Ana Sayfa Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Sahibinden ve Seri İlanlar 2022

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Sahibinden ve Seri İlanlar 2022

Evine erkek eleman arayan bayanlar, Ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar, erkek arkadaş arayan bayanlar ve erkekler seri sayfa ilanları, arkadaşlık ve evlilik ilanları sahibinden gibi konular 2022 ve 2023 yılında burada sizleri bekliyor.

Güncelleme : Haziran 7, 2022
3353

İsmim İnci.Erkek Arkadaş Arıyorum. Dul Bayanım Ama Çok Güzelim : )

Merhaba arkadaşlar ismim inci İstanbul’da yaşayan dul bir bayanım. Erkek arkadaş arıyorum. Yani kısacası sevgili arıyorum. Daha önce ne yazıkki yanlış bir evlilik yaptım ama bu evlilik beni çok fazla yıpratmadı. Çünkü kısa sürede bu evliliğin yürümeyeceğini anladım ve evlilikten istifa ettim yani boşandım. Dul bir bayan olduğum için şu anda taliplerim daha çok diyebilirim. Erkekler niye böyle anlamıyorum. Bir kadın evlenip boşandıysa onu profesyonel bir fantazi araç olarak görüyorlar. Ama ben bu tuzaklara düşünüyorum. Ben ciddi, dürüst ve güvenilir bir sevgili bulmak için buraya geldim.

İstanbul’da yaşıyorum ama Ankara’dan Antalya’dan İzmir’den Bursadan Adana’dan Diyarbakır’dan Gaziantep’ten nereden olursa olsun benim için fark etmiyor. Sonuç olarak ortada gerçek ve kaliteli bir aşk varsa, mesafelerin hiçbir önemi yoktur haksız mıyım? İnsanlar birbirini gerçek anlamda seviyorsa mesafeler aşılabilir. Hatta aşılamayacak hiçbir problem yoktur. Zengin bir bayan sayılırım. Yani Türkiye standartlarına göre maddi durumum gayet iyi diyebilirim. Herhangi bir ihtiyacım yok. Yani sevgilimin çok fazla varlık sahibi olmasını talep etmiyorum. Benim için önemli olan bana karşı kalbinin varlık sahibi olması. Yani bir insanın cebi değil gönlünün zengin olması bence daha doğru.

Cep telefon numaramı, WhatsApp numaramı, Facebook adresimi, Twitter ve Instagram adresimi mesaj gönderen arkadaşlar arasından güvenilir olduğuna inandığım kişilerle paylaşabilirim. Burada alenen, herkesin görebileceği bir şekilde cep numaramı paylaşmanın aptallık olacağını düşündüm. Çünkü her gün yüzlerce kişi arayacaktır. Bu insanların ne niyetle, neler düşünerek aradığını bilemeyeceğim için cep telefon numaramı burada paylaşmayı doğru görmedim. Mesaj gönderirken yaşınızı, boynuzu, kilonuzu, yaşadığınız yeri falan yazarsanız sevinirim. Bunların haricinde dul erkekler, bekar erkekler, polis erkekler, subay astsubay uzman Çavuş erkekler gibi ayrımı yapmıyorum. Benim için evlenmiş boşanmış olması ya da yaptığı meslek çok fazla önemli Değil. Ama yinede sizler medeni durumunuzdan ve yaptığınız meslekten bahsederseniz mutlu olurum.

Eskiden sahibinden seri ilanlar sitelerinde erkek arayan bayanlar ve erkekler bulunurdu. Ama şimdi oralarda çok fazla arayış olmuyor. Daha çok saçma sapan yalan dolan işler dönüyor. Bu yüzden böyle güvenilir bir site bulduğum için gerçekten mutluyum. Özellikle de bu sitenin sahibinin de benim gibi bir kadın olması, beni kendi duygularım ile anlayabiliyor olması çok hoşuma gitti.

Lütfen bana mesaj gönderirken hiç çekinmeyin. Bu kadın benden hoşlanır mı? Bu kadın bize bakmaz? Bu kadın beni sevmez? Böyle şeyler düşünmeyin. Benim kimi seveceğime, nerede nasıl davranacağını belli olmaz. Ben insanları dış görünüşüne ya da cebindeki parasına göre yargılayan bir yapıya sahip değilim. Karşımdaki insan kalbi temiz olduktan sonra benim için onun göbekli, kaslı ve atletik olması hiç fark etmiyor. Çok fazla yakışıklı erkek takıntısı olan bir insan değilim. Türk erkekleri genel olarak bebekli olur. Açık konuşmak gerekirse ben de göbekli erkekleri severim.

Erkek Arkadaş Arayan Olgun 50 Yaş 60 Yaş Arası ve Üstü Ciddi ve Dürüst Bayanlar Cep Telefon Numaraları Seri İlanlar

Bu sayfada erkek Arkadaş arayan olgun bayanların cep telefon numaraları, 45 Yaş Evlenmek İsteyen kadınlarla iletişim, erkek Arkadaş arayan bayanların Facebook Twitter ve Instagram Tiktok adresleri gibi bir çok konu ile karşılaşabilirsiniz. Ancak sitemizde Absürt ve Ciddi Olmayan, Evlilik Amacı Olmayan,Dost arayan emekli kadınlar gibi ilanlara yer vermiyoruz. Sitemiz içerisinde gerçek sevgilere, gerçek aşkları ve gerçek evlilikleri yer veriyoruz.

Erkek Arkadaş arayan Olgun 30 Yaş Üstü bayanlarla pratik bir şekilde tanışmak burada son derece mümkündür. İletişim kurmak istiyorsanız mesaj gönderme bölümünü bedava olarak kullanabilirsiniz. Gerçekten evlilik ya da arkadaşlık şansını da yakalamak için bayanların cep telefon numaralarını ve WhatsApp numaralarını kendilerinden talep edebilirsiniz. Karşılıklı güven sağlayabilirseniz bu gibi konuların üstesinden gelebileceğinize inanıyoruz. Türkiye’nin neresinde olduğunuzun hiçbir önemi bulunmadan sizin en yakınınızda bulunan herhangi bir dul bayan, olgun bayan, zengin bayan ile tanışabilirsiniz.

Erkek Arkadaş Arayan Türbanlı Dullar ve Kapalı Bayanlar Seri İlanlar 

Ülkemizin doğusundan batısına muhafazakar olan şehirlerimizden ziyaret eden türbanlı dullar, kapalı çarşaflı Suriyeli bayanlar, dul Suriyeli kadınlar bile bulunuyor. Bu bayanların 2022 ve yeni olan güncel 2023 ilanları ile sizlerle olmaya devam ediyoruz. Eğer erkek Arkadaş arayan Ciddi ve güvenilir evlenmek isteyen , arkadaş arıyorum , eş arıyorum diyen bayanlarla iletişim kurmak, dul türbanlı kadınlarla evlilik düşüncesi içerisinde olmak istiyorsanız tam olarak doğru yere geldiğinizi hatırlatmak istiyorum.Türbanlı ve tesettürlü bayan arkadaş arıyorum diyenler güncel olarak sitemizde bulunuyorlar. Her gün yüzlerce türbanlı dul bayan, onlarca olgun ve zengin kadınlar kendilerini genç erkek arkadaş ya da demekti evlenecek erkekleri arıyorlar.

Tüm bunların haricinde erkek arayan engelli bayanlar, evlenmek isteyen engelli erkekler, sevgili arayan engelliler, dost arayan zengin dul bayanlar bile bulunmaktadır. Sitemizde yapacağınız hiçbir işlem için herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Üyelik bile istemiyoruz. Tek istediğimiz sizlerin gerçekten aradığınız aşkı, sevgili ya da dost’u bulmanızdır.sizlerden sitemiz adına para pul isteyen olursa kesinlikle itibar etmeyin. Sizlerde kimseye herhangi bir şey karşılığında ödeme yapmayın. Seslihit.com ailesi olarak erkek arayan kadınların, sevgili arayan erkeklerin derdine derman olmak için burada bulunuyoruz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here