25.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

spot_img

Rüyada Arkadaşının Sevgilisiyle Kavga Etmesi

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada arkadaşının sevgilisiyle kavga etmesi fazla rahata erişeceğine, fazla yüklü oranda para kazanarak para pul ve mal mülk sahibi olacağına, ticaretinin gelişeceğine, mutlu ilişkiler kuracağına, içinde küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve sulh sağlayacağına, işine gösterdiği itina ve saygı yardımıyla fazla daha iyi bölgelere geleceğine Delâlet etmektedir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada arkadaşının sevgilisiyle kavga etmesi aile yaşamında uzun seneler süresince mutlu ve rahat bir evliliğin kapılarını açacak türlü türlü adımlar atılacağına, hayata daha iyimser bakan şahıs haline geleceğine, aile üyelerinden biri için mühim bir mevzuda destek olunacağına, güzel davetler alacağına, fazla rahata erişeceğine, işine ve hanesine bereket geleceğine Delâlet etmektedir.

Rüya manasına gore sevmiş olduğu birtakım bireyler ile fazla rahat edeceği ve büyük gelir elde edeceği bir işe gireceğine, maddi olarak uğramış olduğu ziyanı telafi edeceğine, başlamış olacağı bir işin kazanç sağlaması yardımıyla hayırlı birtakım vakalar ile karşılaşacağına, fazla yüklü oranda para kazanarak para pul ve mal mülk sahibi olacağına, bolca kazanç sağlayacağına, tecim ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, dertlerin sona ereceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve çok bereketli ve de hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların sürekli olacağına, başarıya ulaşmış hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada arkadaşının sevgilisiyle kavga etmesi yaşam içinde fazla büyük bir başarı kazanılacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, uzun bir müddet süresince noksan kalmış işlerin tamamlanacağına, rahat ve lüks bir yaşam yaşayacağına, ticaretinin gelişeceğine, işlerindeki problemlerin ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne gore almış olduğu eğitimin kendisine hem tecim hem de toplumsal hayatta pekçok avantaj, üstünlük ve imtiyaz sağlayacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, mutlu ilişkiler kuracağına, hayırlı olayların yaşanacağına, Vermiş olduğu emeklerin boşa gitmeyeceğine ve karşılığının olduğuna ve bu karşılıklarını almaya başlayacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyada arkadaşının sevgilisiyle kavga etmesi içinde küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve sulh sağlayacağına, kurulacak bir ortaklık yardımıyla iş sahibi olunacağına, dileklerinin tutacağına, zarar etmiş olduğu bir periyodu kapatıp fazla büyük kazançlar elde edeceği bir Süreç içerisine girileceğine, rahat ve sıhhatli bir yaşam yaşayacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına rivayet edilir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ;

Rüya Tabirleri Lugatına Göz Attığımız zaman rüyanız şu Şekilde yorumlanır ; sevmiş olduğu kişilerden birinin fazla istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, mesleğinde uzmanlaşacağına, Hayatına yeni insanlar gireceğine ve bu insanlar sayesinde yepyeni işlerin altına imza atılacağına, bu işler sayesinde ekonomik durumunun ve maddi gelirinin çok daha ileri seviyelere gideceğine, hali hazırda ki hastalıklarından kısa bir süre içerisinde hayırlısı ile kurtulacağına,,Çok eskiden tanıdığı fakat uzun zamandır görüşemediği bir arkadaşından telefon geleceğine ve gelen bu telefon ile çok mutlu tabiri caiz ise ayaklarını yerden kesecek ve havalara uçuracak mutlu bir haber alınacağına ve bu haber sayesinde bekar ise rüyayı gören kişinin kısa bir süre sonra kaderine yazılmış olan insanla karşılaşacağına ve eğer evli ise çocuk sahibi olacağına,,gidilecek yönün belirleneceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve etmiş olduğu duaların da kabul olacağına, işine gösterdiği itina ve saygı yardımıyla fazla daha iyi bölgelere geleceğine, keyfinin ve de rahatının yerine geleceğine rivayet eder.

Nazlıcan Yıldırım
Nazlıcan Yıldırım
1997 doğumlu üniversite mezunu , eğitimini yurt dışında tamamlamış ve şu anda hatayda ikamet eden bir mühendisim. Seslihit.com'da yazmak benim için çok gurur verici. Ürettiğim içerikleri keyifle okumanızı ve konular hakkındaki görüşlerinizi yazmanızı temenni ediyorum.

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,802TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler