20.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

spot_img

Rüyada Eski Sevgilinin Nişanlandığını Görüp Ağlamak

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görüp ağlamak yakın çevresi tarafınca takdir edilip her mevzuda destek göreceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini tamamlanmamış etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi rahatlık duyacağına, uzun zamandan beridir kabul edilen bir çalışmaya girileceğine, aile yaşamındaki muhabbetin artacağına, ömrü süresince mutlu olacağına delalettir..

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görüp ağlamak mal mülk ve para sahibi olunacağına, yakın çevresi tarafınca takdir edilip her mevzuda destek göreceğine, sevmiş olduğu kişilerden alacağı yardım ile işlerini fazla hayırlı bir düzene oturtup kazanç sağlayacağına, kötüye gitmeye başlamış olan bir durum için derhal türlü türlü önlemler alacağına, işlerle ilgili olarak bir şahıs ile bir ortak olunacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüya ilmine bakılırsa sıkıntıların yakın vakit içerisinde ortadan kalkacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, birtakım büyük kişilerden elinde bulunan iş için türlü türlü teklifler alacağına, ailesinin koyacağı ana para ile kendi iş yerini açacağına, büyük bir sürpriz yaşayacağına, küs olduğu şahıslarla tekrardan bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görüp ağlamak çevresinde dost gibi görünen ve böyle davranıp dedikodu yapanların yalan dolanlarının ve sahtekarlıklarının ortaya çıkaracağına, işini daha da geliştirmek için lüzumlu alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, uykusuz geçen kötü ve kabusa dönüşen gecelerin son bulacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, git gide azalan işlerin ve kazancın gittikçe daha da artacağına, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini tamamlanmamış etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi rahatlık duyacağına, mevcut olan kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına işaret eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine bakılırsa işlerin fazla iyi bir hale geleceğine, problemlerin ve Sıkıntıların son bulacağına, yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, uzun zamandan beridir kabul edilen bir çalışmaya girileceğine, kendisine karşı yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görüp ağlamak aile yaşamındaki muhabbetin artacağına, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin mazide kalacağına, kötü günlerinin biteceğine, büyük bir servete kavuşacağına, kendisine elverişli hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüya yorumcusuna bakılırsa yaşamdan istediklerini alacağına, iş hayatında bir ortaktan veya destek olan birisinden mutlu edici haberler alınacağına, düzelmeyen bir probleminin aniden çözüm bulacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, ömrü süresince mutlu olacağına, tüm problemlerin ve sıkıntıların son bulacağına yorulur.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada nişanlandığını görüp ağlamak kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve lüzumsuz harcamaların ortadan kaldırılacağına, kısa süre içerisinde hiç olmadığı kadar rahata erişeceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, Kederlerin, üzüntülerin, dertlerin, can sıkıcı olayların sona ereceğine, işinde fazla bütük atılımlar yapacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine delalet etmiş olduğu söylenir.

iLayda Bilge
iLayda Bilge
Selamlar Ben İlayda : ) Seslihit.Com Sitemizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizdeki içeriklere yorum yaparak aklınıza takılanları bana sorabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bir iletişim numarası bırakmanız kafi olacaktır.

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,802TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler