Bayan Arkadaş Evlilik İlanı Verenler

Evlenmek neredeyse her insanın hayalidir. Aslında küçüklükten beri hepimizin okul cart curt sonrasında iş yaşamı derken sonunda da evliliğe bağlı biçimde yaşıyoruz. Hepimizin zihinlerine daha küçük yaşlardan başlayarak büyüdüğümüz de evlenmek düşüncesi yerleştiriliyor. Bu sebepten tamamımız Eni sonu evlilik yapma düşüncesinde oluyoruz. belkide kimi zaman evlenmek düşüncesini bizlere o denli çok baskı altında yerleştiriyorlar ki belirli bir yaşa ulaştıktan sonra evlenemeyeceğiz diye korkmaya dahi başlıyoruz. Ki bu emin olun çok saçmadır.

Evlenmek için yaşın hiçbir önemi yoktur. Aslına bakarsak evlenmek mecburi bir şey dahi değildir.Evlenmeden de çok güzel hayatlar yaşayan pek çok insan bulunuyor. fakat bizim toplumumuzda kültürümüz gereği Bir erkek ile herhangi bir şekilde evlilik arkadaşlığınızın olması için sonunda evlenmeniz gerekiyor. Fakat zaman içinde çok şükür bu idrak toplumumuzda kırılmıştır. Bu durum toplumumuz için gerçekten büyük bir ve köklü bir değişiklik olmuştur. Biz zamane gençleri geçmişte büyüklerimizin yapmış oldukları evlilik hatalarını yapmadan mutlu yuvalar kurabiliyoruz.

Bu sebeple geçmişte insanların yeni insanlarla tanışma ve kaynaşma fırsatları şimdiki zaman kadar bulunmuyordu.bu sebepten dolayı belirli bir yaşa geldikleri zaman ya çevrelerinden veya tanıdıklarından bir erkek ile evlendiriliyorlardı. ek olarak boşanma durumları da ters karşıladığından ötürü mutsuz da olsa yanlış bir arkadaşlıkları de olsa asla Buna devam etmek ve susmak mecburiyetinde kalıyorlardı. Her neyse ki bu durum günümüzde Tamamıyla değişmiştir.

Kadın Arkadaş Evlenmek  Evlilik İçin

İnsanlar artık mutsuz oldukları kişilerle evliliklerini sürdürmek mecburiyetinde kalmıyorlar. Veya 20 yaşına gelmiş olan hepimiz evlendirmek mecburiyetinde da kalmıyor. Doğal olarak bu durum doğu şehirlerimizde hemen hemen tam olarak gelişmemiş olsa bile batı şehirlerimizde hiç olmazsa değişmiştir. Sonuçta köklü varyasyonlar belirli bir zaman gerektirir. Ek olarak insanlar artık evlenmeden öncesinde karşılarındaki insanlarla sevgili olarak kendilerine veya birbirlerini daha iyi tanıma fırsatını elde ediyorlar.

Böylelikle evlenmeden öncesinde kendilerine gerçekten uygun olup olmadıklarını veya bu şekilde bir arkadaşlık içinde veya evlilik içinde mutlu olup olamayacaklarını değerlendirme fırsatını elde ediyorlar. bu dünyayı ne zaman terk edeceğimiz veya ne zaman öleceğimiz de belli değildir.bu sebepten dolayı mutsuz olacağımız arkadaşlıklarda zaman kaybetmemek gerçekten {önemlidir}.Gerçekten dedikleri gibi üç günlük dünya ya üzülmeye veya mutsuz olmaya gelmedik. bunu bilerek yaşadığımız zaman hem sağlığınız bakımından hem de psikolojimiz bakımından çok daha iyi oluyor. mutsuzluk bunun yanı sıra Hem maddi sıkıntıyı hem de psikolojik olarak hem de da sıhhat bakımından pek çok sorunları de getirir.

Bayan Dost Arkadaş Arıyorum

Sitemiz aracılığı ile tanıştığınız her karşı cins ile sevgili olacaksınız veya evleneceksiniz diye bir kaide yoktur tabii ki. Birtakım insanlar evlenmek yerine uzun seneler süresince dostluk, arkadaşlık içerisinde bulunmayı tercih ediyorlar. Sitemizde bu biçim arayışlar içinde olan bir çok kullanıcımız da mevcuttur. Birtakım insanlar evlenmeye gerçekten kötü gözle bakıyor. Bir çok insanın kafasında, algısına bilincine yerleşmiş olan bir fikir vardır ki; evlilik aşkı öldürüyor. Aslına bakarsak bizlere sorarsanız bu durum asla bu şekilde değildir.

İnsanlar karşısındaki insanı devamlı olarak kandırma çabasına giriyorlar. Bu sebepten insanlar ilk önce sevgilik veya evlilik aşamasındayken kendilerini daha farklı bir insanmış gibi tanıtmayı tercih ediyorlar. Evlenene kadar da rol yapmayı sürdürüyorlar. Evlendikten sonrasında da nasıl olsa evlendik diyerek eni sonu gerçek kimlikleri meydana geliyor. Hal bu şekilde olunca da evlilik aşkı öldürüyor diye bir cümle ortaya atılıyor.

Oysa insanlar arkadaşlıkların en başından beri dürüst olsalar ve göründükleri gibi olsalar veya oldukları gibi görünseler bu biçim problemler ortaya çıkmayacaktır. İşte bunu bilen ve bundan ötürü insanlara güvenmeyen bay ve bayan bir çok insan evlenmek yerine bir hayat arkadaşı arıyor.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.