20.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

spot_img

Rüyada Kötü Bir Hastalığa Yakalandığını Duymak

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını duymak borcu olanların problemlerini Aile bireylerinin çözüme kavuşturacağına, iş ayırmadan her işin üstesinden kolaylıkla gelinebileceğine, Büyük ve önemli bir yatırımda bulunarak kendi işinin patronu olacağına, mevcut olan durumundan fazla daha iyi şartlarda yaşayacağına, Ağzının tadının bozulmayacağına, hiç beklemediği aniden Eline geçen fırsatlar yardımıyla rahat yaşayacağı bir Süreç içerisine girileceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını duymak son zamanlarda karşılaşmış olduğu bir Sorunu çözümüne kavuşturacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, nasiplerini alacağına, başarıları ile adından söz ettireceğine, borcu olanların problemlerini Aile bireylerinin çözüme kavuşturacağına, kısa sürede yüklü oranda Gelir elde edecek önemli çalışmaların altına imza atacağına işaret eder.

Rüya alemine gore almış olduğu kararların kendisini ileri taşıyacağına, yapacağı çalışmalar yardımıyla fazla büyük kazanç sağlayacağına, pek çok engelin aşılacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, iş ayırmadan her işin üstesinden kolaylıkla gelinebileceğine, hakkında kötü düşünen kimseleri utandırarak hakkında fikirleri birer birer çürüteceğine işarettir.

Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını duymak çıkılacak bir iş seyahatinin peşinden başarı göstermiş bir ortaklığa girileceğine, Büyük ve önemli bir yatırımda bulunarak kendi işinin patronu olacağına, minik şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, şansının yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, kazanılmış olduğu başarılar yardımıyla hayallerini gerçekleştireceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına rivayet eder. Ulemaya gore mevcut olan durumundan fazla daha iyi şartlarda yaşayacağına, karşılaşılan engellerin kolay bir şekilde aşılacağına, elinde bulunan imkânlar yardımıyla fazla daha iyi biryere ulaşacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, aramış olduğu sağlığına kavuşacağına, yapmış olduğu hatalardan ders çıkaracağına delalet eder.

Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını duymak umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, daha farklı işlere girme mevzusunda cesaret bulacağına, Ağzının tadının bozulmayacağına, çıkacağı bir seyahat esnasında fazla büyük gelişmeler yaşayacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine gore hiç beklemediği aniden Eline geçen fırsatlar yardımıyla rahat yaşayacağı bir Süreç içerisine girileceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, kazancın gittikçe daha da arttırılacağına, Çok mutlu edecek ve çok sevindirecek bir haber alacağına, bilgili bir kişiden iş mevzusunda faydalanacağına, huzurunun, neşesinin ve ağzının tatlanacağına delalet eder.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada kötü bir hastalığa yakalandığını görmek rızkının ve kazancının bollaşacağına, sıkıntıların ve problemlerin fazla kısa süre içerisinde son bulacağına, kaygı edilen durumların eş, yakın akraba ve sıkı dost yardımı ile hayra dönüştürüleceğine, zor zamanların biteceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, fazla büyük azim göstererek kendi işinin patronu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Dilara Çemberoğlu
Dilara Çemberoğlu
Selamlar ben dilara.26 Yaşında bekar ve kendi ayakları üzerinde duran, hayatta her zaman başarılı adımlar atmış ve atmaya devam eden bir editörüm. Seslihit.Com sitesinde uzun zamandır editörlük yapmaktayım. İçeriklerimle ilgili bana sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarsanız hızlı bir şekilde dönüş sağlamaktan mutluluk duyarım.

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,802TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler