18 Yaş Üstü Arkadaşlık Siteleri

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 16, 2022
0
485

Türkiye’de 18 yaşını geçen herkes dilediği gibi kendisine arkadaş bulma konusunda özgürdür. Artık ebeveynleri tarafından karar verilmemesini isteyen ergenlik dönemini bitirmiş olan ve 18 yaşını geçmiş olan hem kızlar hem de erkekler İnternet ortamında yeni arkadaşlar bulabilmek 18 yaşında sevgili bulabilmek, 18 yaşında evlenecek bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulabilmek ve bunlara benzer birçok konuda internet teknolojisi sizi kullanmaktadır.

İnternet sitemizde 18 yaşından büyük olan herkes dilediği gibi arkadaşlık ilanları oluşturabilir ve bulundukları il ya da ilçe her neresi olursa olsun kendilerine uygun yeni arkadaşlar edinerek çevre illerini genişletebilirler.

Türkiye’de sıradan arkadaşlık sitelerinin yarısı 18 Yaş Üstü arkadaşlık ilanları Veren sitelerdir. Yani 18 yaşından büyüklerin arkadaşlık ilanı vermesi için Türkiye’de herhangi bir yasa yoktur. Bu nedenle 18 + 20 + 25 arkadaşlık ilanı vermek neredeyse bütün arkadaşlık sitelerinde yasaktır.

Bu gibi durumlarda yaşanan sıkıntılar tamamen kullanıcının kendi problemidir. Yani Örnek vermek gerekirse, bir internet sitesine girdiğinizde orada Yaş 18 bir arkadaşlık ilanı yayınladığınız zaman,internet sitesinde yasal uyarıyı okuyup kabul ederek yayınlarsanız başınız belada demektir.

Bu nedenle, Biz internet sistemi üzerinde 18 Yaş üstü arkadaşlık ilanlarına yer vermiyoruz. Bu tarz ilanlarınızı öncelikle yönetici kontrolünden geçirip daha sonrasında Onaylıyoruz. Sitemizde 18 Yaşından küçüklerin ilan verilmesi kesinlikle yasaktır.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here