25.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

spot_img

Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görüp Ağlamak

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada uzun süredir görmediğin birini görüp ağlamak hayvanlara da, kimsesiz, gereksinim sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, hem maddi hemde manevi olarak uğramış olduğu ziyanı yavaş yavaş telafi edeceğine, Umutlarının, hayallerinin, üzüntülerinin, kederlerinin ve dertlerinin artık bir sona geldiğine sıkıntılarını ve problemlerini çözüme ulaştıracağına, hayatında daha önce hiç olmadığı kadar huzurlu mutlu neşeli ve keyifli olacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine Eline geçmiş olan tüm fırsatların kazanç getirecek bir halde kullanılacağına, yeni atılımlar ve başlangıçlar yapılacağına, Herkesin doğru yolu bulabilmesi için büyük bir çaba sarf edeceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada uzun süredir görmediğin birini görüp ağlamak hayvanlara da, kimsesiz, gereksinim sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sorun çekmemesi yardımıyla keyfinin yerinde kalacağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına Dertlerinin ve kederlerinin sona ereceğine, Sağlık problemlerinin üstesinden geleceğine, Dilediği dileklerin Allah tarafından kabul edileceğine, Annenin ve babanın duasının alınması yardımıyla yaşamın gittikçe daha iyiye gideceğine, problemlerin atılacak vaktinde ve doğru adımlar yardımıyla son bulacağına, hayırsız bir insanın evden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüya lugatına gore hem maddi hemde manevi olarak uğramış olduğu ziyanı yavaş yavaş telafi edeceğine, tabiri caiz ise kıpır kıpır olacağına, hayat enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini fazla iyi, mutlu ve hafifçe hissedeceğine, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına aile fertleri veya birtakım akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan ortaklaşa iş yardımıyla fazla büyük kazançlar sağlanacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen şahıs veya kişileri yenilgiye uğratacağına, işyerinde her insana eşit davranılacağına, her zaman afiyette olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun süredir görmediğin birini görüp ağlamak çevresinde bulunan insanlardan alacağı yardım ile kötü bir durumdan kurtulmaya çalışacağına, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, yeni bir semte taşınılacağına sıkıntılarını ve problemlerini çözüme ulaştıracağına, fazla büyük kazançlar elde edip rahat bir yaşam süreceğine, yakınları yardımıyla içerisine düşmüş olduğu Psikolojik sıkıntıların üstesinden gelmeyi başaracağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücü ile yerine getirmeyi bileceğine, problemlerini halletmeyi başaracağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyanın manasına gore aile yaşamının fazla güzel bir hal alacağına, eşler içinde yaşanmış olan tartışmaların son bulacağına, Eline geçmiş olan tüm fırsatların kazanç getirecek bir halde kullanılacağına, bolca kısmetli bir şahıs olacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine rivayet edilir.

Rüyada uzun süredir görmediğin birini görüp ağlamak insanlar içinde fazla ses getirileceğine ve uzun bir süredir fazla sık rastlanmamış olan birtakım fikirler ile projeler ortaya konulacağına, hayat enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, yeni atılımlar ve başlangıçlar yapılacağına, el attığı tüm işlerde başarılı olacağına, yararlı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına gore tecim hayatına atılması durumunda başarıdan başarıya koşacağına, insanın saygınlığının, rütbesinin ve görmüş olduğu hürmetin artacağına, Herkesin doğru yolu bulabilmesi için büyük bir çaba sarf edeceğine, uzun bir süre sorun yaşanacağına, halletmeye çalıştığı şeyler için lüzumlu adımları atacağına, iş hayatında ve aile yaşamı içerisinde karşısına çıkan problemlerinden kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine işarettir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada birini görüp ağlamak anne-baba duası alınacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik gerçekleştireceğine, yapmış olduğu işlerle adının yürüyeceğine, uzun uğraşlar sonucunda kurulan işte fazla iyi hamleler yapılması yardımıyla yüklü oranda kazanç sahibi olunacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri bununla beraber getireceğine, eşler içinde maddi sebeplerden dolayı yaşanmış olan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Dilara Çemberoğlu
Dilara Çemberoğlu
Selamlar ben dilara.26 Yaşında bekar ve kendi ayakları üzerinde duran, hayatta her zaman başarılı adımlar atmış ve atmaya devam eden bir editörüm. Seslihit.Com sitesinde uzun zamandır editörlük yapmaktayım. İçeriklerimle ilgili bana sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarsanız hızlı bir şekilde dönüş sağlamaktan mutluluk duyarım.

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,802TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler