Ankara Erkek Arkadaş Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Ücretsiz, bedava ve resimli bayan arkadaşlık siteleri 2019-2020
Ücretsiz, bedava ve resimli bayan arkadaşlık siteleri 2019-2020

Evet arkadaşlar, neredeyse sitemize giren hepimiz, bizlerden bayanların cep telefon veya WhatsApp numaralarını istiyorlar. Hepimiz sitemizde açıkca asla cep telefon veya WhatsApp numarasını yayınlamıyoruz. Bu siteye günde on binlerce insan giriyor. Belkide bir tek Türkiye’den değil dünya üstünde bir çok ülkeden de giriş yapılıyor. Hal böyle olunca hepimiz siteye giren her insanın güvenilirliğinden veya karakterinden güvenilir olamayız. Bu nedenden ötürü kadın arkadaşlarımızın rahatsız olmaması için asla özel cep numaralarını yayınlamıyoruz.

Bu siteden ötürü kimsenin rahatsız olmasına veya şikayetçi olmasını istemeyiz. Fakat karşınızdaki bayanın cep telefon numarasını veya WhatsApp numarasını almak için siz direkt olarak isteyebilirsiniz. Bunu da karşınızdaki bayan arkadaş ile yorumlar üstünden konuşarak yapabilirsiniz. Şayet iki tarafta anlaşır ise fakat o zaman telefon numarasını paylaşabiliriz. Bunun haricinde bizlere bayanların cep telefon numarasını almak isterim diyerek mail atmanız son derece anlam ifade etmeyen olacaktır.

Ankara Erkek Arkadaş Arayan Kadın Tel No

Hepimiz Bu siteye giren insanların düşüncelerine ve önerilerine çok ehemmiyet gösteriyoruz. Bu nedenle istisnasız her mailinizi okuyoruz. Internet sitemizden ötürü kimsenin sorun çekmesini istemeyiz. Bu nedenle çoğunlukla bakılmış olduğu zaman siz değerli ziyaretçilerimizin iyiliği için olan kararlar vermeye çalışıyoruz. Ankara’da yaşayan bayanların cep telefon veya WhatsApp numaralarını almak için gerçekten birazcık emek harcamanız gerekecek.

İnsanlar cep numaralarını paylaşma konusunda pek de meraklı olmaya biliyorlar. Sonuçta devamlı olarak Ulaşabileceğiniz ve isterseniz karşınızdaki insanı rahatsız edebileceğiniz bir platformdur. Bu nedenle karşınızdaki bayanlar sizden güvenilir olmadıkları süre boyunca sizinle özel numaralarını paylaşmayacaktırlar. Bu sitede arkadaşlığınızın ilk adımlarını atıp, karşınızdaki insanın size güvenmesini sağlayabilirsiniz.

Ankara Dul Kadın Numaraları

Sitemize Cep numarasını gönderen dul bayanlar olsa bile yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi hepimiz yayınlamıyoruz. Aslında kadın arkadaşlarımız da açıkca yayınlanmasını istemiyorlar. Çünkü bir numaranın yayınlanması demek günde on binlerce insanın bu numarayı alması demek oluyor. Bu insanların içinde kadın arkadaşımızı rahatsız edecek veya istenmeyen biçimde davranacak bir çok erkek bulunuyor.

Ek olarak bir bayanın cep numarası internet üstünde yayılmış olduğu zaman gerçekten onun önünü alamazsınız. O numara yayılır da gider. Bu nedenle hanımlarda esasen pek çok yanaşmıyorlar. Fakat telefon numaralarını paylaşmadan öncesinde sizinle Feysbuk Twitter veya Instagram gibi sosyal medya hesaplarını paylaşabiliyorlar. Böylelikle özel olarak konuşmanızı bu biçim uygulamalar üstünden devam ettirebilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.