İnternetten Bayan Arkadaş VE Kız Ayarlama

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 20, 2019
0
803

Sizler için oluşturduğumuz bu bölümde “bayan arkadaş ayarlama, kız arkadaşı ayarlamak, sevgili ayarlamak” konularında bilgiler vermek istiyorum. Öncelikle; internetten kız arkadaşı ayarlayabilmek için tamamen dürüst ve yalansız bir insan olduğunuzu bizlere kanıtlamanız gerekmektedir. Çünkü biliyorsunuz ki internet ortamı çok enteresan bir şeydir. Klavye başına geçip delikanlılık yapan binlerce erkekle karşı karşıya geliyoruz. Normalde hayattan hiçbir şekilde nasibini almamış, hayatı boyunca hiçbir konuda başarılı olamamış bir insan buraya geldiğinde kendisini küheylan kesilmiş bir şekilde buraların kralı zannediyor. Bu son derece yanlış bir yaklaşımdır. İnternetten kız arkadaşı ayarlamak ya da bayan arkadaş ayarlamak için öncelikle dürüst olmanız gerekir. Nerede yaşadığınız, nasıl bir insan olduğunuz, nelerden hoşlandığınız, hobileriniz, fobileriniz sevdiğiniz ve sevmediğiniz konular hakkında tamamen dürüst davranmalısınız. Çünkü dürüstlük her zaman kazanır. Özellikle de ikinci bir evlilik gerçekleştirmek isteyen dul bayanlar bir erkekten tek bekledikleri şey dürüstlüktür. Çünkü daha önce evlenmiş ve boşanmış olan bir kadının ikinci bir evliliği gerçekleştirebilmesi için karşısındaki erkeğe kelimenin tam anlamı ile güvenmesi gerekir. Ancak, sizler burada yalan söylerseniz ve kadınlara karşı dürüst davranmazsınız eninde sonunda bu yalanlarımız ortaya çıkacaktır ve başlamadan ilişkiniz bitmiş olacaktır. Gerçek ve anlamlı bir ilişki yaşamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken şey yalansız bir dürüst delikanlı bir insan olmaktır.

Ortamlarda kız arkadaş ayarlama

Örneğin bir bara gittiniz diyelim. Barda biliyorsunuz ki herkeze alkol aldığı ve deli gibi eğlenmiş. Gece kulüplerde hangi bir şekildedir. Barda karşınızda gözünüze kestirdiniz bir kızla tanışmak ve onunla güzel bir ilişki yaşamak ve sevgili olmak istiyorsunuz. Bu konuda da yaklaşımlarınıza çok dikkat etmelisiniz. İşte sizde burada bahsetmek istediğim şey şudur sevgili arkadaşlar. Reel yani gerçek hayatınızda bir kadınla nasıl konuşamıyorsanız burada da o kadınla konuşurken çok dikkatli olmanız gerekir. Çünkü kadınlar kırılgan naif bir teşekkür. Bir çiçeği dalından koparmak ise çok yanlış bir olaydır. Bu nedenle bara gittiğinizde eğer alkolü çok fazla kaçırıp saçma sapan hareketler yaparsanız o akşam olmadan o bayanla dışarıya çıkmanız neredeyse imkansız bir hale gelir değil mi?

İşte bu sebepten dolayı internet ortamında karşınızdaki kadını görmüyorsunuz diye çok fazla rahat davranmayın. Çünkü karşınızdaki kadın her ne kadar size onlar görünmüyor olsa bile ilişkiniz ciddiye bindiğinde buluşma talebimizi kabul etmeyecektir. Ciddi bir ilişki içerisinde olduğun zaman o kadınla aynı masaya oturup yüzüne bakacağınızı kesinlikle unutmayın. Söylemiş olduğunuz yalanların ve diğer konuların ortaya çıkması ile beraber size sonuna kadar güvenmiş olan ve internetten zorla ayarladığınız bir kızla artık ayrılık yolunda ilk adımlar atarsınız herhalde.!

İnternetten kız arkadaş bulma

İnternetten kız arkadaş bulmak, internetten sevgili bulmak, internetten olgun bayanlarla bir bayanlarla evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü kadınlarla tanışmak için hemen tek yapmanız gereken şeyi aşağıdaki yorum bölümünden kendinizi detaylı bir şekilde dürüst ve güvenilir olarak tanıtmaktır.

İnternetten kız arkadaş bulmak için ne yapmanız gerekir? Size hemen bununda cevabını vereyim;

Öncelikle internetten kız arkadaş bulmak için Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarını kullanmaktan vazgeçmelisiniz. Çünkü sosyal medya hesaplarında artık çok fazla güvenilir bayan kalmadı ne yazıkki. Bu nedenle, bayanlar artık arkadaşlık sitelerini daha fazla tercih ediyorlar. Türkiye Cumhuriyeti’nde tefecisinden tutun dolandırıcısına kadar herkes sosyal medya hesabını kullanıyor. Bu nedenle artık gerek erkekler olsun gerek bayanlar olsun sosyal medya hesaplarında ki insanlara ne yazık ki güvenmiyorlar. Bizim sitemizde canlı kameralı sesli ve görüntülü sohbet panelinde bayanlar ve erkeklerle karşılıklı olarak yüzyüze görüşme sağlayabileceğiniz için, canlı bayan arkadaşlarla profil resmi olan kızlarla ilanları ile görüşebileceğiniz için öyle bir problem ortadan kalkmış oluyor.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here