20.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

spot_img

Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Biriyle Buluşmak

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada uzun süredir görmediğin biriyle buluşmak anne tarafınca bir akrabanın vereceği destek yardımıyla eğitim mevzusunda bir adım atılacağına, fazla daha Büyük işlere adım atacağına, Neşesinin, keyfinin, saadetinin, sağlığının ve huzurunun tıpkı eskisi gibi yaradanın izniyle yerine geleceğine, mutlu ve neşeli haberler alınıp tabiri caiz ise havalara uçulacağına, Borçların kapatılacağına, yoksul yoksula yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada uzun süredir görmediğin biriyle buluşmak yapılan bir hata sebebi ile çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek yardımıyla son bulacağına, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için fazla relax ve gizli saklı biçimde hareket edeceğine, anne tarafınca bir akrabanın vereceği destek yardımıyla eğitim mevzusunda bir adım atılacağına, maddi durumunu düzelterek derhal işlerini yoluna koyacağına, büyük ve çok bereketli ve de hayırlı kazançlar sahibi olacağına, bütün sıkıntıların ve problemlerin yakın vakit içerisinde ortadan kalkacağına, herhangi bir sıhhat problemi yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına bakılırsa fazla daha Büyük işlere adım atacağına, kazandığı paranın ve ekmek kapısının kesilmeyeceğine, Ticari anlamda önemli ölçüde ilerleme kaydedeceğine ve elinin gün geçtikçe bollaşacağına, zorluklar süreçler karşısında göstereceği tutuma ve daha farklı kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine bakılırsa kıymet kazanacağına, Gelir seviyesine ve kazancını yükseltecek önemli atılımlar yapılacağına, işlerin kısa süre içerisinde şaha kalkacağına, işlerinin açılarak daha fazla para kazanacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada uzun süredir görmediğin biriyle buluşmak evliliğinde hanedeki rızkının bolca olacağına, kendisini üzecek veya hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, Neşesinin, keyfinin, saadetinin, sağlığının ve huzurunun tıpkı eskisi gibi yaradanın izniyle yerine geleceğine, bir şahıs ile tutkulu ve esrarengiz bir aşk yaşayacağına, rahat bir hayata adım atacağına, başarı göstermiş bir halde işlerini gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüya lugatına bakılırsa mutlu ve neşeli haberler alınıp tabiri caiz ise havalara uçulacağına, işlerinin bir düzene oturacağına, görgülü ve de bilgili şahıslarla sıkı dost olacağına, iyi bir evlilik yaparak, çocuklarının hayrını göreceğine, hayatın kolay bir hale geleceğine, fazla güzel işler yaparak fazla büyük paralar kazanılacağına işarettir.

Rüyada uzun süredir görmediğin biriyle buluşmak destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya kavuşacağına, fazla hayır duası alacağına, Borçların kapatılacağına, yakın bir arkadaş ile güzel bir işe başlanacağına, Aydınlık ve önü açık refah bir geleceğe sahip olunacağına ve fazla rahat edileceğine, bütün sıkıntıların ve problemlerin yakın vakit içerisinde ortadan kalkacağına, fazla emek vermeden ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına delalet eder.

Rüya alimlerine bakılırsa yoksul yoksula yardım edeceğine, rahat ve mutlu bir şahıs olunacağına, olmayacağına kanaat getirmiş olduğu için varlığını dahi unutmuş olduğu konuların tekrardan gündeme getirileceğine, Alın teri dökerek helal yoldan bereketli ve bol bir şekilde ekmeğini taştan çıkaracağına, aile yaşamında fazla büyük bir mutluluğa şu demek oluyor ki evliliğe adım atacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına destek olmak mevzusunda fazla istekli olacağına rivayet edilmektedir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada biriyle buluşmak Dertlerinden, kederlerinden, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtularak hafifleyeceğine, geçim derdinin sona ereceğine, işlerinin sorunsuz biçimde nihayetleneceğine, ekmeğinin randımanlı olacağına, tekrardan can bulacağına, yapacağı ortak bir iş yardımıyla ömür boyunca rahat bir yaşam yaşayacağına rivayet eder.

Ayrıca ; rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşını görmek,rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek,rüyada uzun zamandır görmediğin kardeşini görmek,rüyada uzun zamandır görmediğin kuzenini görmek,rüyada uzun zamandır görmediğin birine sarılmak,rüyada uzun zamandır görmediğin bir arkadaşını görmek,rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle konuşmak,rüyada uzun zamandır görmediğin akrabanı görmek,rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek ve ağlamak,rüyada uzun zamandır görmediğin bir kızı görmek gibi diğer rüya tabirlerine de site içerisinde arama yaparak erişim sağlayabilirsiniz.

Nazlıcan Yıldırım
Nazlıcan Yıldırım
1997 doğumlu üniversite mezunu , eğitimini yurt dışında tamamlamış ve şu anda hatayda ikamet eden bir mühendisim. Seslihit.com'da yazmak benim için çok gurur verici. Ürettiğim içerikleri keyifle okumanızı ve konular hakkındaki görüşlerinizi yazmanızı temenni ediyorum.

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,802TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler