20.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

spot_img

Rüyada Tanımadığın Bir Erkeğin Elini Tutması

Rüyada tanımadığın bir adamın elini tutması el attığı tüm işlerde fazla büyük başarılar elde edeceğine, kendisi ile gururlanacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, yaşamış olduğu kötü günlerin geride kalacağına, yapılması düşünülen ortak bir iş sayesinde çalışma hayatında fazla iyi bölgelere gelineceğine, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içerisine gireceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada tanımadığın bir adamın elini tutması kem gözlü insanların uzaklaşacağına, lüks yaşamının ve konforlu hayatının yerinde olacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, el attığı tüm işlerde fazla büyük başarılar elde edeceğine, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, yaşamının tatlılık, hoşluk, bereket ve de bolluk içerisinde geçeceğine delalet eder.

Rüya sözlüğüne gore kar elde edileceğine, rakiplerini arkasında bırakacağına, kendisi ile gururlanacağına, fazla çok büyük gelir sağlayarak çok paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve problemlerinden kurtulacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığın bir adamın elini tutması yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, rızkını kazanmak için hiçbir vakit zorlanmayacağına, rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, vereceği mühim bir kararın hayatındaki en isabetli karar olacağına, fazla güzel şeyler ile karşılaşıp yeni bölgelere gidip yeni işlere gireceğine, uzun zamandan beri devam eden bir probleminin kısa sürede çözüm bulacağına Delâlet etmektedir.

Rüya tabircilerine gore büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, borçlarının biteceğine, yakın çevresine düşünce danışacağına, sıkıntıların ve para yokluğunun artık mazide kalacağına, yaşamış olduğu kötü günlerin geride kalacağına, neşeli ve sıhhatli bir yaşam geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir adamın elini tutması düşmanlarına da dost olacağına, yapılması düşünülen ortak bir iş sayesinde çalışma hayatında fazla iyi bölgelere gelineceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücü ile yerine getirmeyi bileceğine, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir şahıs olacağına, rahat ve rahat bir döneme gireceğine işarettir.

Rüya yorumu lugatına gore kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içerisine gireceğine, iyi huylar edineceğine, işlerdeki aksiliklerin edilecek dualar yardımıyla yoluna gireceğine, iş hayatında terfi edileceğine, kardeşlerin beraber bir işe gireceğine, iş ve aile yaşamında saygınlık kazanacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilmiş olan işe ve kariyere yine kavuşmak için büyük bir emek gösterileceğine işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada adamın elini tutması eş dost veya akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, dostlar içinde sevilen bir şahıs olunacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir doğru olmayan anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, iş hayatında yüksek konumlara çıkacağına, maneviyat açısından kendisini daha kuvvetli ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, hayallerine kavuşacağına işarettir.

Betül Çetiner
Betül Çetiner
Merhabalar Bendeniz Betül : ) SesliHit.Com Sitesinin Sıradan bir Yazarıyım. İçerik üretmek , sizleri genel anlamda bir çok konu hakkında bilgilendirmek beni çok mutlu ediyor.

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,802TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler