20.4 C
Türkiye
Cuma, Haziran 9, 2023

Buy now

spot_img

2023 ve 2024 Yılının Sevgili Bulmak için En iyi Uygulamaları

2023 Yılında ücretsiz Olarak Bulunduğunuz şehirden kolayca sevgili bulmak aslında çok kolay. Bunun için çok fazla emek harcamadan telefonlara indirip kullanabileceğiniz uygulamalar bulunuyor. Üstelik bedava.! Bu içerikte sizlere sevgili bulmak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bazı uygulamaları anlatıyoruz..

Yalnızlığınıza son vermek istiyorsanız üzülmeyin, gelişen teknoloji yardımıyla artık elinizin altında tahminlerinizden daha fazla daha geniş imkanlar var. cep telefonlarınızda ya da masaüstü dizsütü bilgisayarlarınızda bir tek bikaç saniyede giriş yapabileceğiniz arkadşalık etme ve arkadaşlık sevgili bulma uygulamaları ve siteleri dünya genelinde milyonlarca şahıs tarafınca kullanılıyor. Gelişen filtre seçenekleri ve sosyal medya platformlarına olan alışıklık yardımıyla de istediğiniz partneri ideal özelliklerde bulmanız fazla zor olmuyor. Şimdi gelin sözü daha çok uzatmadan piyasadaki geniş kitleli flört etme ve arkadaşlık sevgili bulma uygulamaları ve siteleri nı listeleyelim.

1. Aura


Aura, son dönemde dünya genelinde son derece popüler olan yeni bir flört uygulaması. Aura için aslına bakarsak bir flörtten fazla yaşam seçimi eşleştirme uygulaması“ denilebilir. Bu sebeple öteki uygulamalarından değişik olarak Aura, çevrenizde sizinle benzer yaşam tarzına sahip insanları keşfetmenize ve tanışmanıza imkan sağlıyor. Sevdiğiniz, gitmekten keyif aldığınız bölgeleri profilinize ekleme seçeneği sunan algoritması yardımıyla sizinle aynı zevklere sahip insanlarla tanışabiliyorsunuz. Aura’nın algoritması şu şekilde işliyor; gitmekten keyif aldığınız bölgeleri profilinize ekliyorsunuz. Uygulama ise hemen sonra bu mekanları bir “veri noktası” olarak kullanarak, benzer bölgelere giden, hayat seçimi sizinle uyuşan insanları saptıyor ve sizin daha elverişli profillerle eşleşmenizi sağlıyor. Aura, real hayatta tanışmanız mümkün olmayan, ilgi alanınıza girmeyecek kişileri size önermiyor. Sizinle benzer hayat tarzına sahip insanlarla tanışmanıza imkan tanıyor.
Öte taraftan uygulama kullanıcılarına güvenilir bir kontakt olanağı sunuyor. Bu sebeple Aura’da düzmece profiller bulunmuyor. Uygulamaya üye olur iken, yüz profilleri yüz tanıma teknolojisinden yararlanılarak onaylanıyor. Bu da daha güvenilir bir kontakt olanağı sunuyor. Aura, düzmece profillerin uygulamayı kullanmasına izin vermeyen tek app olarak öne çıkıyor.

Aura ister iOS İster Android için kullanılabiliyor. Uygulamanın iOS sürümünü indirmek için bu bağlantıya, Android sürümünü indirmek içinse bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Uygulamanın internet sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.

2. Tinder

Dünyanın en popüler arkadaşlık ve sevgili bulma uygulamalarından önde gelen Tinder, sayısı milyonları bulan kullanıcı için basit bir mobil uygulamadan fazla daha ötesi. Pek çok şahıs için bir hayat seçimi haline gelen Tinder’da ekranınıza gelen profillere beğeni atarak eşleşme isteği gönderiyor, eşleşirseniz sohbet etme şansı bulabiliyorsunuz.

Tinder hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabiliyor. Uygulamanın iOS sürümünü indirmek için bu bağlantıya, Android sürümünü indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

3. OkCupid

OkCupid, fotoğraf paylaşmakla sınırı olan kalmayarak karşı tarafı etkileyecek bir hikayesi olmasını isteyen kişiler için son derece ideal bir çöpçatanlık uygulaması. Tamamıyla parasız olan OkCupid, eşleştirme mevzusundaki matematik algoritmalarına fazla güveniyor. Anlık verilerde 90 binin üstünde online kullanıcısı olan, her gün 7,3 milyondan çok mesajın karşı tarafa iletilmesini elde eden ve haftada 1 milyondan çok defa indirilen OkCupid uygulaması yalnızlığınıza son vermeyi kendine gaye belirlemiş durumda.

OkCupid uygulamasının iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

4. Azar

Azar, video odaklı bir sohbet uygulaması olarak nitelendirilebilir. Partner bulma mevzusunda dünya sınırlarını ortadan kaldırmak isteyen kişiler için Azar öncelikli seçenekler içinde içeriyor.  İçinde konum bazlı arama yapma özelliği olduğu gibi dahili bir çeviri işlevi barındırmakta olan Azar uygulaması dil sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Azar hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabiliyor.

Azar uygulamasının iOS sürümünü indirmek için bu bağlantıya, Android sürümünü indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

5. Happn

Happn platformu, yolunuzun kesiştiği Happn üyelerini karşınıza çıkararak farklılığını ortaya koyuyor. Şayet iki Happn üyesi aynı konumda bulunursa kullanıcıya bildirim geliyor ve uygulama o insanın profilini size gösteriyor. Sizin sohbet etmek için ilk adımı atmanız durumunda karşı taraf onaylar ise sohbet başlıyor. Gerisi de tabii ki partnerlerin sohbet kabiliyetlerine ve uyum niteliklerine kalıyor. İlginç bir fikirle yola çıkan Happn uygulaması hem iOS hem Android hem de Windows platformlarında kullanılabiliyor.

Happn uygulamasının iOS sürümü için bu bağlantıyı, Android sürümü için bu bağlantıyı, Windows sürümü için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

6. Badoo

400 milyondan çok kişiyi bünyesinde barındırmakta olan Badoo, son derece kalabalık bir arkadaşlık ve sevgili bulma platformu. Hem tarayıcı üstünden, hem de iOS – Android cihazlardaki uygulamalarından kullanılabilen Badoo, yalnızlığına son vermek isteyen kişiler için öncelikli seçenekler içinde. Hem Happn gibi lokasyon bazlı karşılaşmaları bildiren, hem de yakınlarınızdaki Badoo kullanıcılarını bulmanızı elde eden uygulama parasız ve kolay bir yapıda.

Badoo’yu tarayıcı üstünden tecrübe etmek için bu bağlantıya, iOS cihazınıza indirmek için bu bağlantıya, Android cihazınıza indirmek için ise bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

7. Hot or Not

Feysbuk ile giriş yaparak dahil olduğunuz Hot or Not platformu cep telefonlarında , bilgisayarda , tabletlerde ve tüm android cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulama içi ögeleri, interaktif oyunları ve tabii ki değişik insanlarla tanışma olanağı bu uygulamayı öne çıkarıyor. Hot or Not uygulaması 10 milyondan çok indirme sayısıyla son derece popüler bir Android uygulaması.

Hot or Not internet sayfasına tarayıcı üstünden ulaşmak için bu bağlantıya, uygulamayı Android cihazınızda tecrübe etmek istiyorsanız bu bağlantıya tıklayın.

8. Skout

2007 senesinden bu güne dek hizmet veren bir arkadaşlık ve sevgili bulma platformu olan Skout, milyonlarca kullanıcısı ile sizi bekliyor. Hem konum bazlı bir platform olan, hem de kullanıcılarının canlı video yayınları yapmasına olanak tanıyan Skout keyifli bir ortama sahip. Basit kullanımlı bir uygulama arayüzüne sahip olan Skout şimdiye kadar 50 milyondan çok defa indirilmiş.

Skout uygulamasını iOS cihazınıza indirmek için bu bağlantıya, Android cihazınıza indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

9. POF (Plenty of Fish)

POF, veya adının tam anlamı ile Plenty of Fish sektördeki en fazla konuşma sayısına sahip arkadaşlık ve sevgili bulma platformu olma iddiası ile ilerliyor. Birine ileti atmak için para vermek ya da herhangi bir gold üyelik vs gibi şeylerle uğraşmak mecburiyetinde bulunmadığınız POF uygulamasında her gün 70.000’den çok bekar kullanıcı sohbete hazır olarak sizleri bekliyor. Platformun iOS ve Android cihazlar için parasız uygulamaları bulunuyor.

Plenty of Fish’in iOS sürümünü indirmek için bu bağlantıyı, Android sürümünü indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

10. Hinge

Hinge kaliteli ve titizlikle hazırlanmış bir çöpçatanlık uygulaması arayan kişiler için en kaliteli seçeneklerden biri. Şunu hatırlatalım, uygulamayı geliştirenler Tamamıyla gaye odaklı yaklaşıyor ve Hinge uygulamasını indirmek isteyenlerin arkadaşlık değil ilişki arayanlara hitap ettiğini belirtiyor. Arkadaşlık kısmını atlayıp direkt mevzulara girmek istiyorsanız Hinge aradığınız uygulama olabilir.

Hinge uygulamasının iOS sürümünü indirmek için bu bağlantıya, Android sürümünü indirmek için bu bağlantıya tıklayın.

11. Tingle

İdeal partnere en kısa süre içerisinde ve en zahmetsiz biçimde ulaşmak isteyenlere hitap eden Tingle, basitlik ve işlevsellik üstüne yoğunlaşmış bir platform. Radar özelliği yardımıyla yakınlarınızdaki Tingle kullanıcılarını bulabileceğiniz uygulamada bir tek yazılı değil sesli ve görüntülü sohbet özellikleri de mevcut olan.

Tingle uygulamasını tecrübe etmek istiyorsanız iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

12. Blindfold

Klasik arkadaşlık ve sevgili bulma uygulamalarından değişik olarak buzları eritmek adına oyun oynamanızı elde eden Blindfold, eğlenceden hoşlananlara hitap ediyor. Bu uygulamanın içinde bulunan bir kart oyunu yardımıyla hem karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışıyor hem de eğlenebiliyorsunuz.

Bir tek iOS platformunda bulunan Blindfold uygulamasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

13. Coffee Meets Bagel

Kuvvetli bir ekibe, başarı göstermiş bir arayüz tasarımına ve üst düzey eşleştirme algoritmasına sahip olan Coffee Meets Bagel piyasadaki en iddialı çöpçatanlık uygulamalarından biri. Tinder’ın ekranı devamlı sağa veya sola kaydırma sisteminden değişik olarak kişilerin özelliklerine odaklanan uygulamada geniş kapsamlı bilgiler edinerek partnerinizi arayabiliyorsunuz.

Coffee Meets Bagel uygulamasının iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

14. Pure

Pure uygulaması da direkt işi pişirme hedefine odaklı çöpçatanlık uygulamalarından biri. Arkadaşlık ve geyik muhabbetinden sıkılanlar için her insanın aynı hedefe odaklandığı bir platformda çiftleri birbirleriyle buluşturan Pure uygulaması “Problemlerinizle terapistiniz ilgilensin, Pure eğlenmenizi sağlayacak.” sloganıyla öne çıkıyor. Unutmadan hatırlatalım, uygulama ücretli olarak kullanılıyor fakat bir ay tecrübe etme hakkına sahipsiniz.

Pure uygulamasının iOS uygulamasını bu bağlantıdan, Android uygulamasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

15. Blendr

200 milyonu aşkın kullanıcıya sahip olan Blendr uygulaması bu alandaki en kalabalık platformlardan biri. Yeni partner adaylarınızla tanışmak, onlarla sohbet etmek ve buluşmak için Blendr bütün imkanlara sahip. Uygulama üstünde kendiniz hakkında bilgiler verebiliyor, beğenilerinize ve ilgi alanlarınıza elverişli adaylarla eşleşebiliyorsunuz. Denemesi parasız olan Blendr’da uygulama içi unsur satın alma seçenekleri mevcut olan.

Blendr uygulamasının iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

16. InstaMessage

Instagram ve Feysbuk’ta birileriyle tanışmak devamlı son derece zor olmuştur. Pek çok şahıs bu her insana açık platformlarda kolay bir şekilde terslenir ve ortalık yerden yorum atmaya cesaret edemez. Siz de bu sorundan şikayetçiyseniz InstaMessage işleri baya bir kolaylaştırıyor. Feysbuk ve Instagram hesaplarınız üstünden gizli bir şekilde mesajlaşmanızı ve yeni partner adaylarıyla tanışmanızı elde eden InstaMessage uygulaması pek çok insanın favorilerinden önde gelen çöpçatanlık uygulamalarından biri olmuş durumda.

InstaMessage’ın iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

17. MeetMe

MeetMe uygulaması hem partner adaylarıyla eşleşmek, hem sohbet etmek hem de canlı gösterim yapmak için geniş kapsamlı imkanları bünyesinde barındırıyor. 100 milyondan çok kullanıcısı olduğu belirtilen MeetMe’de ilgi alanlarınızı paylaşıyorsunuz. Uygulama da bu bilgiler doğrultusunda size en yakın eşleşme adaylarını karşınıza çıkarıyor. MeetMe uygulaması kolay ve şık arayüzüyle dikkat çekiyor.

MeetMe’nin iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

18. MTJF (More Than Just Friends)

Bu uygulama garip bir fikirle meydana gelmiş. Telefon rehberinizdeki arkadaşlarınız içinde MTJF yüklemiş olanlar var ise, bu uygulamada onlarla eşleşme şansına erişebiliyorsunuz. Arkadaşlarına açılma mevzusunda güçlük yaşayanlar için ergonomik bir çözüme benzeyen uygulama, bir taraftan da arkadaşlıklara zarar verme ihtimaline sahipmiş gibi görünüyor. Anonim olarak sohbet etme ve ilgi alanlarını paylaşıp benzer ilgi alanlarında partnerler bulma şansı tanıyan MTJF uygulaması düzmece profilleri temizleme mevzusunda fazla iddialı. Firmanın iddiasına bakılırsa bu uygulamayı kullananlar katiyen düzmece profillerle karşılaşmıyor.

MTJF uygulamasının iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

19. Apply to Date

Bir partner talibi bulup o kişiye çıkma teklifinde bulunmak istiyorsanız Apply to Date uygulaması tam olarak bu amaç ile geliştirilmiş. Mevzuyu çok uzatmadan elverişli talibi bularak buluşma gerçekleştirme hedefindeki Apply to Date uygulaması hem iOS hem de Android platformlarında son aşama iyi notlar almış. Ne diyelim, kullanıcıları mutlu görünüyorsa denemekte yarar var.

Apply to Date uygulamasının iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

20. Qeep

Klasik karşılıklı beğeniyle eşleşme mantığı üstünden ilerleyen Qeep uygulaması, geniş bir kullanıcı ağına sahip. Firmanın verilerine bakılırsa 35 milyondan çok Qeep kullanıcısı bulunuyor ve bu kullanıcı kitlesine her gün 15 bin şahıs daha katılıyor. Ortak beğeniler doğrultusunda isabetli eşleştirmeler yapmayı vaat eden uygulama mobil cihazlar üstünden kullanılıyor.

Qeep uygulamasının iOS sürümünü bu bağlantıdan, Android sürümünü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

21. HOOTT

Dünya genelinde 4 milyondan çok kullanıcısı bulunan HOOTT uygulaması çevrenizdeki partner adaylarını kolay bir şekilde bulmanızı sağlıyor. Profilinize ilgi alanlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı yüklemenizi muhtemel kılan HOOTT uygulaması yalnızlıktan şikayetçi olanlar için denemeye kıymet bir seçenek.

Burcu
Burcu
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,802TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler