtmayı tercih ediyorlar. Evlenene kadar da rol yapmayı sürdürüyorlar. Evlendikten sonrasında da nasıl olsa evlendik diyerek eni sonu gerçek kimlikleri meydana geliyor. Hal bu şekilde olunca da evlilik aşkı öldürüyor diye bir cümle ortaya atılıyor.

Oysa insanlar ilişkilerin en başından beri dürüst olsalar ve göründükleri gibi olsalar veya oldukları gibi görünseler bu biçim problemler ortaya çıkmayacaktır. İşte bunu bilen ve bundan ötürü insanlara güvenmeyen bay ve hanımefendi bir fazla insan evlenmek yerine bir yaşam beraber geçirebileceği dost arıyor.

Burcu
Burcu
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,743TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler