Avcılarda Erkek Arayan Dul Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Şubat 17, 2020
0
861

Biliyorsunuz ki İstanbul çok fazla nüfusa sahip olan kalabalık bir şehrimizdir. Bu nedenle bu şehirde kendinize erkek arkadaş arayan, sevgili arayan ya da evlenmek isteyen, koca arayan-eş arayan kadınlarla tanışmanız, arkadaş olmanız çok mümkündür. Sokağa çıktığınız zaman inanın elinizi sallasanız 50’si diyebilirim. Ancak yine de eğer ki sosyal yaşantısını sırasında kendinize uygun birini bulamadıysanız hiç üzülmeyin.

Çünkü bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerinde oldukça fazla sayıda İstanbullu bayan bulunuyor. Bir şehir ne kadar kalabalık ise sizin de kendinize uygun kişi bulma şansınız o kadar çok yüksektir sonuçta. Artık insanlar çok fazla internet ortamını tercih ediyoruz. Hatta internetsiz bir yaşam düşünülemiyor diyebilirim. İstanbul’un hangi semtinde yaşıyor olursanız olun kendinize uygun kişiye bu site sayesinde de bulabilirsiniz. Sitemizde açmış olduğumuz İstanbul ile alakalı olan bütün kategorilermize bakabilir, kendinize uygun, hoşlandığınız ya da etkilendiniz kadınlarla tanışabilirsiniz.

İstanbul Avcılar Sevgili Arayan Olgun Dul Kadınlarla Tanışma

İstanbul avcılar erkek arkadaşı arayan olgun, güzel evlenmiş boşanmış kadınlar, sevgili arayan, erkek arayan dul, zengin, genç, yaşlı bayanlar başta olmak üzere bir çok farklı kategoride aradığınız kişiyi bulabiliyorsunuz. 20-25 yaş aralığında genç, bekar evlenmemiş kızlar, 25-30 aralığında olgun, evlenmiş boşanmış kadınlar, 30-40 yaş aralığında orta yaşlı, erkek arayan, sevgili arayan kadınlar, 45-65 yaş aralığında zengin, dul, erkek arayan, sevgili arayan, koca arayan yaşlı kadınlar gibi bir çok farklı kategorimiz bulunuyor.

Sizlerde kendinize uygun olan kategori seçerek kendinizi tanıtan güzel bir yazı yazarsanız kesinlikle şansınız çok yüksek olacaktır. Biliyorsunuz ki kadınlar için en önemli şey ilk tanışma anıdır. Bu nedenle eğer saçma sapan yorumlar yapmak yerine kendinizi dürüst ve güzel bir şekilde tanıtırsanız emin olun ki bu siteden eliniz boş asla çıkmazsınız. Eğer ki konuşmayı, bir kadına hitap etmeyi bilmiyorsanız o zaman şansınız çok ama çok zor diyebilirim. Bu nedenle dikkatli bir şekilde kendinizi tanıtan güzel bir yorum yazmayı unutmayın.

Avcılar Evlenmiş Boşanmış Erkek Arayan Türbanlı-Kapalı Bayanlar

Ülkemizde Çok çeşitli yaşam tarzlarına sahip, birbirinden farklı kafa yapısına sahip bir çok insan bulunuyor. Bunun yanı sıra biliyorsunuz ki bizler Müslüman bir ülkede yaşıyoruz. Bundan dolayı da başı kapalı, dinine düşkün çok sayıda kadın arkadaşımızı bulabilirsiniz. Bazı erkek arkadaşlarımız özellikle bu tarz bayan arkadaşlardan hoşlanıyorlar ve bu tarz kadınlarla sevgili olmak, birlikte olmak istiyorlar. Biz de bunu bildiğimiz için türbanlı-kapalı-tesettürlü bayan arkadaşlarımız için ayrı kategoriler oluşturmuş bulunuyoruz.

Dost arayan, sevgili arayan, erkek arayan türbanlı bayanlar, evlenmek isteyen tesettürlü kadınlar, erkek arkadaş arayan, dini nikah isteyen kapalı kızlar gibi bir çok farklı kategorimizde istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. Bazı erkekler özellikle evlenebilecekleri kızlarla konuşmak, tanışmak, kaynaşmak isterlerken bazıları ise gerek kendilerini evliliğe hazır hissetmek eklerinden gerekse evliliğin aşkın büyüsünü bozacağını inandıklarından dolayı yalnızca sevgili olabilecekleri, hayat arkadaşı olabilecekleri, dost olabilecekleri kadınlarla tanışmak istiyorlar. Sitemizde istediğiniz gibi arama yapabiliyorsunuz.

Avcılar Erkek Arayan Zengin Dullar

Gelelim hepinizin en çok merak ettiği hatta gözlerinde dolar işareti oluşturacak olan konuya. Sitemizde zengin dul bayanlar bulunuyor mu? Evet arkadaşlar bu bayanlarla da karşılaşma olasılığınız çok yüksek. Ancak bu tarz kadınlar genellikle ne kadar zengin olduklarını ilk başta sizlere belli etmiyorlar. Çünkü yalnızca paraları için, maddi durumlarından dolayı onlara değer veriyor muş gibi ya da seviyormuş gibi davranmanızı istemiyorlar. Bundan dolayı da maddi durumlarını gizleyip sizinle tanışıyorlar.

Tabii ki bu bayan arkadaşlarımızın yanı sıra ne kadar zengin olduğunu belli eden, maddi destek olmayı kabul eden, evindeki işlerle ilgilenecek aynı zamanda da kendine dost olabilecek bir erkek arayan, genç ve dinamik erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlar da bulunuyor. Herkesin birbirinden farklı amacı bulunuyor. Sonuçta hepimiz birbirimizden farklı bireyleriz. Bundan dolayı da hepimizin kafasında oluşan, hayallerini süsleyen ilişki tarzı, hayat arkadaşı birbirinden farklılık gösterebiliyor. Hepimiz isteklerimizi karşılayabilecek, arzularımızı karşılayabilecek bir hayat arkadaşı arıyoruz.

♥️ MEHTAP

Merhaba. 32 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum. Gelişim üniversitesinin orada mustafa kemal paşada ikamet ediyorum. Daha önce gerçekten çok iğrenç bir evliliğim oldu. Kesinlikle hiç uyum sağlayamadım biriyle evlenmiştim. Şimdi diyeceksiniz ki neden evlendin? Onu da şöyle açıklayayım ben 18 yaşında iken Bu insanla tanıştım. Ozamanlarda daha çok genç ve çocuk olduğundan dolayı olayları net göremiyordum. Ailem her ne kadar çok karşı çıksa da ben yine de illa evlilik diye tutturdum. Zaten evlendiğim adamda kuzenimin arkadaşıydı. Bundan dolayı bir sıkıntı olmaz, birbirimize güzel geçiniriz diye düşünüyordum. Bir gençlik heyecanı ile bu hatayı yaptım.

Ben gezmeyi, yeni yerler görmeyi çok seviyorum. Sürekli olarak sosyal aktivitelerde bulunmak da hoşuma gidiyor. Kano turu, atv turu gibi. Kendisi de evlenmeden önce benimle çok fazla sosyal aktivite de bulunuyordum. Ancak zaman içerisinde biliyorsunuz ki insanlar değişiyor. Sonrasında daha doğrusu evlendikten sonra beni eve kapattı. Hiçbir yere çıkamaz oldum. Bir de annesini başıma koydum. Kendisiyle çok yakın oturuyorduk. Bundan dolayı da ben sürekli onun annesiyle vakit geçirmek zorunda kaldım.

Kendime ait hiçbir şekilde hayatımın olmasına izin vermedim. Bunun yanı sıra kendi arkadaşlarıyla gezip Tozarken beni evde bırakıyordu süreklim. Benimle hiçbir şey paylaşmıyordu. Ben de bütün bunlara dayanamayıp üç senelik evliliğimi tek seferde bitirdim. Ancak sonrasında aileme de geri dönemedim. Çünkü ailem kendin ettin kendin buldun dediler. Bundan dolayı onlarda yüzüme kapıyı kapattı yani. Sonuç olarak İstanbul’a geldim. Daha öncesinde Kırklareli’nde yaşıyordum. İstanbul’da kendime bir iş buldum. İş yerinden bir kız arkadaşımla eve çıktık. Daha sonra baktım ki böyle hayat gerçekten çok daha güzelmiş.

Uzun bir süre bütün zamanımı kendime ayırdım diyebilirim. Yapmak istediğim ne varsa, içinde kalan ne varsa hepsini gerçekleştirdim. Sonrasında ev arkadaşım şehirdışına gitmek zorunda kaldı. Ben de şu anda burada tek başıma yaşıyorum. Bundan dolayı da artık gerçekten bana uygun olabilecek, bana hayat arkadaşı olabilecek birini istiyorum. Bunu baştan belirtmek istiyorum ki kesinlikle evliliği düşünmüyorum. Bir kere o hatayı yaptım bir daha asla yapmam. Zaten artık evlenmeye de gerek yok diye düşünüyorum. Danışacağım, sevgili olacağım daha doğrusu seveceyim insan tabii ki benimle birlikte de yaşayabiliriz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here