5.4 C
Türkiye
Cuma, Mart 24, 2023

Buy now

spot_img

Rüyada Abdest Bozmak Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest bozmak dışkı yapmak tuvaletini yapmak görmek Nedir ? ne Anlama Gelir ? Dini ve İslami Yorumu Nasıldır ? İhya ve Diyanet Rüyada abdest bozmak dışkı yapmak tuvaletini yapmak Görmek için Ne Tabirde Bulunur. Hayırlı mıdır ? Manası Nedir ? Ne Manaya Gelir ? Merak ettiğiniz tüm rüya Tabirlerini sizler için Derledik...

(Ek olarak bakınız Wc, Dışkı, Sidik)

Rüyada abdest bozmak, beladan, sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada minik abdest yaptığını görmek, üzüntülerin ve kederin sona ereceğine işarettir.

Rüyada abdestini bozan şahıs, varlıklı ise malının zekatını verir. Kadın ya da Erkek farketmeden bir insan rüyasında, kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görür ise, sağlık ve afiyeti için malını harcayacağına işaret eder.

Insanın rüyasında abdest yapmış olduğu yeri bilmemesi, malını boş yere harcayacağı ile işaret etmektedir. Gene insanın bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmesi, bir malı bir yere gizlemeye işaret eder.

Rüyada minik abdest bozmak, yoksul ve fakir olan için bolluk kazanç bereket ve zenginliğe; yolcu için memleketine dönmeye işaret eder. Insanın elverişli bir yere ya da wcye tuvaletini yapması, sıkıntılarından kurtulmaya alamet etmektedir.

Rüyada insanların görebileceği herhangi bir yere hela yapmak, kişiyi sıkıntıya sokacak bir şey hayata geçirmeye işaret etmektedir. Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak, mevcut olan sıkıntının gitmesiyle beraber malının bir kısmını kaybetmeye delalet eder.

Rüyada bilinmeyen bir yerde minik abdest bozmak bilinmeyen bir hanımla evlenmeye işaret eder.

Rüyada sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak, bir şey gizli tutmak istendiği halde elverişli bir yer bulamamaya; tuvaleti kolay bir şekilde yaptığını görmek, rızkın basit teminine; zorlanarak işediğini görmek, geçim konusunda zorluklarla karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada insanın gömleğine hela yaptığını görmek evli bireyler için çocuk sahibi olmaya, bekar için evlilik yapmaya işaret etmektedir. Leğen, testi, şişe ve benzeri kaplar içerisine ya da bir kuyuya işemek bir hanımla nikahlanmaya işaret eder.

Rüyada büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile işaret etmektedir. Insanın abdest yapmış olduğu yer bilinmeyen ise, bilmediği bir yere parasını harcar ve maddi kayba girer.

Abdest Bozmak

iLayda Bilge
iLayda Bilge
Selamlar Ben İlayda : ) Seslihit.Com Sitemizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizdeki içeriklere yorum yaparak aklınıza takılanları bana sorabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bir iletişim numarası bırakmanız kafi olacaktır.

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,747TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler